Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam start za 9,99zł oferta do konca czerwca. Co mozna otrzymać w dobrej cenie, chodzi mi o paczki sportowe itp. Słyszałem ze paczka c+ za 25zł, ktoś dostał coś jeszcze w dobrej cenie? Jaki koszt dekodera 4k?

W dniu 26.04.2019 o 21:05, tombik87 napisał:

Umowa (Start+ 24,99, 8xC+ 25zł, 4K ULTRABOX+ 0zł, C+4K Ultra HD 0zł) do czerwca...brak wypowiedzenia.
Dziś zadzwoniłem na Kraków i udało mi się uzyskać dobre warunki więc klepnąłem :-)

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Start+ 9,99 zł 24 m, a po tym okresie 13,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,  Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 34,99 zł

 

Zrabatowali ci 10zł za dopełnienie do comfort +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, REBUS82 napisał:

Mam start za 9,99zł oferta do konca czerwca. Co mozna otrzymać w dobrej cenie, chodzi mi o paczki sportowe itp. Słyszałem ze paczka c+ za 25zł, ktoś dostał coś jeszcze w dobrej cenie? Jaki koszt dekodera 4k?

Zrabatowali ci 10zł za dopełnienie do comfort +?

Dopełnienie dostał pewnie na jeden miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w punkcie złożyłem wypowiedzenie umowa do 31.07. 

Tak jak wcześniej wspominałem mam pakiet super premium +.
Odnośnie kosztów MR , tunera i kanału 4K juz wszystko wiem.

Natomiast jak się ma na obecną chwilę sprawa HBO GO?

W starym zestawieniu płacę 5 zł / MC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Extra+ za 49,90 z multiroom (2 dekodery)

 

Oferta z dzisiaj:

Na cały okres trwania umowy:

Extra+

6x Canal+

Multiroom ( W sumie 2 dekodery) - Sagemcom+Cameleon

69,90 przez cały okres trwania umowy - 24m

HBO do końca wakacji

 

Co myślicie?

 

Pamiętam kiedyś wypowiedziałem umowę. Dzwonił konsultant, negocjowaliśmy pół godziny warunki oferty, w końcu konsultant się pyta czy możemy przedłużyć umowę. Powiedziałem, że nie i się rozłączyłem. Zadzwoniłem do nich sam, że dzwonił do mnie Państwa konsultant przedstawiłem tą samą ofertę i dodałem sobie HBO, powiedziałem że przerwało nam rozmowę ale jestem w stanie przystac na takie warunki. Pani odpowiedziała, że takiej oferty nie może mi dać. To proszę mnie połączyć z kimś kto może. Przełączyła mnie do jakiegoś "luźnego" gościa, zapytal co chce i co chciałem to dostałem. Czyli miałem Extra+, Multiroom i HBO przez cały okres trwania umowy :) Te czasy już chyba nie wrócą. 

 

Edytowane przez corfortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę z konsultantami od dobrych 2m-c, teraz mam comfort+ za 25zł, umowa kończy mi się 30 czerwca (wypowiedzenie umowy złożone), dzwonią po kilka razy dziennie z nowymi ofertami, powiedziałem że interesuje mnie tylko i wyłącznie Comfort+ z Canałami+ z dekoderem i programem 4K, po którymś telefonie zaproponował mi jakiś konsultant tą ofertę za 58zł na 24m-c, zgodziłem się, a on po chwili powiedział że "Góra" odrzuciła wniosek i że najtaniej jak mogą zrobić to 63zł odparłem że są nie poważni i podziękowałem, teraz pytanie czy zadzwonią jeszcze (zostało 12dni) i się zgodzą na 58zł. czy już odpuszczą i zostanę tylko z netflixem? czy po rozwiązaniu umowy jeszcze dzwonią? w Plusie miałem taki przypadek że telefonicznie dawali mi gorszą ofertę, umowę rozwiązałem ale po paru dniach zadzwonili z działu"utrzymania klienta" i zaproponowali bardzo korzystne warunki.

Dodam że jestem z NC+  ponad 10 lat. 

ps. dzisiaj dostałem sms-a "Taniej nie bedzie.Twoj pakiet tv juz od 22,50zł" czekać do końca czy faktycznie nie realna jest ta cena 58zł za comfort+ z dekoderem i canalem +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedy87kg

Ty tak na poważnie chcez Comfort z C+ za 58? No w sumie jak Cię stać,  to i za 63 jest gut?

 

@corfortis. Ty też chyba żartujesz?

 

Panowie...zapoznajcie się z ofertami podanymi tutaj wcześniej przez innych.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+ z CANAL+ (6) i Pace za 72,50 zł
 
Dostałem propozycje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
 
Brać czy wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze warunki?
Ten zestaw (C+6, Extra+, kanały PSP) dają za 69.99zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ircios napisał:

@Speedy87kg

"Ty tak na poważnie chcez Comfort z C+ za 58? No w sumie jak Cię stać,  to i za 63 jest gut?"

ale że jak że za tanio chcę? przed chwilą znów dzwonili, powiedziałem im raz jeszcze że chce comfort +, Canał+ 4K i dekoder 4K to mi konsultant odpowiedział że na moim koncie jest notatka że nie ma zgody od jakiegoś kierownika na kwotę poniżej 63zł. nakręcał mnie żebym został przy tym samym pakiecie comfort + za 22,50zł i że to nie wszyscy mogą z takiej ceny skorzystać i żebym brał i nawet nie marudził, oczywiście zrezygnowałem:P

Teraz mam dekoder MediaBox+/PVR ADB 3740SX za który płaciłem po 2zł m-c do rachunku (25zł Comfort), jeszcze mnie zastanawia jak to jest że jak sprawdzam na swoim koncie to w Comfort + mam 142 kanały, a przy nowej umowie z tym pakietem jest kanałów 117, żadnych dodatkowych opcji nie mam. Co za pakiet mogę z nimi wywalczyć? Może olać faktycznie te canały + z 4k?  

 

 

Edytowane przez Speedy87kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

obecny abonament:

Superpremium+ 109,99 na 12 m-c (Liczba kanałów: 226)

HBO GO 5 zł/m

Eleven Sports 7,95zł/m

Multiroom Premium 0zł/m

TurboBox+ 0zł/m

całość 125,93 zł na 12 m-c

umowa do końca miesiąca wypowiedziana w maju, oferta przedłużeniowa jaką otrzymałem: 
  
Superpremium+ 99,99 zł na 24 m-c lub na 12 m-c za 109,99 zł  (wtedy Mistrzowska Piłka dodatkowo 20 zł/m)
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, 
HBO GO 5 zł/m
Kolekcja Fox Play 0 zł/m
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m
Mistrzowska Piłka za 0zł/m 
Dekoder 4K aktywacja 0zł abonament 15 zł/m
Multiroom aktywacja 0zł abonament 10 zł/m
całość 129,99 na 24 m-c

 

Poproszę o pomoc czy da się coś jeszcze ugrać, np. zrabatowanie dekodera 4K do 0 zł/m, twierdzą że nie da rady i lepszej nie otrzymam. Jestem bombardowany telefonami z wawy i krk ale sam nie dzwonię, sprawa pilna.

Edytowane przez Gniady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 09:39, shevchenko1987 napisał:

Gdyby ktoś chciał skorzystać z: https://satkurier.pl/news/180385/abonenci-nc-z-460-zl-premii-od-credit-agricole.html to w ramach promocji polecenia konta można dodatkowo zyskać 50 zł!

 

Czyli łącznie jest 510 zł do wzięcia :)

 

Nie jest wymagane żadne zaproszenie od nc+ czy banku. Wystarczy udać się do placówki lub wypełnić formularz: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

Jeżeli ktoś się zainteresowany to zapraszam po kod 10 szczęśliwców :)

 

Zawsze to dodatkowy bonus na obniżenie abonamentu lub by na przykład przeznaczyć go na Ligę Mistrzów czy inne Multi Man Packi ;)

 

Przypominam o promocji i solidnym obniżeniu kosztów abonamentu nie tylko dla obecnych, ale również dla nowych abonentów :D

 

Pozostało 8 kodów. Zapraszam na priv ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987

Przy okazji i coś Ci skapnie?. Bo gdyby nie to, to byś tak się nie przypominał?. Brak chętnych widzę. Chyba nie za bardzo chce się komuś konto otwierać i robić polecenie zapłaty z tego konta, bo to warunek, aby dostać zwrotu z abonamentu 50% max 30 zł.?. 50%, jak ktoś płaci 60.? Jednak zawsze to coś.

To bank zyska, a klient ochłapy dostaje. 

 

@Gniady.

Przy aneksowaniu wszystko możliwe. Masz czas jeszcze.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o pomoc czy da się coś jeszcze ugrać, np. zrabatowanie dekodera 4K do 0 zł/m, twierdzą że nie da rady i lepszej nie otrzymam. Jestem bombardowany telefonami z wawy i krk ale sam nie dzwonię, sprawa pilna.


Ludzie dostają ten dekoder za 0/5/10zł, także na pewno da radę.
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...