Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder 4K UltraBOX+ jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. Sprzęt będzie również dostępny w świątecznej promocji platformy nc+ „Extrakasa”, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na Internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

sport-w-4k-polska-ultrabox.png

W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a Klienci, którzy dodatkowo zawrą umowy na Internet i telefon, mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji EXTRA+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów CANAL+ oraz usługami NC+ INTERNET 35 lub 100 GB i NC+ TELEFON, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

 

Czy jakiś konsul wam wspomniał że w ramach przedłużenia należy się kasa na kartę przedpłaconą? bo ja parę razy rozmawiałem i nikt nawet nie wspomniał o tej promocji i robił wielkie oczy że o coś takiego pytam.

Wg tej tabelki zamieszczonej w regulaminie promocji na stronie nc+ pakiet comfort+6c+ to jest 200zł na kartę prepaid....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 4K UltraBOX+ jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. Sprzęt będzie również dostępny w świątecznej promocji platformy nc+ „Extrakasa”, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na Internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

sport-w-4k-polska-ultrabox.png

W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a Klienci, którzy dodatkowo zawrą umowy na Internet i telefon, mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji EXTRA+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów CANAL+ oraz usługami NC+ INTERNET 35 lub 100 GB i NC+ TELEFON, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

 

Czy jakiś konsul wam wspomniał że w ramach przedłużenia należy się kasa na kartę przedpłaconą? bo ja parę razy rozmawiałem i nikt nawet nie wspomniał o tej promocji i robił wielkie oczy że o coś takiego pytam.

Wg tej tabelki zamieszczonej w regulaminie promocji na stronie nc+ pakiet comfort+6c+ to jest 200zł na kartę prepaid....

 

 

Po opłaconych w terminie rachunkach - w przypadku spóźnienia się z opłatą brak premii. Nawet jeśli przelew wyszedł z twojego banku w terminie a na koncie NC+ został zaksięgowany po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra +,6xC+ za 69,99+Eleven za 11,90+MR za 0+ 2 miesiace gratis. Srednio 75,06

To po pierwszej rozmowie i wypowiedzeniu.Ogolnie 5 zl miesiecznie taniej niz na poprzedniej umowie.Powiedzialem,ze sie zastanowie i od tygodnia cisza.

Mam podobnie - powiedziałem, że się zastanowię i żeby zadzwonili następnego dnia. Konsultant niby sobie zapisał żeby zadzwonić (nawet podał orientacyjną godzinę) i tak dzwoni już 3 tydzień :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś konsul wam wspomniał że w ramach przedłużenia należy się kasa na kartę przedpłaconą? bo ja parę razy rozmawiałem i nikt nawet nie wspomniał o tej promocji i robił wielkie oczy że o coś takiego pytam.

Wg tej tabelki zamieszczonej w regulaminie promocji na stronie nc+ pakiet comfort+6c+ to jest 200zł na kartę prepaid....

Ja od wczoraj dostałem 2 smsy o Mikołaju i premii do 700 zł za przedłużenie umowy. W trakcie rozmowy na pewno bym się powołał na te wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymian dekoderów przy przedłużaniu umowy to faktycznie zawsze był z tym problem, zawsze było tłumaczenie:

- "może Pan wymienić dekoder, ale chwila... a nie ma pan multiroom to się nie da...musi Pan zrezygnować z multiroomu"

- A mogę zrezygnować teraz?

- "Może Pan, ale to będzie naliczona kara umowna"

 

i tak zawsze. Teraz w dobie wchodzącego 4K muszą zmienić podejście.

Nie spodziewam się żeby nagle zmienili swoją politykę bo ludziom się nowy dekoder podoba.

Przejście na czas nieokreślony wiąże się z podniesieniem opłat bo odchodzą ceny promocyjne. Trzeba czytać umowy i gwiazdki przy nich. @kingofsouth wprowadza w błąd, sugerując że po przejściu z umową na czas nieokreślony opłaty u każdego pozostają takie same jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 @kingofsouth wprowadza w błąd, sugerując że po przejściu z umową na czas nieokreślony opłaty u każdego pozostają takie same jak do tej pory.

U mnie nie ma żadnych zmian. Nie jestem jedynym abonentem z taką sytuacją.....

Dobrze racje masz, nie u każdego. Wystarczy sprawdzić ICA i zobaczyć komu się zmieniają a komu nie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość to czemu nie

 

Sam sie zastanawiam czy mi wymienią pace na 4K bez rezygnacji z mr

Ale nie za kasę. Nie wymienią Ci.

 

Nie spodziewam się żeby nagle zmienili swoją politykę bo ludziom się nowy dekoder podoba.

Przejście na czas nieokreślony wiąże się z podniesieniem opłat bo odchodzą ceny promocyjne. Trzeba czytać umowy i gwiazdki przy nich. @kingofsouth wprowadza w błąd, sugerując że po przejściu z umową na czas nieokreślony opłaty u każdego pozostają takie same jak do tej pory.

W moim przypadku opłata po przejściu na czas nieoznaczony wzrasta tylko o 15 zł. Tylko o 15, a jakiś czas temu to było ponad 150. Kolega @kingofsouth nie wprowadza nikogo w błąd. Tyle w temacie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję i przechodzę do CP. Za 99,99 zł. mam HBO , Cinemax-y , Sport , Eleven-y itd. + po 5 zł. za sztukę multiroom i do wakacji 0 zł. Nie będę miał ligi polskiej i anielskiej ale zobaczymy jak długo. Nie będę się z nimi szarpał o 10 zł. Umowa do kwietnia lub jak usuną Universal to pa. Teraz 134 zł. nie wiem za co. Byłem z nimi od fuzji z Wizja TV ale dalej skubać się nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Extra 6C+, w moim przypadku po okresie oznaczonym z 69,90zł wzrost do 76,90zł. Przedłużać w tych samych pieniądzach za to samo, czy poczekać aż przejdzie w nieznaczony czas umowa?

A po co masz przepłacać.? Taniej nie dostaniesz niż obecnie masz. Negocjuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ja nie będę pisał, jak niektórzy, że odchodzą do CP, a i tak zostają.... Ja i tak przedłużę ze względu na 2x Camele z wiadomych względów.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. O opcjach dodatkowych w nc+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Extra 6C+, w moim przypadku po okresie oznaczonym z 69,90zł wzrost do 76,90zł. Przedłużać w tych samych pieniądzach za to samo, czy poczekać aż przejdzie w nieznaczony czas umowa?

 

Dodam, że jak przedłużysz za te same pieniądze to Twoje Extra+ 6C+ zmieni się na Extra+ 6C+ (LIVE), w związku z czym utracisz dostęp do kolekcji Canal+ VOD w ncplusgo... Jeśli korzystasz to nie warto przedłużać :)

Ja tak przedłużyłem (post parę stron do tyłu) i złożyłem reklamację, bo nie dostałem od konsulanta informacji, że po przedłużeniu utracę dostęp... Miało być "to co było" i dodatkowo pakiet Eleven, który dobrałem.

Edytowane przez Damian1207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ncplusgo korzystam z kolekcji już nie, ale co ciekawe przy rozmowie z konsulem zadałem pytanie co oznacza dopisek Live, powiedział że on nie wie ale prawdopodobnie żadnych zmian nie wnosi.....zobaczymy jak twoja reklamacja się potoczy, jeśli na twoją korzyść to można przedłużyć i reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja już rozpatrzona pozytywnie.

Pierwotnie miałem zaakceptowane przedłużenie na 15 miesięcy (Extra+ z 6C+ (72.5), Eleven (7.95), Multiroom, HBO do końca roku) za 80.45, po złożeniu reklamacji przystałem na ofertę z umową na 2 lata, bo za 69.99 zł dostałem Extra+ z 8C+ (tutaj już kolekcja Canal+VOD jest dostępna) i na 12 miesięcy pakiet Eleven za 7.95 zł :)

 

Także przy przedłużeniach pytajcie o ewentualne zmiany zawartości (dopytywać też o VOD)... Moja rozmowa została odsłuchana, a że było potwierdzenie od konsultanta, że wszystko zostanie bez zmian to rozpatrzyli ją na moją korzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...