Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

d7eb3446bc1b9038med.jpg

 

Dostałem coś takiego. Nie jestem do końca zadowolony. Oceńcie sami. Te Superpremium twardo trzymał cenę 99 zł. Do tego HBO GO 5 zł, multiroom też taniej nie chciał dać niż 10 zł no i Eleven 11.90. [beep]a miałem Full Extra i za to samo płaciłem 99 zł i miałem dodatki w postaci History czy Sundance. Czy naprawdę są teraz tak twardzi czy ja jestem [beep]a :)?

 

Nawet po konsultacji z kierownikiem nie chcieli dać Man Pack za darmo tylko 5 zł. Wcześniej płaciłem 99 zł za tzw. Full Extra czyli wszystko co możliwe z Sundance i History i Elevenami w pakiecie.

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niewiele, ale zawsze z opcji można zrezygnować kiedy się chcę, a z pakietu superpremium już nie. Kurcze nie spodziewałem się, że będą tacy twardzi, ale monopol i brak prawdziwej, silnej konkurencji daje się we znaki. Sam już nie wiem co mam myśleć. Jak ostatnią umowę przedłużałem to była bombowa oferta, a teraz lipa..

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca sierpnia. Miałem extra+ 6x canal+ + eleveny do października. Płaciłem 77,85zł

 

Po czytaniu forum i wiedzy, ze już nic więcej nie da się ugrać mam aktualnie:

Extra+ 6xcanal + na 24mies, i 6mies HBO gratis. 69,99zł do tego do października eleven za połowe.

 

Przedłużyłem bo mam stary "multiroom" z cyfry czyli 2 karty.

Dzięki kolejny raz za wiedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Superpremium to niedostaniesz taniej. Powiedz, że chcesz Extra z dodatkami i tyle. Cena może wtedy o dychę spadnie.Apropo 

Apropo tej dyszki o której mówisz to w poprzednich postach zauważyłem, że niektórzy dostają Superpremium 99.99 + HBO GO 5 zł + multroom 0 zł czyli dodając do tego Eleveny na których mi zależy daje to jakieś 117 zł czyli 10 zł taniej. Poprostu konsul nie zaproponował mi multiroom za 0 zł tylko dychę mi policzył. Odrzucam ofertę bo i tak mam umowę do końca października.

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest z tym multiroomem ? bo są opinie że jeśli ktoś ma po C+ to jest szansa ze otrzyma za darmo a jeśli po n-ce to juz niestety nie. Ja z Cyfrą+ byłem od 2011 roku, jednak z multiroomu korzystam dopiero od przedłużenia trzeciej umowy w 2014 roku, a więc już z nc+. Czy w takim razie mogę liczyć na darmowy multiroom ? bo niebawem kończy mi się umowa i za każdym razem proponują 10 zł, i 5 zł za dekoder, i zarzekają się ze nie ma szans taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest z tym multiroomem ? bo są opinie że jeśli ktoś ma po C+ to jest szansa ze otrzyma za darmo a jeśli po n-ce to juz niestety nie. Ja z Cyfrą+ byłem od 2011 roku, jednak z multiroomu korzystam dopiero od przedłużenia trzeciej umowy w 2014 roku, a więc już z nc+. Czy w takim razie mogę liczyć na darmowy multiroom ? bo niebawem kończy mi się umowa i za każdym razem proponują 10 zł, i 5 zł za dekoder, i zarzekają się ze nie ma szans taniej...

Jest szansa mieć tego typu MR w średniej cenie 5 zł/miesięcznie podobnie jak i zdjąć opłatę za dekoder.Może często się to nie zdarza ale jest to do ugrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych optymistycznych postach postanowiłem sam zadzwonić i było warto :)

Dostałem to co chciałem czyli:

 

- Extra+, 8 x C+, HBO za 79,90 przez cały okres umowy

- FilmBox przez 1 miesiąc 0 zł

- najem dekodera 5 zł

 

Umowa na 24 miesiące :)

 

Spróbowałem jeszcze uderzyć do nich z taką ofertą. Dzwoniłem na numer krakowski jaki podałeś. Odebrała jakaś wredna baba, która zaoferowała mi najdroższą propozycję ze wszystkich, które do tej pory otrzymałem :) Nawet była zdziwiona, że wcześniej dawano mi HBO GO za 5 zł bo teraz już jest za 8 zł. O multiroomie nie było mowy za darmo tylko za dychę. Tak więc to co Ty otrzymałeś (za dekoder ja nie płacę) + HBO GO i ELEVENY babka mi zaproponowała za około 130 zł :) Jeszcze jakieś kombinacje z 6 albo 8 canal+ Nie pozostało mi nic innego jak wysłać wypowiedzenie. Nie dość, że tną mi pakiet to jeszcze chcą prawie 30 zł więcej dowalić kosztów. Jeszcze straszy mnie, że Eleveny mogą być droższe, że może być tylko drożej, a nie taniej. Normalnie tak mnie zagotowała, że głowa mała. Póki co będę obserwował co się dzieje. Najgorsze, że nie ma na rynku alternatywy żadnej jak ktoś lubi piłkę. Oby SKY zaineresowało się naszym rynkiem i dało im po [beep]ie. Jak była fuzja i kryzys marki na facebooku i w innych mediach to byli mili i dawali fajne oferty. Teraz to jest jakiś koszmar tacy są pewni siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem rozmawiałem z Krakowem, już miałem ostatecznie zgodzić się bo nie mam siły już i czasu na telefony na oferte 94zł Extra+, C+ x8, Multi Premium, nieoczekiwanie Pani skwitowała że takiej oferty dla mnie już nie ma jest Superpremium z multi za 128zł, jak powiedziałem że powyżej 100zł nie zamierzam wychodzić poprosiłem o ofertę z Extra+, to co usłyszałem rozłożyło mnie totalnie.... Cytuje Oferta dla Pana z pakietem Extra+ i multi to 128zł beż HBO ale wszystkie C+ są :D, o co KUR chodzi mam płacić tyle co za Superpremium i bez HBO. ta telewizja to jakieś kpiny. Jestem od początku istnienia telewizji "N" z roczną przerwą i takich numerów to nigdy nie uświadczyłem.

Edytowane przez neonbloow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś tydzień temu przedłużyłem na ekstra z  6 c+ plus hbo na 6 m za 0 zł później możliwość wyłączenia z 74,99 zł na 24 dotychczas płaciłem za ekstra z 6 c + 79,90 zł na 12 m.Powiedzmy ,że jestem ukontentowany,że mam spokój. od trzech lat nie przekroczyłem sumy 85 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są dostępne opcje na eleveny w ofertach na 24 msc?

 

Mi proponują za coś koło 11 zł przez 12 msc, później ok 16 zł. Mogę zrezygnować po tych pierwszych 12 msc?

 

Jest jakaś lepsza oferta na te kanały?

 

Propozycja to superpremium za 99 zł, hbogo za 5 zł na całą umowę, mr na camelonach, dekodery itp za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na to, że z tym HBO na 24m za 0 zł to oni mają jakąś bardzo ograniczoną pulę ofert, nie wiem czy per konsultant czy może po prostu na dany miesiąc. I trzeba mieć szczęście by trafić na odpowiedniego konsultanta / konsultantkę.

Większość osób, które dostały taką ofertę, dostała je jednego dnia - 10 sierpnia lub w okolicy. Nie wiem czy to rzeczywiście ma znaczenie, czy to tylko moje gdybanie ale na pierwszy rzut oka na to właśnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wypowiedzenie złożone, kolejna umowa ,wprawdzie umowa do listopada 2016 r.,ale już dzwonią obecnie mam comfort+ za 19,99 ,eurosport 2 4,90 = 24,89 zł ,2 karty MR po cyfrze i pejs 500 Gb do tego.Poprzednio słynny łamaniec był :)  Włączony plus miesiąca c+ ,wyłączony po 3 dniach na infolinii i zaproponowali propozycję c+ za 21 zł do końca umowy.Oferta dobra sierpień 24,89 zł a do końca listopada ok 46 zł bez paru groszy.

 

Propozycja z dziś ,

 

Extra +, 6 c+ ,Mr ,dekoder 69,99 zł

 

lub

 

Extra+, 8 C+, Mr, Dekoder, Hbo 6 m 79,99 zł

 

Niestety propozycji samego Comfortu + dla mnie już nie ma, pytam czemu nie mogą mi zaproponować tego co teraz mam z paczką c+,może być tylko 6 kanałów ,bo takiej oferty babka twierdzi ,że nie ma, jakoś przez 3 ostatnie miesiące jest taka oferta, Obsługa klienta to już zeszła poniżej krytyki,myślą że klient od samego początku to takie oferty będą wciskać ,tragedia , do tego na rynku nie ma ciekawej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj i ja przedłużyłem umowę, bez rewelacji ale kwotę obniżyłem. Do tej pory miałem Ekstra+, canal+( 8  ), hbo, cinemax i filmbox za 104,90zł. Od teraz to co poniżej

 

 

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 64,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ 59,99zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.


 

Edytowane przez Jones6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wypowiedzenie złożone, kolejna umowa ,wprawdzie umowa do listopada 2016 r.,ale już dzwonią obecnie mam comfort+ za 19,99 ,eurosport 2 4,90 = 24,89 zł ,2 karty MR po cyfrze i pejs 500 Gb do tego.Poprzednio słynny łamaniec był :)  Włączony plus miesiąca c+ ,wyłączony po 3 dniach na infolinii i zaproponowali propozycję c+ za 21 zł do końca umowy.Oferta dobra sierpień 24,89 zł a do końca listopada ok 46 zł bez paru groszy.

 

Propozycja z dziś ,

 

Extra +, 6 c+ ,Mr ,dekoder 69,99 zł

 

lub

 

Extra+, 8 C+, Mr, Dekoder, Hbo 6 m 79,99 zł

 

Niestety propozycji samego Comfortu + dla mnie już nie ma, pytam czemu nie mogą mi zaproponować tego co teraz mam z paczką c+,może być tylko 6 kanałów ,bo takiej oferty babka twierdzi ,że nie ma, jakoś przez 3 ostatnie miesiące jest taka oferta, Obsługa klienta to już zeszła poniżej krytyki,myślą że klient od samego początku to takie oferty będą wciskać ,tragedia , do tego na rynku nie ma ciekawej konkurencji.

Sprawdzałeś oferty przedłużeniowe w ICA ?Ja mam obecnie Comfort+ i mam jedną z ofert przedłużeniowych również pakiet Comfort+ tylko w nie bardzo akceptowalnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Man packa wynegocjuje za 5zł miesięcznie?  po tyle jest dla nowych klientów a mi proponują za 10zł miesięcznie i nie chcą zejść z ceną na 5zł  dziwna dla mnie jest poliyka nC+,  że jako abonent z 8 letnim stażem ma płacić więcej niż ktoś kto zostaje dopiero ich klientem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu przedłużyłem umowe. Wypowiedzenie wysłane w maju, umowa do końca sierpnia. Dostałem to samo co miałem czyli extra+, 6xCanal+, multiroom standard oraz nc+go na 24 m-c za 69,90 do tego gratis HBO na 6m-c i filmboxy na 1 m-c. Do tej pory extra+, 6xcanal+, nc+go i multirooom za 59,90. Czyli niestety podwyżka o 10 zł ale taniej chyba nie da rady tego dostać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...