Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@iceman według konsultanta te 200 to jest regularna cena za to co mam.

 

@tomekp wypowiedzenie wysłałem termin upływa 31.05.2016r. Tylko dziwne jest to, że rozmawiałem z kilkunastoma konsultantami i żaden o tym nie wspomniał, że muszę przedłużyć umowę do dnia 09.05.2016r. zawsze wydawało mi się, że nawet jak przedłużę umowę 30 maja to nowe warunki będą obowiązywały od 01.06.2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ponieważ jako nieliczna z kobitek negocjuje od 8 lat z nc +( wczesniej cyfra) podpowiedzcie mi co mogę wytargać do tej pory miałam :

  • Premium Sport 10 zl dla Abonentow
  • Premium Film 10 zl dla Abonentow
  • Comfort+ 29,90 zl 15 m
  • Multi+ 0 zl 15 m
  • Extra+ 20 zl 15 m
  • Filmbox 0 zl 6 m .
  • HBO 0 zl 15 m
  • Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m......   ogólnie płacę 70,25 było 69,90 gdzieś tam kilka groszy się podnieśli umowa do końca maja (na wypowiedzeniu od marca)oczywiście mój mąż cierpi na utracie ligi hiszpańskiej i chce usilnie eleveny ,wczoraj tel od konultanta ( nie odbierałam miesiąc)że w życiu Warszawy nie dają  mi pakietu takiego jak mam  + eleveny w tej samej cenie jeszcze bezczelnie żebrze :P a teoretycznie przecież to było tylko wzięli ( Wy tam Wiecie jak to było z tymi elevenami ) może mi któryś miły człowiek przetłumaczyć co mam brać najlepiej teraz ? extra  + dodatki tak jak miałam .???...  i co mogę ugrać ? na dniach ma dzwonić.....trafił mi sie okrutny człowiek wypominał mi że przecież półtora roku temu płaciłam 84 zł a nie tak mało i że muszę teraz tez tak płacić ...śmiałam się jak opętana - bo sama sobie bo usilnych rozmowach tak wynegocjowałam przecież i że to moja wina  :) Proszę Was o pomoc:)
Edytowane przez klon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze! Czytam tutaj o różnych opcjach przedłużenia umowy. Ja myślałem o comfort+ z 6 C+ i multiroomem WiFi, ale przyszła chwila refleksji..... A może by nie nalegać na ten multiroom? Na górze też mam podłączenie do gniazdka sat, a na górę pasuje mi opcja start+ z 6C+. Teraz sam Comfort+ z 6C+ proponują za 59,99, a w jakiej cenie można spróbować ugrać drugą umowę na start+ z 6C+? Miał ktoś taka sytuację? Może to lepsze cenowo rozwiązanie dla mnie? Ale nie wiem, bo na forum się z czymś takim nie spotkałem? Pomożecie!? Aha, do tej pory za Extra+, premium film, premium sport, hbo płaciłem 49,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klon84. Od 8 lat negocjujesz, a dopiero teraz forum odkryłaś? Nic nie wyegocjujesz,bo takie czasy się skończyły. Gdybyś poczytała to byś wiedziała, że ceny są sztywne. Jeśli chcesz mieć to co teraz masz......... to cena będzie jakieś 89-100.....  + opłata za Eleven...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iceman według konsultanta te 200 to jest regularna cena za to co mam.

 

@tomekp wypowiedzenie wysłałem termin upływa 31.05.2016r. Tylko dziwne jest to, że rozmawiałem z kilkunastoma konsultantami i żaden o tym nie wspomniał, że muszę przedłużyć umowę do dnia 09.05.2016r. zawsze wydawało mi się, że nawet jak przedłużę umowę 30 maja to nowe warunki będą obowiązywały od 01.06.2016r.

niczym sie nie przejmuj, zrobiłeś swoje złozyłes wypowiedzenienie i nic wiecej nie zaplacisz, a podpisanie kolejnj umowy jest tylko twoją wolą i zrobisz to tylko wtedy kiedy zechcez

Drodzy Forumowicze! Czytam tutaj o różnych opcjach przedłużenia umowy. Ja myślałem o comfort+ z 6 C+ i multiroomem WiFi, ale przyszła chwila refleksji..... A może by nie nalegać na ten multiroom? Na górze też mam podłączenie do gniazdka sat, a na górę pasuje mi opcja start+ z 6C+. Teraz sam Comfort+ z 6C+ proponują za 59,99, a w jakiej cenie można spróbować ugrać drugą umowę na start+ z 6C+? Miał ktoś taka sytuację? Może to lepsze cenowo rozwiązanie dla mnie? Ale nie wiem, bo na forum się z czymś takim nie spotkałem? Pomożecie!? Aha, do tej pory za Extra+, premium film, premium sport, hbo płaciłem 49,90.

start dawają za 20zł wiec w kazym przypadku zawsze jest lepszy multitroom, taka sama oferta i jest tanszy, zawsze dawali za 0zł, probuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią żeby lepiej samemu nie dzwonić :-) ,bo niby dajesz im do wiadomości że ci zależy :-)

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

I tu kolego trafiłeś w samo setno. To im ma zależeć na twojej kasie a nie na odwrót. Więc pod żadnym pozorem nie dzwonić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+, 6xC+, HBO + HBO GO, History i Adventure, najem mediaboxa + 3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie (automatyczne wyłączenie) - 110zł

 

Kazałem zadzwonić w pon. jak się zastanowię

Edytowane przez Hemus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+, 6xC+, HBO + HBO GO, History i Adventure, najem mediaboxa + 3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie (automatyczne wyłączenie) - 110zł

 

Kazałem zadzwonić w pon. jak się zastanowię

 

mógłbym prosić o więcej informacji o co chodzi z tymi "3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie" ?

 

chodzi o jakies konkretne VOD czy wszystkie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+, 6xC+, HBO + HBO GO, History i Adventure, najem mediaboxa + 3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie (automatyczne wyłączenie) - 110zł

 

Kazałem zadzwonić w pon. jak się zastanowię

TO ma być  jakaś promocja ,okazja ? bo ja tutaj widzę  ze dali ci normalną cenę     a mniej kanałów

Extra +  z C8 oferują za 69.99  ty dostałeś  z C6

HBO 25zl

History 1.99

Adventure 4.99

 

3 miesięczny VOD na podpuchę ze promo/okazja olać  to .Według mnie dostałeś pakiet o wartości ~ 95zl za który wołają  110zl  :)

 

 

A teraz   taki news :)  Znajomy był zdzwać dzisiaj  sprzęt (umowa do końca kwietnia) w APS  babka powiedziała ze jest dla niego ofera  początkowo  nie chciał  nawet wiedzieć co ale babka go namówiła  i  dostał Extra + z HBO +MR   na 59zl na 24 miesiące :E  a   na telefonie  dawali mu tylko Extra + z C+ za 79zl  bez MR  wtf?

 

Oczywiście poleciałem do APS jak się dowiedziałem  mówię w czym rzecz  podaje numer umowy i kobieta mi z tekstem ze  jest tylko to co było Extra + z C8 za 69.99 lub Comfort+ z C8 za 59.99 :/

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te wasze apsy łaskawe. U mnie po zakończeniu umowy nie było już żadnych propozycji. 

Extra + 8C+ za 69 zł.???

To bardzo dobra oferta ostatnio. Nikt takiej nie dostawał. 

 

Mi już się znudziło. 

Podpisałem Extra +6C+6 mies. HBO za 0 + MR +Pace  69 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego bardzo dobrego ? Extra +C8 ? dwa kanały extra na których [beep] jest ...no proszę cię  dużo lepiej wygląda twoja oferta z MR i HBO ale szkoda ze HBO tylko na 6miesięcy

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jako posiadacz rocznej umowy (extra+ 8C+ Seriale+ najem wifi premiumbox) za 125zł. prawdopodobnie będę musiał pożegnać się z nc+ po ponad 5 latach (z drobnymi przerwami), bo dostaję tylko ceny dla jeleni. Obecnie oferują mi zamianę seriali na Eleveny za 120zł. lub bez usług dodatkowych za 110zł. czyli... drożej niż dla nowych abonentów. Pani ponoć zanotowała to co mnie interesuje (extra+ 8C+ za 80zł. lub superpremium za 100zł.). Umowa do końca lipca, bez wysłanego wypowiedzenia, ale z tego co czytałem niewiele by to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...