Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

radzion19, ircios ok al pytam gdyż w regulaminie jest pkt 4 taki oto :

4. Kto może być uczestnikiem Promocji i jakie warunki powinien spełnić 1. Uczestnikiem Promocji może być Klient, który w okresie trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki: 1) jest Abonentem NC+ i otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji, 2) zawrze umowę Konta

 

Dzwoniłem do banku i konsultantka odpowiedziała mi że muszę takie zaproszenie otrzymać ale rozumię że jest jak twierdzicie a konsultantka zupełnie niezorientowana?

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartc1 napisał:

radzion19, ircios ok al pytam gdyż w regulaminie jest pkt 4 taki oto :

4. Kto może być uczestnikiem Promocji i jakie warunki powinien spełnić 1. Uczestnikiem Promocji może być Klient, który w okresie trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki: 1) jest Abonentem NC+ i otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji, 2) zawrze umowę Konta

 

Dzwoniłem do banku i konsultantka odpowiedziała mi że muszę takie zaproszenie otrzymać ale rozumię że jest jak twierdzicie a konsultantka zupełnie niezorientowana?

Wypełnij formularz na stronie promocji. Nie dzwoń na żadne infolinie.

Jak chcesz kod polecenia zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1 proszę, jak już wspomniałem niektórzy "dużo wiedzą" a mało mogą :

 

co do Eleven, Pani sama zadzwonila czy nie chce wykupic jakiejs opcji dodatkowej bo ma dla mnie Eleveny za 0zl, aktywowalem, nie mam tego w "Poszerz oferte" w ICA.

 

aha... Pani wspomniala ze przygotowali oferty promocyjne  lecz sa dostepne tylko dla tych ktorzy placa pelna cene promocyjna tj np 99,99 czy 129,99 czy 199,99

Osoby objete np abonamentem 25,50, 45,99, 114,99 czy 179,99 czyli rabatowane dodatkowo przy przedluzeniu juz nie maja takich ofert

 

Regulaminy:

https://drive.google.com/file/d/1DuSilnzih6nripty8lnjWcFsIc75j3g-/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yR_HFcWabmSpfnNB4xsJe1jDwg9vrxe7/view?usp=sharing

 

tunDfW9.png

 

Cv7Ow86.png

 

 

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, g0nz0s napisał:

@bartc1 proszę, jak już wspomniałem niektórzy "dużo wiedzą" a mało mogą :

 

co do Eleven, Pani sama zadzwonila czy nie chce wykupic jakiejs opcji dodatkowej bo ma dla mnie Eleveny za 0zl, aktywowalem, nie mam tego w "Poszerz oferte" w ICA.

 

aha... Pani wspomniala ze przygotowali oferty promocyjne  lecz sa dostepne tylko dla tych ktorzy placa pelna cene promocyjna tj np 99,99 czy 129,99 czy 199,99

Osoby objete np abonamentem 25,50, 45,99, 114,99 czy 179,99 czyli rabatowane dodatkowo przy przedluzeniu juz nie maja takich ofert

 

Regulaminy:

https://drive.google.com/file/d/1DuSilnzih6nripty8lnjWcFsIc75j3g-/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yR_HFcWabmSpfnNB4xsJe1jDwg9vrxe7/view?usp=sharing

 

tunDfW9.png

 

Cv7Ow86.png

 

 

Jak się płaci 199 zeta i ma gorszą ofertę niż dostają nowi to dla takich abonentów widać znależli wyjście jak dodawanie brakujących opcji za free.Inni płacą grosze a ofertę mają tylko niezancznie gorszą mam na myśli kanały tv a nie opcje internetowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej chodzilo nie ze trzeba miec MAXa ale o porownanie, pakiety z tzw. kuponem rabatowym czyli te obnizajace wartosc kazdego abonamentu nie zaleznie od pakietu srednio o te kilka złotych. Ale tak w caloksztalcie tak jakby dobrze to podsumowales.

 

Ja tutaj widze deal z Polsatem, bo rabatuja LM i Eleveny, nic pozatym poki co.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieniły mi się priorytety. Za ile myślicie mogę wyrwać Comfort z 6 x C+, dekoder 4K, Eleveny, Mistrzowska Piłka, Man Pack i MR? Nie interesują mnie żadne inne kanały typu HBO, czy Cinemaxy.
Comfort 6C+ 59.99zł
Mistrzowska piłka 0zł
Dekoder 4k 0-10zł
Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m
MR 10zł
Man Pack - nie wiem, 25zł?, może koledzy podpowiedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...