Jump to content

MMichał

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MMichał

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, w zasadzie aż zadzwoni właściwy człowiek. Wcześniej pisałem, że zadzwonili do mnie z Krakowa i konsultant powiedział że nic się nie da zrobić, nic nie pomoże bo nic nie może i przypomina o zwrocie sprzętu (miałem comfort+ za 39,99, wypowiedzenie do 31 grudnia, zwrot sprzętu do 14 stycznia). Wczoraj znów telefon z Krakowa i tym razem właściwy człowiek, uprzejmy, zapytał czego oczekuję żeby z nimi zostać, powiedziałem i to otrzymałem bez problemu. Zatem od stycznia wjeżdża mi nowy comfort+ za 22,50zł, umowa na 24m i od stycznia już ja ich będę nękał telefonami, aż znów trafię na właściwego człowieka żeby mi dopełnił za 10zł do extra+, bo obecnie oferta na extra+ była w kwocie 44,90. Według mnie wszystko zależy na kogo się trafi, dlatego cierpliwość jest kluczowa. Pozdrawiam i dzięki za pomoc i wsparcie. Zapomniałem dopisać, pytałem o wymianę dekodera to przy tak "biednym" pakiecie 15zł miesięcznie za 4k + 99zł aktywacja.
 2. Do mnie przed chwilą zadzwonił konsultant z Krakowa. Wypowiedzenie mam z końcem grudnia. Miałem comfort i generalnie chcę to samo ale taniej + dopełnienie do extra. Pytał czemu rezygnuję itp. Na moją odpowiedź, że czekam na sensowną ofertę bo proponują mi warunki gorsze niż nowym klientom - odparł, że nic nie poradzi i prosi pamiętać o zwrocie sprzętu do 14 stycznia. . . Ktoś ma na sprzedaż trochę cierpliwości? :)
 3. Panowie, ja wiem że wszystko było opisane ale czytam wątek od godziny i nadal nie wiem czy tak magicznie działa wypowiedzenie czy po prostu samemu trzeba dzwonić. Pogubiłem się. Mam umowę do 31 grudnia, wydzwaniali miesiac temu ale nie mieli nic sensowengo do zaproponowania. Obecnie mam comfort+ za 39,99 z wifiboxem. Chcę dzisiaj złożyć wypowiedzenie - osobiście w placówce czy da się w moje nc+ to zrobić? Generalnie bym umowę przedłużył, ale zależy mi na comedy central, a ten jest w extra+ i w moim koncie oferta na przedłużenie z tym pakietem to 59,99. Tutaj czytałem, że da się za 22,5 wziąć comfort+ z dopełnieniem do extra+ za 10zł, czyli łącznie mamy extra+ za 32,50 - a to już dla mnie super oferta by była. Złożyć wypowiedzenie i czekać czy wydzwaniać? Jeżeli wydzwaniać to gdzie najlepiej (mieszkam w BIałymstoku).
×
×
 • Create New...