Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałem się podzielić informacją odnośnie moich ustaleń w sprawie przedłużenia umowy, bo sam zaglądałem tutaj, by zobaczyć, na co można liczyć.

Koniec umowy końcem listopada, wypowiedzenie złożone w październiku.
Dotychczas Superpremium z 6 C+, HBO, Cinemax, Mediabox, MR za 99,90zł.

Obecna propozycja - Superpremium z 8 C+ i wszystkim powyżej plus dodatkowo Eleveny - razem za 116,89zł na 24 miesiące.
Nie przyjąłbym oferty, gdyby nie to, że zaoferowano mi 3 miesiące gratis, czyli wychodzi jakieś 102 zł/miesiąc - chyba jest przyzwoicie?

 

Niestety nie było opcji zamiany dekodera na nowy z 4K - wiązałoby się to z wymianą drugiego dekodera do MR, a tym samym z dodatkowymi kosztami.
Za sam dekoder 4K dopłata 20zł... wrrrrrr... Chyba to mają przewidziane dla nowych abonentów... :/

 

Na razie pozostanę przy obecnym sprzęcie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem na 15 m-cy:

- extra + 6xC+    -72,50

- eleven              -11,90

- MR (2 cameleony) - gratis

- moduł CI - gratis

- HBO - do końca maja gratis

 

Co ciekawe, poprzednia umowa była do końca stycznia 2018, a nowa przedłużyła się od grudnia, czyli do końca kwietnia 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku że po 10 latach czas się pożegnać z "ncminus", dekodera nie mogę wymienić, chyba że tylko na zasadzie wypowiedzenia umowy i zawarcia nowej jako nowy klient. Poza tym ceny!!! utrata tylu praw sportowych i filmowych, kontent coraz słabszy. Zapędziłem  konsultanta argumentami "przeciw" w kozi róg i w końcu nie miał się czym bronić i powiedział wprost "co mam panu powiedzieć? oferta i polityka platformy jaka jest każdy widzi". Na prawdę nie widzę argumentów "za" aby nadal pozostać. Co przedłużenie umowy to jest to samo robienie z nas abonentów wariata i głupka. Tego nie można tamtego nie można, co to ma być? A tak miedzy nami to z miesiąca na miesiąc jest coraz mniej do oglądania i jak tu czytam innych forumowiczów że mają oferty za 119, 129 i wyżej to mi się włos na głowie jeży, jak można tyle płacić za telewizję? - szok.

Zupełnie nie rozumiem takich abonentów co się "biją" o pakiety bez C+, popatrzcie na ofertę konkurencji, która za połowę mniej ma połowię więcej. Ja policzyłem, przeniosę numer telefonu do "kroka" i jego pełną ofertę wraz z nowoczesnym dekoderem będę miał za 45zł, a tu po 10 latach bycia abonentem dostałem ofertę Comfort+6C+live za 99zł bo nie może być dla mnie taniej - żenada, nie przedłużam umowy!!!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem na 15 m-cy:

- extra + 6xC+    -72,50

- eleven              -11,90

- MR (2 cameleony) - gratis

- moduł CI - gratis

- HBO - do końca maja gratis

 

Co ciekawe, poprzednia umowa była do końca stycznia 2018, a nowa przedłużyła się od grudnia, czyli do końca kwietnia 2019.

Moduł CI gratis? Czy masz dekoder, a teraz dostałeś jeszcze moduł? Bo nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodając NC+GO TV składa się z kolekcji.Aby mieć dostęp do Canal+VOD musisz mieć 8×Canal+ i tyle.

Uwaga sygnalizowałem parę dni temu, jak macie "stary" dekoder np. Pace jak ja to mimo posiadania 8xCanal+, Canal+ VOD nie działa. Tak jest od 26.09. Na reklamacje odpisują że Canal+ VOD jest usługa niegwarantowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego 2018 r., ale jak do nich dzwoniłem w innej sprawie to "przy okazji" przełączono mnie do jak się później okazało bardzo miłej Pani no i od słowa do słowa, po konsultacji z przełożonym :mrgreen: zaproponowała mi to co mam teraz ( obecnie płacę 69.90 )czyli :

- Exstra + 6xC

- Multiroom za 0 zł

- 2 Camelony

- Najem Sagema za 0 zł

w tej samej cenie czyli 69.90 brutto. Jak zapytałem o Eleveny to 11.90 zł dodatkowo trzeba by dopłacić, ale coś tam zacząłem gadać o małej ilości praw sportowych itp. i stanęło na 7.95 za Eleveny na okres 12 miesięcy zaś cała umowa na 2 lata.

W sumie daje to 77.85 brutto miesięcznie i czytając to co innym forumowiczom proponują, chyba nic wiele lepiej nie ugram.

Na razie jeszcze nie podpisałem, ale chyba za tę kasę się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory start,canal CX8,nc go,multi dwa camele, sagemcom i pace. umowa do końca listopada(15m) wychodziło coś koło 42 zł srednio.

Oferta- 15miesięcy,extra +, 8X canal, multi camele,dekodery te co były. średnia cena 71,5 zł. (hbo do końca roku z 0)

Pytanie: czy coś da się ugrać i czy nc go będzie 100 godz(nie dopytałem) i czy eleven do tego da radę za 7,5 zł? pozdrawiam

Edytowane przez aniol1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dzisiaj. Umowa na 15 msc extra,6c+, 2 msc gratis cena 72.95. Niestety nie ma opcji dołożenia Elevenow w niższej cenie niż 11 PLN. Oferta odrzucona. Czekamy.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dzisiaj dzwonili z extra + 6C+ za 69,9 zł na 2 lata. Powiedziałem, że jak zmieszczą w tej cenie Eleveny to biorę jak nie to mogą nie dzwonić. W polsacie za tą kasę dają  eleveny, cinemaxy, filmboxy, history i cały polsat sport + liga mistrzów od jesieni.  Czas się pożegnać z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swój sprzęt. Dlatego dostał moduł.

 

 

Cały czas jest o tym pisane. Przeczytaj temat o opcjach dodatkowych.

 

Rozumiem, że ten moduł CI to jest coś innego niż moduł CI+, który jest parowany i nie hula z Cameloeonami?

Edytowane przez tpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego 2018 r., ale jak do nich dzwoniłem w innej sprawie to "przy okazji" przełączono mnie do jak się później okazało bardzo miłej Pani no i od słowa do słowa, po konsultacji z przełożonym :mrgreen: zaproponowała mi to co mam teraz ( obecnie płacę 69.90 )czyli :

 

- Exstra + 6xC

 

- Multiroom za 0 zł

 

- 2 Camelony

 

- Najem Sagema za 0 zł

 

w tej samej cenie czyli 69.90 brutto. Jak zapytałem o Eleveny to 11.90 zł dodatkowo trzeba by dopłacić, ale coś tam zacząłem gadać o małej ilości praw sportowych itp. i stanęło na 7.95 za Eleveny na okres 12 miesięcy zaś cała umowa na 2 lata.

 

W sumie daje to 77.85 brutto miesięcznie i czytając to co innym forumowiczom proponują, chyba nic wiele lepiej nie ugram.

 

Na razie jeszcze nie podpisałem, ale chyba za tę kasę się zdecyduję.

 

Jeszcze jak do tego dodadzą 2 miesiące gratis, to będzie chyba max, jaki można na obecną chwilę wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dzisiaj dzwonili z extra + 6C+ za 69,9 zł na 2 lata. Powiedziałem, że jak zmieszczą w tej cenie Eleveny to biorę jak nie to mogą nie dzwonić. W polsacie za tą kasę dają  eleveny, cinemaxy, filmboxy, history i cały polsat sport + liga mistrzów od jesieni.  Czas się pożegnać z NC+

A skąd pewność, że LM będzie w pakiecie?  :mrgreen:

 

Do tej pory start,canal CX8,nc go,multi dwa camele, sagemcom i pace. umowa do końca listopada(15m) wychodziło coś koło 42 zł srednio.

Oferta- 15miesięcy,extra +, 8X canal, multi camele,dekodery te co były. średnia cena 71,5 zł. (hbo do końca roku z 0)

Pytanie: czy coś da się ugrać i czy nc go będzie 100 godz(nie dopytałem) i czy eleven do tego da radę za 7,5 zł? pozdrawiam

Pojawiają się czasem oferty za 9,95 albo 7,95 na Eleveny na 12 msc. :) Potem normalna cena albo robisz sobie kolejną cenę promocyjną na jakiś okres (jeśli będzie taka za rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taka oferta: Extra+,  6x C+ - 69,90 zł. MR - 0 zł, 2 Sagemy 0 zł. HBO - 6 m-cy gratis. I do tego do końca roku Multi Man Pack gratis na próbę. W poniedziałek ma gość dzwonić i pewnie się zgodzę. A, i wypowiedzenie nie wysłane.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Mam extra + 8c+ HBO i hbo go za 105 łącznie z najmem dekodera a umowa do końca stycznia 2018. Wysłałem wypowiedzenie. Na dzisiaj proponują to co mam w cenie 114 zł. Na moim Ica widzę że jak przejdę na okres nieoznaczony to będę płacił tyle ile mi teraz proponują z kontraktem na 2 lata. Gdzie tu sens wiązać się na 2 lata jak mogę pozostać na okres nieoznaczony i w każdym momencie odejść. Chyba że coś do końca umowy zaproponują. Raczej do Polsatu mnie nie ciągnie więc będę czekał na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...