Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, amicuss napisał:

Obecnie mam Comfort za 22,5 zł + MR 2 karty, umowa do końca 2019.

Interesuje mnie to samo. Myślicie, że uda się ugrać po wypowiedzeniu taniej? Może za 18,99 zł albo 19,99 zł?

Komuś się udało wyciągnąć Comfort taniej niż 22,5 zł??

 

Możesz powalczyć o Start+ za 9,99 zł i do tego dopełnienie do Comfort+ za 10 zł co da razem 19,99 zł.

 

Dawno nie widziałem nikogo kto by dostał czysty Comfort+ za mniej niż 22,5 zł.

Owszem były kiedyś promocję na Comfort / Comfort+ za 14,99 zł / 19,99 zł ale to se pewne nie vrati jak mawiają Czesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy proponowanej cenie 22,50 walczyć o niepewne 2,50, bo nie ma gwarancji dostania dopełnienia do Startu za dychę jest ryzykowne i nie warte zachodu.

Niższe ceny za Comfort+ mogą być dostępne dla abonentów którzy dotąd mieli taką cenę a i tu nie ma gwarancji. Faktycznie dawno się nikt nie chwalił przedłużeniem w takiej cenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Yogi19885 napisał:

Witam oferta z dzis extra + c+ (6) hbo 0zl przez 5 miesięcy dekoder 4k 10 zl wszysko razem 79zl obecnie superpremium za 119. Brać czy negocjować opłatę za dekoder do 0zl

 

W dniu 17.10.2019 o 20:26, cezaryg napisał:

Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach.

Extra + z Canal + ( 10)  + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za  0 zł

Umowa na 24 miesiące  w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play.

Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta.

Cierpliwości i wytrwałości.

MR mnie nie interesował i eleveny też.

Dostałem to samo j/w parę dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon pierwszy raz na uk numer także duże zdziwienie. 

Teraz mam extra z c+ 

eleven 2 x MR z 2 x kameleon 

MP 

i za to płaciłem 114 

Ogólnie extra kosztował mnie 82.50

eleven 11.90

MR za Free i dekodery 

Mistrzowska piłka 20

 

Dziś to samo plus hbo za 91.50 ale kazałem zadzwonić w następny pon.

Nigdy do mnie na Angelski numer nie dzwonili wiec jest szansa zejść do 80 czy nie ?

Mam ofertę od znajomego żeby mieć 2 palne pakiety dwóch najpopularniejszych polskich platform wiadomo w jaki sposób za nawet mniejsze pieniądze tylko muszę kupić znowu 3 deki a w uk to naprawdę niewieleu ma jeszcze legalna tv jak ja i się zastanawiam. Podobno wogole nie zacina i się zastanawiam. 

Co sądzicie zejdą na 80 czy nie za

extra 10c+

MR standard 

eleveny 

Mistrzowska piłka 

HBO do marca gratis potem wyłączyć 

2 deki te co mam ?

Z cyfrą/N/Nc+/canal+ od 2001 r.

 

 

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wisl@k06 napisał:

Dzisiaj dostałem zwrot za 3 miesiące (sierpień, wrzesień, październik) jako pozytywnie rozpatrzoną reklamację.

 

Przed chwilą dzwoniłem. Ponoć problem znany i zgłaszany (błąd systemu).

 

Konsultant powiedział, że bonusy będą wypłacone wszystkim pokrzywdzonym w terminie 27-28 października ;) 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Przy proponowanej cenie 22,50 walczyć o niepewne 2,50, bo nie ma gwarancji dostania dopełnienia do Startu za dychę jest ryzykowne i nie warte zachodu.

Niższe ceny za Comfort+ mogą być dostępne dla abonentów którzy dotąd mieli taką cenę a i tu nie ma gwarancji. Faktycznie dawno się nikt nie chwalił przedłużeniem w takiej cenie.

W sumie racja kopać się o 2 – 3 zł nie mam sensu.

 

Nie chce więcej płacić, to może w drugą stronę. Comfort i coś czasowego?

- Extra na miesiąc i do tego HBO na poł roku 0 zł? MR dalej za 0 zł. Albo Comfort+ 0zł przez 3msc?

 

Da radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amicuss napisał:

Nie chce więcej płacić, to może w drugą stronę. Comfort i coś czasowego?

- Extra na miesiąc i do tego HBO na poł roku 0 zł? MR dalej za 0 zł. Albo Comfort+ 0zł przez 3msc?

 

Da radę??

Extra dostaniesz na miesiąc. MR zostanie za zero.  Nie dostaniesz Comfort na 3m za free. Raczej przy tym pakiecie nie masz już za bardzo co liczyć na dodatki w prezencie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Raczej przy tym pakiecie nie masz już za bardzo co liczyć na dodatki w prezencie.

Jakoś tydzień temu dzwonili do mnie z ofertą na moją drugą umowę. Proponowali mi właśnie Comfort i HBO chyba nawet z HBO GO do końca lutego za 0 zł potem możliwość wyłączenia. Jednak ja planuje przejść na czas nieokreślony lub na Start za 9,99 zł więc odmówiłem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca października ,bez wypowiedzenia.

Wstępne przyklepanie oferty:

Extra + - 44.99 (potem 48,99)

Canal + (10) - 25zł. (razem z dostępem do VOD)

HBO i go do marca za 0zł. potem 25zł.

Kolekcje nat geo i fox play 0 zł 

Mam 2xCameleon, dekoder Pace i Sagemcom)

Po złożeniu reklamacji (błędna informacja pracownika na temat wymiany Sagemcoma)  propozycja wymiany dekoderów na mowe (WiFi Box i 4K) za 0zł. oraz mistrzowska piłka z 5 zł. Umowa na 24m. całość 69.99 +5zł. za mistrzowską.

Czy warto??

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

...Proponowali mi właśnie Comfort i HBO chyba nawet z HBO GO do końca lutego za 0 zł potem możliwość wyłączenia...

Super. To kolega @amicuss może o to powalczyć. 

 

@art69 Warto. Upewnij się jeszcze, że MR zostaje za 0.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra+ Canal+(6) za 69,99 MR po Cyfrze na Cameleonach i dwa Sagemcomy do tego (nieużywane, używam modułu CI i swojego dekodera).

Przy próbie wynegocjowania wymiany jednego sagemcoma na dekoder 4k dostałam info ze będzie się to wiązało ze zmianą MR, czyli bede musiał spiąć dekoder 4k z sagemcom, czym mnie konsul trochę zdziwił. I jeszcze coś mówił ze ten nowy MR będzie płatny, oficjalnie do czasu dokonania wymiany dekoderów.

Konsul niekumaty czy teraz tak będzie? Spotkał się ktoś już z taką propozycją?

Nie chcę korzystać z tych lekko słabych sagemcomów a chcę się przygotować na ewentualne perturbacje ze swoim sprzętem w  lipiec 2020 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrew01 napisał:

Panowie,

 

czy warto i czy to dobra opcja aby wymienić WifiBox na Ultrabox'a?

 

DEKODER 4K ULTRABOX+

 Promocja: Aktywacja dekodera 0zł, opłata miesięczna 10zł 

 

Mam Comfort + dopełnienie do Extra razem 32.50.

 

Pozdrawiam

Andrzej


Gdzie można znaleźć taka promocje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...