Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Start+ 25zł, Canal+ (8) 25zł, Canal+ 4K UHD 0zł i najem Ultrabox 4K 0zł = 50zł/miesiąc... dodam że Canal+ 4K UHD 0zł i najem Ultrabox 4K 0zł przyznany przez reklamacje... umowa do 31.06.2019r. Już zaczynają mnie nękać telefonami...proponują to samo co mam na 24 miesiące za 50zł (Start+ z Canal+ (8) 50zł, Canal+ 4K UHD 0zł i najem Ultrabox 4K 0zł). Ew. Ekstra+ z Canal+ (8) 80zł, Canal+ 4K UHD 0zł i najem Ultrabox 4K 0zł lub "promocja świąteczna " za 99zł z HBO Filmox itd. Co radzicie zrobić? Już teraz dać wypowiedzenie i dzwonić czy czekać do końca umowy?

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Comfort, 8C+, Eleveny w obecnej umowie za 86zł, obecna do końca maja ale standardowo już dzwonią. Proponują to samo za tą samą cenę + Mistrzowską piłkę za 10zł. Czyli razem 96zł. Według tego co się zorientowałem to można to złapać za 70-75zł. Może ktoś potwierdzić? Dzięki :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za głupoty gadają, że nie ma czegoś takiego jak dopełnienie do extra za 10zł? xD 

Że albo Comfort+ albo Extra +.

 

W ogóle jak oceniacie ofertę

Extra +

6 Canal + 

Pakiet Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

 

za 81zł na 2 lata?

 

Bo po kombinacjach z dopełnieniem, dobraniem pakietu C+ można z tego co widać ugrać kilkanaście zł taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fana sportów w tym przede wszystkim piłka nożna masz prawie wszystko, brakuje tylko Canal+ 4K Ultra HD, wtedy „dyszka” więcej, ale nadal nie przekraczasz „100 - krokodyla”. Ja bym brał i nie bawił się w dopełnienia i włącz-wyłącz, chyba, że Tobie się chce i masz na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wypowiedziałem umowę i zadzwonili z propozycją:

Czas trwania umowy 24 mies.

Pakiet Extra+ z CANAL+ (8) 79,99 zł
HBO 0 zł/m
Eleven Sports 11,9
nc+go 0 zł/m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł/m
Nat Geo Play 0 zł/m
Najem dekoderów 0 zł
Multiroom Standard  0 zł

Adventure,H2,History,Sportklub ,Hustler,Zest tv - 5 zł/m
KWOTA DO ZAPŁATY:96 zł.

Brać w tej cenie ,czy jeszcze coś negocjować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się uzbroić w cierpliwość, w zasadzie aż zadzwoni właściwy człowiek. Wcześniej pisałem, że zadzwonili do mnie z Krakowa i konsultant powiedział że nic się nie da zrobić, nic nie pomoże bo nic nie może i przypomina o zwrocie sprzętu (miałem comfort+ za 39,99, wypowiedzenie do 31 grudnia, zwrot sprzętu do 14 stycznia). Wczoraj znów telefon z Krakowa i tym razem właściwy człowiek, uprzejmy, zapytał czego oczekuję żeby z nimi zostać, powiedziałem i to otrzymałem bez problemu. Zatem od stycznia wjeżdża mi nowy comfort+ za 22,50zł, umowa na 24m i od stycznia już ja ich będę nękał telefonami, aż znów trafię na właściwego człowieka żeby mi dopełnił za 10zł do extra+, bo obecnie oferta na extra+ była w kwocie 44,90. Według mnie wszystko zależy na kogo się trafi, dlatego cierpliwość jest kluczowa. Pozdrawiam i dzięki za pomoc i wsparcie.

Zapomniałem dopisać, pytałem o wymianę dekodera to przy tak "biednym" pakiecie 15zł miesięcznie za 4k + 99zł aktywacja.

Edytowane przez MMichał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, HBO GO, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Start+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2019
Koniec okresu oznaczonego 30-06-2021

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Propozycje mam na mail'u...jeszcze przemyśle kilka dni ale chyba klepnę bo przy ew.start+ za 10zł i Canal+ za 25 zł oszczędzam 15 zł ale pewnie będzie problem aby utrzymać dekoder 4K i Canal + 4K UltraHD za 0zł...myślę że nie jest źle :-)

 

Dodam, że Champions League proponowali za 20zł miesięcznie na okres całej umowy lub mogę sobie dobierać w opcji włącz/wyłącz za 30zł.

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pakiet Superpremium+ za 99,99. Zadzwoniłem do NC+ w sprawie LM, jak to będzie wyglądało od stycznia, do końca grudnia mam w cenie abonamentu, dodam że umowa jeszcze przez 1,5 roku do lipca 2020. Propozycja od konsula: 30zł/msc bez zobowiązania, albo 20zł/msc ze zobowiązaniem. Czy ktoś już dostał podobną propozycję albo lepszą. Oczywiście żadnej z propozycji nie przyjąłem. LM zaczyna się od lutego i trwa do końca maja, finał 01.06 można obejrzeć na TVP. Zastanawiam się nad opcją włącz/wyłącz: luty/marzec i kwiecień/maj, co daje 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i dziękuję za pomoc w ubiegłych latach. 
Umowę miałem do maja :
Extra+ z CANAL+ (6) 69 zł/m-c
Man Pack 10 zł
Adventure TV HD 1,99 zł
MULTIROOM STANDARD 0zł , DEKODERY 0 zł
Razem : 81 zł/m-c
 teraz płacę ok. 87 zł
Wypowiedzenie złożone, koniec umowy  31.12.2018.

Po wymianie korespondencji  w ICA,  i ostatnim otrzymanym mailu..
@ NC +
"dziękuję za zainteresowanie ofertą. Przygotowaliśmy dla Pana preferencyjne warunki przedłużenia umowy, które wkrótce telefonicznie przedstawi nasz Konsultant. "

Pierwszy propozycja taka sama jak w ICA t.j.  
Extra+ z CANAL+ (6) 69 zł/m-c
SUPERPREMIUM 104zl/m-c
Odrzucone.

w sobotę kontakt  z numeru 12 294 78 79  i kolejna propozycja przedłużenia "na preferencyjnych  warunkach".. ? 
Świąteczna
Extra+ z CANAL+ (8) 99 zł/m-c
HBO +  HBO GO 0/24,
Cinemax 0/24
Filmbox Pack 0/24
FOX Play 0/24, 
Nat Geo Play 0/24, 

Nc+Go 0/24
MP 0 zł

ULTIROOM STANDARD 0/24,
Dekodery 0/24
Powiedziałem, że  Cinemax i Filmbox Pack - nie jestem zainteresowany - w  ich miejsce wolałbym zamienić na  MULTI MAN PACKa i ELEVENY - Konsul  odrazu wypalił,  że niema takiej możliwości ! Dla mnie :
MMP 20 zł/m
ELEVENY 15 zł/m
Razem 135 zł/m-c
Konsul zaproponował także internet 35 GB za 35 zl/m - żona akurat chciała kupic drugi Abonament, więc powiedzialem, że za godzinę będzie decyzja w temacie. 

Zadzwonił
Wstępnie zaakceptowalem  ofertę na INTERNET. 
Na TV - żeby nie tracić czasu - zaproponowałem :
Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c
HBO  0/24,
FOX Play 0/24, 
Nat Geo Play 0/24, 

Nc+Go 0/24

MP 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0/24,
MULTI MAN PACK+  ELEVENY za 25 zł / m,
Razem 105 zł/m-c
ew.
MMP 20 zł/m
ELEVENY 10 zł/m
Razem 110zł/m-c
Moje propozycje odrzucone, więc ja również odrzucilem  ofertę na INTERNET. 

Wczoraj ponowny kontakt z numeru 12 294 78 50 (Krakowski "Dział U tracenia Klienta") propozycja taka sama jak ta z soboty.. - Moje stanowisko również bez zmian Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c itd.. Poza ofertą na INTERNET bo  ta już nie aktualna (żona kupiła drugi abonament w Plusie)
Pani Konsul - twierdzi, że nie ma takiej oferty za 79.99 zł, a ja wymyśliłem sobie Pakiet w którym chcę płacić mniej za więcej niż mam.
Mówię jej, że moja propozycja jest na kwotę wyższą niż obecnie płacę za więcej treści, 
Na co słyszę - żebym pamiętał o zdaniu dekoderów do 14 dni po skończeniu umowy.
I to jest ostatnia propozycja, bo już nikt nie  dzwoni.. 
Więc grzecznie podziekowalem,

Śledzę ten wątek  od kilku tygodni i widzę, że wielu forumowiczów dostało podobne oferty przedłużenia, 
Panowie -tak obiektywnie, czy moje oczekiwania są realne do osiągnięcia ? A może faktycznie chce zbyt wiele ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie mam Extra z 8 C+ najem dekodera 2 zł plus Zest TV 1,99 zł. Razem płacę 83,99 zł.

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie już miesiąc temu zarejestrowane w systemie, teraz proponują to samo i za te same pieniądze, plus HBO gratis 5 m-cy, Hustler gratis 5 m-cy i mistrzowska piłka do końca sezonu za darmo. Mam pytanie: można coś jeszcze ugrać? Nie chcę płacić więcej, niż obecnie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shiva82

Myślę, że w 99,99 się zmieścisz, tylko czekaj jeszcze. I to będzie minimum i max u Ciebie. 

 

@jaroslaw37 

Ugrasz więcej po wstępnym zapoznaniu się z ofertami wymienionymi tutaj od dawien dawna. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mogę ugrać ? Z tego co czytałem w kwocie którą mi proponują czyli 83 złote niektórzy pisali że dostali HBO,  HBO GO na 24 m-ce gratis  lub Eleveny  za 7,5 albo 11 zł jak pisałem nie chce płacić więcej,  oferta  za 99 mnie nie interesuje zależy mi głównie na  8 C+ , dziś mają popołudniu znów dzwonić z DUK Kraków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Jeżeli masz Canal + jako upsell (np.22,50 +30 zl) to 4zl więcej, jeśli masz zaszyte Canal+ (Comfort z 8x Canal+ za 79,99) to 7zl więcej.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dekoder 4k każą sobie słono płacić,a czy jest opcja MR -  moduł + dekoder . Kończy mi się umowa ,nawet nie dzwonią a oferty jakie były są kiepskie .Obecnie mam 2 karty ,swóje dekodery i jeden od nich którego raz użyłem przez kilka dobrych lat,ale to złom totalny . Zabrałbym od nich oba dekodery ,ale nie za taką kasę jak wołają i jeszcze aktywacja tyle ,chyba na głowę upadli .Człowieka by interesowało 15-20 kanałów to oni gó....a inne wciskają których i tak nie będę oglądał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...