Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwonił DUK do mnie wczoraj, oczywiscie standardowa oferta po raz kolejny 59,90zł więc zapytałem co się kryje pod tym co dostałem w sms "Tego nie znajdziesz u konkurencji! Wybierz madrze, oferta za 49,90zl czeka. Zadzwon 122947879." a więc jest to Extra+ za 49,99zł na 12m... Umowe mam do końca czerwca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca sierpnia. Już ze cztery razy przez ICA wysyłałem prośbę o ofertę przedłużeniową. Tak bardziej z ciekawości póki co. Oddzwonili dosłownie dwa razy - raz nr krakowski, raz warszawski. Oczywiście w godzinach pracy, w momencie gdy nie mogłem odebrać. Ja do nich nie mam zamiaru dzwonić, bo jeszcze mam czas, a poza tym nie chcę się stawiać w sytuacji, że to ja wydzwaniam i to mi zależy. Czy każdego tak olewają, czy tylko mnie ? Nie do odgadnięcia są te korporacje. Jak nic od nich nie chcesz to potrafią sześć razy na dzień nap***ać z "wspaniałą ofertą", a jak sam się zgłosisz to napiszą, że konsultant oddzwoni w 48 godz. i cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barnee powód jest bardzo prosty, czekają do ostatniej chwili bo płacisz na czas wyższy abonament. A tak to chciałbyś ugrać kilka złociszy i będą stratni. Poza tym jak będziesz sam dzwonił i nalegał to dajesz im do zrozumienia, że ci zależy i będziesz łagodniejszy w negocjacjach ;) cierpliwości...

Ja place 99zl umowa do końca lipca, jak dzwonili to powiedziałem, że chce tylko comfort z 1 MR za 29,90 max. Powiedziano mi, że nie ma takiej oferty, ale dziwnym trafem na koniec lipca na pewno taka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakiś czas temu zaproponowali Extra+ i Filmbox za 39,90, przyjąłem ofertę i miałem dostać maila do zaakceptowania - przez 2 tygodnie mail nie przyszedł, zadzwoniłem na 22 310 47 47 i powiedzieli mi że takiej oferty mi nie mogą dać.... I co im zrobisz ? A może pod inny nr powinienem zadzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jest.Wyczekaj do ostatniego dnia umowy a nawet dłużej.Konsultanci będą zgrzytać zębami że złości i oferować co mają najlepszego w systemie.

 

Myśle, że może się zdziwić, różnie to z tym bywa. Może być tak, że już nie zadzwonią ;)

A jaki problem samemu zadzwonić?Po zakończonej umowie mają już wszystkie możliwe oferty odblokowane.I dodatkowo zyska miesiąc za free.@miszelos w opcji Noc tylko tylko Hustler HD jest warty uwagi i opcja Noc kosztuje 25 zł więc konsultanci pewnie niechętnie dodają tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie:

Umowa do 30.06.2015

Na razie propozycje: C+,Filmbox, HBO przez pół roku za 59,90 zł. Umowa na 12 mies.

Opcja 49,90 to pakiet bez HBO i C+.

 

Jak nie dostanę czegoś sensownego to pozostaje Polsat.

Klientem jestem od powstania telewizji N (może 2 miesiące od jej powstania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie:

Umowa do 30.06.2015

Na razie propozycje: C+,Filmbox, HBO przez pół roku za 59,90 zł. Umowa na 12 mies.

Opcja 49,90 to pakiet bez HBO i C+.

 

Jak nie dostanę czegoś sensownego to pozostaje Polsat.

Klientem jestem od powstania telewizji N (może 2 miesiące od jej powstania)

 

Mam dokładnie tak samo jak Ty. Żałuję, że nie przedłużyłem umowy w marcu/kwietniu. Nawet nieDUKowe propozycje sprzed złożenia wypowiedzenia były o wiele lepsze niż to co teraz proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy: Extra +. 8C+, HBO, Cinemax, Sundance, HBO go, nc+go, Redlight, MR 2xcameleon +Pace + sagemcom za 99zł jest warte tej ceny na warunki po 11 maja? Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca. Widać, że mają parcie na utrzymanie kwoty abonamentu bo opcje z niższym abo są bardzo okrojone i wtedy nie chcą rabatować drugiego deka. Opcji za 59 nie ma dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy: Extra +. 8C+, HBO, Cinemax, Sundance, HBO go, nc+go, Redlight, MR 2xcameleon +Pace + sagemcom za 99zł jest warte tej ceny na warunki po 11 maja? Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca. Widać, że mają parcie na utrzymanie kwoty abonamentu bo opcje z niższym abo są bardzo okrojone i wtedy nie chcą rabatować drugiego deka. Opcji za 59 nie ma dla mnie.

 

Taniej tego nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z DUK z ofertą:

 

Extra+/8C+/3HBO/Filmbox/Cinemax/Redlight/ManPack/MRs (mediabox+/adb2851S). Całość za 109,90.

 

Klepnąłbym to spokojnie dziś, gdybym miał informacje odnośnie La Liga, SerieA, Ligue1. Poprosiłem o telefon w przyszłym miesiącu, z myślą, że coś się w tym temacie wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...