Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, floro napisał:

Witam, mam pytanie czy jest możliwość wynegocjowania umowy extra z canal+ (6) za 89,99 z eleven za 0 zł i LM za 0 zł? 

Eleven za 0zł nie dostaniesz, ale możesz dostać Extra z 6xC+ za 69.99zł, Eleven za 11.90zł (lub 7.95zł na 12m) i LM za 0, 5 lub 10zł (nie pamiętam żeby ktoś dostał LM za 0zł przy 6xC+, ale trzeba próbować). Poza tym walcz o darmowe miesiące (max 3). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do 31.01.2019, a wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Moja umowa to 79,99 plus 10 zł za dekoder wfipremiumbox+. Cena dlatego taka że wymieniłem z jednogłowiowego na dwugłowicowy w trakcie trwania umowy i dlatego muszę płacić 10 zł

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy naprawdę tak trudno pracownikom NC+ zdjąć opłatę za dekoder? Mam umowę do końca listopada. Za dekoder WifiPremiumbox płacę blisko dwa lata, bo krótko po aneksie zepsuł się Pace. Płacę 10 zł, przy pakiecie Premium. Nie chcę dużo, utrzymać to co mam, ale znieść opłatę za dzierżawę. Dwa razy rozmawiałam z BOK, i sądząc po głosie rozmawiałam z tym samym konsultantem, który stwierdził, że się nie da. Opłata musi być, choćbym ten dekoder miała i 10 lat. To jest chore. Przy wymianie dekodera była opcja 299 zł jednorazowej aktywacji, lub 10 zł, ale przecież nie dożywotnio.... Do tego konsultant rozwalił mnie tekstem, że na kanałach C+ jest 80 premier miesięcznie. Wyśmiałam go, i powiedziałam, że mam jeszcze druga opcję - CP, gdzie już mam dekoder w SD i zawsze mogę dobrać dekoder w ramach MR.... No ale stracę te 80 premier miesięcznie w C+. Co o tym sądzicie, jest jakaś szansa na zniwelowanie tej opłaty po wysłaniu wypowiedzenia? Teraz płacę 115, a po okresie oznaczonym w prognozie wychodzi bodajże 129 zł. Proszę o radę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były osoby, którym udało się zmniejszyć opłatę za ten dekoder przy aneksie, z 10zł na 5zł lub nawet za 0zł, także z pewnością jest to możliwe. 

Ja kiedyś brałem go w "promocyjnej" aktywacji za 199zł i wtedy był za 0zł miesięcznie, zwróciło się po około 2 latach. 

Najlepiej negocjować zmniejszenie/zdjęcie opłaty w ostatnim miesiącu umowy (przy zarejestrowanym wypowiedzeniu) lub nawet w ciągu 14 dni po wygaśnięciu umowy (tyle jest na zdanie sprzętu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt przed chwilą:superpremium, hbo i hbo go, Eleven, liga mistrzów z opcją na następny sezon w tej samej cenie, 1 multiroom w cenie 126 z groszami. Gdybym chciał dekoder 4k(interesuje mnie tylko jednoczesne nagrywanie 3 programów) dodatkowo 15 zł. W chwili obecnej płacę 10 za multi i 11 zgroszami za Eleven. Chciałem wywalczyć multi za zero i Eleven za 7 z groszami. Byłoby wtedy mniej więcej 126zl. Niestety gość mówi, że to niemożliwe, nie może mi dać multi za darmo a tańsze Eleven tylko na rok, później ponad 15. Jak myślicie, da się coś ugrać na tym multi i Elevenach? 

Koniec umowy 31 październik, wypowiedzenie złożone 3 tyg temu

P. S. 

Zbiesili się czy co? 

Kolejny telefon, tym razem Pani. Oferta jak wyżej z tym, że tylko 6 Canal +, dekoder 4k 15zl,aktywacja dekodera 4k 99 zł. Razem nie licząc aktywacji 136 zł na 24 mce. Co o tym sądzicie? 

Edytowane przez daro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kim sie kontaktujecie i jakie dajecie argumenty podczas rozmowy w temacie przedłużenia okresu promocyjnego na canal plusy za 25 zl na okres nastepnych 18 miesięcy.? Umowa comfort + 8C+ za 47,50 od 1 maja. Dzisiaj juz jest 6 miesiac trwania umowy. Dzwonilem do duku i na infolinie, nie ma najmniejszej mozliwosci przedluzyc o 25 zł. Tylko i wylacznie 40 zł. Poratujcie...

Edytowane przez Wilinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wilinho10 napisał:

Panowie z kim sie kontaktujecie i jakie dajecie argumenty podczas rozmowy w temacie przedłużenia okresu promocyjnego na canal plusy za 25 zl na okres nastepnych 18 miesięcy.? Umowa comfort + 8C+ za 47,50 od 1 maja. Dzisiaj juz jest 6 miesiac trwania umowy. Dzwonilem do duku i na infolinie, nie ma najmniejszej mozliwosci przedluzyc o 25 zł. Tylko i wylacznie 40 zł. Poratujcie...

Zadzwoń na ten numer 223104747. Ja dzwoniłem w piątek i dostałem przy pierwszym telefonie c+ do końca umowy za 25zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądałem kilka ostatnich stron i nie do końca znalazłem odpowiedz na mój problem. 

Mam extra z 6c+ umowa 18 miesięcy 72,50 multiroom po c+0zł  2x cameleon 1 pace i 1 sagemcom

Chciałbym najtańszą opcję z 6c+ i obecnym multiroomem? Co mogę uzyskać? Jak z nimi rozmawiać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 14:00, NobelM napisał:

Eleven za 0zł nie dostaniesz, ale możesz dostać Extra z 6xC+ za 69.99zł, Eleven za 11.90zł (lub 7.95zł na 12m) i LM za 0, 5 lub 10zł (nie pamiętam żeby ktoś dostał LM za 0zł przy 6xC+, ale trzeba próbować). Poza tym walcz o darmowe miesiące (max 3). 

Witam. Trzy dni temu przedluzylem umowę  1m za 0 zł 

Extra+6canal 69.99

Dekoder 5

Multi 10

Hbo 6m za 0zl.

 LM za 0 zł.do końca czerwca i jak przedłuża umowę to oczywiście dalej za 0zl.

Razem 84.99 jest dobrze. Mogłem jeszcze wziąść eleven  za 7.95 Ale wolę opcję włącz/wyłącz.  Także  walczcie o LM za 0 zł. Bo jednak dają 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

mam umowę do końca stycznia. Wypowiedzenie złożone. Posiadam pakiet start i chcialbym pozostać przy tym pakiecie ale obniżając opłatę miesięczna. Czy opcja za 9.99 jest dalej aktywna? Chciałbym tez wynegocjować canal plis za 25 zł nabpol roku, albo dłużej. Czy jest realna szansa no to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W styczniu 2019 kończy mi się kolejna umowa. Obecna oferta z umowy to: Extra+ 59,99 zł 24 m, HBO 0 zł, CANAL+ 0 zł 3 m , Najem mediaBox+5zł, plus dobrałem później HBO GO za 5zł/mc. Łącznie płacę 69,99zł/mc.

Dziś pierwszy raz do mnie dzwonili i zaproponowali to samo za 75zł/mc. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem, ale przez ostatnie kilka umów bez tego się nie obyło. Za ile mogę wyrwać to samo po wypowiedzeniu, czyli Extra + HBO z GO? (przejrzałem ostatnie kilkanaście stron i nikt nie miał podobnej oferty do porównania). Canal+ ani sportowe mnie specjalnie nie interesują, chyba, że za małą dopłatą albo jako dodatki na jakiś czas gratis, ale się nie upieram.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o ocenę tego co mi w bólach zaoferowano (wypowiedzenie wysłane, umowa do końca paź):

Pakiet Extra+ z CANAL+,

HBO,

Eleven Sports,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM PVR,

Najem HD Multiroom

Wszystko na 2lata za 91,89pln

Wcześnie miałem to samo ale bez Mistrzowskiej Piłki za średnio 87-88pln (włączane/wyłączane Eleven)

 

Brać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rumcajs1 napisał:

Cześć,

W styczniu 2019 kończy mi się kolejna umowa. Obecna oferta z umowy to: Extra+ 59,99 zł 24 m, HBO 0 zł, CANAL+ 0 zł 3 m , Najem mediaBox+5zł, plus dobrałem później HBO GO za 5zł/mc. Łącznie płacę 69,99zł/mc.

Dziś pierwszy raz do mnie dzwonili i zaproponowali to samo za 75zł/mc. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem, ale przez ostatnie kilka umów bez tego się nie obyło. Za ile mogę wyrwać to samo po wypowiedzeniu, czyli Extra + HBO z GO? (przejrzałem ostatnie kilkanaście stron i nikt nie miał podobnej oferty do porównania). Canal+ ani sportowe mnie specjalnie nie interesują, chyba, że za małą dopłatą albo jako dodatki na jakiś czas gratis, ale się nie upieram.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

W ICA sprawdzałeś oferty ?Na moim koncie mam ofertę Extra+HBO za 64,99zł.Umowa do końca listopada niewypowiedziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...