Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili extra +, 8 C+, 3 HBO i Redlight HD za 69 zł. W trakcie umowy dobrałem Cienamx za 10 zł i 2 multiroomu standard  2 x10 zł, lacznie 99 zł. Dekodery to turbobox i dwie mydelniczki. Oferty w APS to superpremium za 99 zł. Czy jest mozliwosc zrabatowania multiroomu za 0 zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czytalem ze mozna zrabatowac multiroom po C+, ale ten co ja mam to chyba eNkowy. Jesli komus udało sie to zrabatowac to dajcie znac. Jak wezme to co mi daja czyli superpermium za 99 zl, dobiore do tego 2 x multiroom i redlight to z prostego rachunku jest to 30 % podwyzki za to samo. Wykluczone zebym sie na tyle zgodzil. Uzywam jeszcze netflixa i tvn player, wiec nie mam cisnienia na przedluzenie. Umowa do 31.08.2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukop, Jesteś w ogromnym błędzie, wypowiedzenie dużo daje w negocjacjach ! Bez wypowiedzenia nic więcej nie zdziałasz.

Serio? U mnie przed i po złożeniu TAKIE same oferty....Extra+6C+ za 89zł...3 rozmowy PRZED i 4 rozmowy PO złożeniu wypowiedzenia. Bez względu na numer telefonu, ZAWSZE to samo tłumaczenie, "tak mam w systemie". BEZ różnicy czy do końca umowy było 5 miesięcy czy jest 2...

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Dzieki. Czytalem ze mozna zrabatowac multiroom po C+, ale ten co ja mam to chyba eNkowy. Jesli komus udało sie to zrabatowac to dajcie znac. Jak wezme to co mi daja czyli superpermium za 99 zl, dobiore do tego 2 x multiroom i redlight to z prostego rachunku jest to 30 % podwyzki za to samo. Wykluczone zebym sie na tyle zgodzil. Uzywam jeszcze netflixa i tvn player, wiec nie mam cisnienia na przedluzenie. Umowa do 31.08.2016.

Multiroom premium 0 zł na 24 m-ce.Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już się znudziło.

Podpisałem Extra +6C+6 mies. HBO za 0 + MR +Pace 69 zł

Jak rozumiem drugie 6 miesięcy jesteś zobligowany płacić po 25 za HBO a dopiero po 12m możesz zrezygnować?

Taka ofertę dostawałem jak pytałem o szczegóły...

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czytalem ze mozna zrabatowac multiroom po C+, ale ten co ja mam to chyba eNkowy. Jesli komus udało sie to zrabatowac to dajcie znac. Jak wezme to co mi daja czyli superpermium za 99 zl, dobiore do tego 2 x multiroom i redlight to z prostego rachunku jest to 30 % podwyzki za to samo. Wykluczone zebym sie na tyle zgodzil. Uzywam jeszcze netflixa i tvn player, wiec nie mam cisnienia na przedluzenie. Umowa do 31.08.2016.

Jak dobrze zagadasz, to jeden MR mogą Ci zrabatować do 0 zł, a za drugi 10 zł miesięcznie.

 

@disnemar, Extra+ 6xC+ + HBO (jak dobrze zagadasz, to HBO nawet  na całą umowę) za 69,99 zł + Eleveny za 11,90 zł. Za niecałe 82 zł możesz mieć pełną ofertę piłkarską.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym prosić o więcej informacji o co chodzi z tymi "3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie" ?

 

chodzi o jakies konkretne VOD czy wszystkie ?

Nie pytałem o jakie, pewnie dostęp do tvp seriale itd.

 

TO ma być  jakaś promocja ,okazja ? bo ja tutaj widzę  ze dali ci normalną cenę     a mniej kanałów

Extra +  z C8 oferują za 69.99  ty dostałeś  z C6

HBO 25zl

History 1.99

Adventure 4.99

 

3 miesięczny VOD na podpuchę ze promo/okazja olać  to .Według mnie dostałeś pakiet o wartości ~ 95zl za który wołają  110zl  :)

C8 za 69,99? Ciekawe gdzie. HBO podobno jest za 30, a ona dała w promocji z GO za 10.

 

Poza tym, wiem, że jest drogo. To samo z cinemaxami, a bez C+ mam w słoneczku za połowę ceny w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam

extra+, 6c, hbo, History, MR, 2 Cameron - 95,99

Dzisiaj pierwsza propozycja (umowa do 08.2016 wypowiedzenie nie zlozone)

To samo za 96. Oferta nie przyjęta.

Nie zapłacę więcej niż 80.

Mam jeszcze dużo czasu, a jak nie to CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem specjalny list od nc+ z numerem telefonu, pod który trzeba zadzwonić. Okazało się, że opcja Filmbox nie jest już za 5 zł tylko 7,50 w stosunku do oferty z kwietnia. Przypomnę, przed 1 maja oferowali Superpremium+, Filmbox i ManPacka za 109. Dziś chcą 120. Sorry, taki mamy klimat -ta oferta nie jest tyle warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu czytam forum i ceny naprawdę są przeróżne. 

Jestem spadkobiercą Cyfry+ z ofertą na 15 m-cy.( tunery Peace500 i własny Phil.):

 

  • Premium Sport  10 zl 
  • Premium Film   10 zl 
  • Comfort+  39,90 zl 15 m
  • HBO  0 zł 15 m.
  • Multi+ 0 zl 15 m
  • Extra+ 10 zl 15 m
  • History 0 zl 15 m .
  • Multirum Standard 0 zł 15 m.
  • HBO 0 zl 15 m
  • Najem dekodera 0

Łącznie 69,90 zł. na 15 m. Oferta super , ale nie chcą powtórzyć.

Czytam, że niektórzy dostają HBO za 0 zł na 24 mc, i 8xC+ za 69 zł. Dla mnie najlepsza oferta standard z C+ czyli 6x za 69, i  8x za 79.zł.   HBO+HBO GO za 20 zł. na 24 m.( lub HBO  6 m za 0 zł.) . Dodatki to Hustler lub Filmbox na 6 m za 0 zł. Koniec umowy 31.05.2016 -wypowiedzenie złożone. Oczywiście nie wydzwaniam do nich. Ponoć było HBO na 24 m. za 0 zł, ale się skończyło, ktoś dostał na dniach ?  9 MAJA cóż to za magiczna data ? 

Edytowane przez Wess
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja: pakiet Extra 6xC+, multiroom premium, 6 miesięcy paczka Filmbox gratis, za 69,90 + wynajem mediabox 5 zł, umowa na 24 miesiacy. Wcześniej mialem Extra, 8 C+, HBO multirom za 79,90. Co o tym myślicie ??? Mam czas do końca maja. Wypowiedzenie wyslane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili po wyłączeniu sygnału wczoraj. Pytanie czy wiem, że skończyła się umowa? Wiem. Pytanie, dlaczego zakończyłem? Z uwagi na podwyżkę o 40 zł i brak elastyczności w negocjacjach. Pytanie czy mogę przedstawić taką ostatnią ofertę przedłużenia umowy? Tak. I tu oferta ciągle ta sama jak za czasów negocjacji. Podziękowałem.

 

Do ujadających - post ten napisałem do wiadomości osób będących aktualnie w takiej samej sytuacji, a być może chcących przedłużyć umowę. Nie łudźcie się, wy wszyscy grzesznicy................ będzie tak samo............;)

Mi sygnal wylaczyli 30 kwietnia br i rowniez mialem kontankt ze strony NC+ konsultant twierdzil ze mam 14 dni na oddanie sprzetu i w tym czasie moge jeszcze kontynuowac stara umowe i dostane maj gratis ale cena bez zmian - grzecznie podziekowalem... nie bede sie prosil i czekal na cud wiec oddalem sprzet i podpisalem umowe z konkurencja... mysle ze kwestia czasu i zaczna wkoncu dbac o stalych klientow !!!! Pytanie tylko ile to dbanie o stalego klienta bedzie trwalo... pozdrawiam

Dzisiejsza propozycja: pakiet Extra 6xC+, multiroom premium, 6 miesięcy paczka Filmbox gratis, za 69,90 + wynajem mediabox 5 zł, umowa na 24 miesiacy. Wcześniej mialem Extra, 8 C+, HBO multirom za 79,90. Co o tym myślicie ??? Mam czas do końca maja. Wypowiedzenie wyslane.

Mysle ze to dobra oferta jak Ci nie zalezy na Canal+ Discavery i Seriale to bym bral... zapytaj czy nie dadza gratis HBO zamiast Filmbox no chyba ze wolisz Filmbox... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po rozmowie telefonicznej :

"Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 117.94

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach -W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji:

Okres oznaczony umowy  24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-07-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-06-2018

Wybrane usługi  Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

"

Mam 7 dni na akceptację oferty. Jeżeli tego nie zrobię to oferta przepadnie a ja w dalszym ciągu będę mógł wypowiedzieć umowę? Tak zrozumiałem.
 

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po rozmowie telefonicznej :

"Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 117.94

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach -W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji:

Okres oznaczony umowy  24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-07-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-06-2018

Wybrane usługi  Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

"

Mam 7 dni na akceptację oferty. Jeżeli tego nie zrobię to oferta przepadnie a ja w dalszym ciągu będę mógł wypowiedzieć umowę? Tak zrozumiałem.

 

Jeśli chcesz takie kanały to bardzo dobra oferta - taniej nie wyrwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, gdyż mi zaproponowano Superpremium+ za 99,90 zł (obecnie gratisowo do końca umowy mam paczkę FilmBox). Gdy zapytałem o FilmBox, to powiedziano mi, że mogę je otrzymać za 7,95 zł bodajże, zaś Man Pack za 10 zł. Podobno taniej się nie da. A tutaj widzę FilmBox i Man Packa za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Superpremium (8x C+,HBO,Cinemax) i Eleven za w sumie 110 zł to najlepsze co można wyrwać jeśli chodzi o prawie full

 

na 24 mies ? a ile by cos takiego kosztowaly na 12 ?

 

 

(...)mysle ze kwestia czasu i zaczna wkoncu dbac o stalych klientow !!!! Pytanie tylko ile to dbanie o stalego klienta bedzie trwalo...(...)

osoby z tego forum a wzasadzie w ogole  bardziej swiadome dostepnych promocji to moze 0,01% wszystkich abonentow, takze nie ma co sie łudzić :) po prostu na ktoryms z meetingow rady nadzorczej, przedstawili wyzszym menagierom cyferki, jednemu podsuneli taki pomysł i jazda, nie ma wyjatków

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...