Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Vegasnight9

Mi też wyświetla się ta oferta ale za 79,99zł.

 

 

Ja czekam aż na e-mail dotrze oferta. Zapytałem konsula ile będę płacił, cena ma cały czas wynosić 79.99zł, aż do końca lutego 2020. Rozmowę nagrałem, a w razie czego reklamacja.

Ostatecznie:

Extra+ 8xC+

HBO + HBO GO na 5msc + początkowy miesiąc(czyli prawie 6msc) za 0zł z opcją odłączenia

Umowa 24msc, miesięcznie 79,99zł

 

Mogłem dobrać Multi Man Pack za 20zł, ale taniej wychodzi włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie. Zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował przedłużenie umowy. Mam pakiet Comfort+ za 29,99 zł, a on mi proponuje to samo za 39,99 zł. Na stronie nc+ jest opcja Comfort+ na 12 m-cy za 29,99. Więc pytanie: czy oni szukają idiotów, żeby im sprzedać drożej to, co można mieć taniej? I jeszcze pytanie dodatkowe: czy komuś z Was też dali taką "atrakcyjnom ofertem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie. Zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował przedłużenie umowy. Mam pakiet Comfort+ za 29,99 zł, a on mi proponuje to samo za 39,99 zł. Na stronie nc+ jest opcja Comfort+ na 12 m-cy za 29,99. Więc pytanie: czy oni szukają idiotów, żeby im sprzedać drożej to, co można mieć taniej? I jeszcze pytanie dodatkowe: czy komuś z Was też dali taką "atrakcyjnom ofertem"?

 

Na pewno jesteś w stanie utrzymać 29,99 za comfort bez wypowiedzenia. Na stronie nc+ nie znalazłem wymienionej przez Ciebie opcji, jak już to pewnie znalazłeś z dekoderem na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosze o pomoc. Jutro będę zapewne finalizował negocjacje, chciałbym się tylko upewnić co do jednej kwestii. Płacę 5zł/mies. za wifipremiumboxa, bralem go 2 lata temu do nowej umowy, czy mam szanse zbić cenę do zera przy obecnym przedłużeniu? Miał ktoś podobną sytuację? Konsul sztywno mówi, że nie da rady.Tylko co do tego mam wątpliwości, całą reszte ofert z forum znam cenowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy złożyłeś?

 

 

Na pewno jesteś w stanie utrzymać 29,99 za comfort bez wypowiedzenia. Na stronie nc+ nie znalazłem wymienionej przez Ciebie opcji, jak już to pewnie znalazłeś z dekoderem na własność.

Wypowiedzenia nie składałem, a oferta jest tu http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam 

 

Do tej pory Extra 6C+ w standardzie 69,90zł, umowa do końca lutego 2018.Oferta z dziś to samo za tyle samo, na 24 miechy lub 3zł więcej i 15m, Eleven gratis na 5 miesięcy z możliwością wyłączenia, mi zależało aby dobrać H,H2 i Adventure, niestety wszystko cennikowo naliczane, a o 2 miesiącach to ani on ani przełożona nie słyszeli.....na siłę chciał finalizować  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...