Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank za tą kwotę nie dostał 8C+ :| nie zła ściema :crazy:

To, że Ty nie dostałeś wcale nie znaczy, że ktoś inny nie dostał. Mam Extra oraz 8xC+ za 59,90. Nie mam powodu kłamać. (....) Teraz mi się nie chce tego robić aby komuś coś udowadniać. . Kto nie chce wierzyć, że mam taka ofertę jego sprawa .

 

...izi izi na forum każdą bzdurę można napisać, która będzie prawdą dopóki ktoś nie udowodni że jest kłamstwem

 

- obiektywnie natomiast wygląda to tak iż codziennie, niezależnie napływa od użytkowników masa informacji o ofertach 6xC+ natomiast o ofercie 8xC+ to praktycznie tylko jedna osoba maniakalnie u3muje że istnieje.... oczywiście nie dowodzę że ta osoba kłamie - ale dopóki inni użytkownicy nie potwierdzą istnienia takiej oferty to również jestem daleki od twierdzenie że mówi prawdę!

 

W mojej wysoce subiektywnej opinii natomiast to taka oferta z pewnością się w przyszłości (może nieodległej) pojawi - tak jak miało to miejsce < 11.V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miesiąc wypowiedzenia czyli masz jeszcze miesiąc ale lepiej wcześniej jak później. Najszybciej zrobisz w punkcie Nc+ bo od razu jest w systemie. Nic nie musisz pisać dadzą do podpisu druk.

 

Pytanie czy jest różnica kiedy się zaakceptuje ofertę z maila tj. czy ostatni dzień miesiąca czy początek miesiąca? Mam na mailu do zatwierdzenia Superpremium+ (Extra+ ,HBO , Cinemax, C+VOD,) HBO GO, Filmbox, Sundance, MR Pace + Sagemcom. Całość za 99,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film (6xC+) oraz HBO w łamańcu za 53,26 zł miesięcznie do 31 lipca. Wypowiedzenie wysłałem dwa dni temu, ale na pewno jeszcze nie dotarło i dziś dostałem od konsultanta taką ofertę: Powiedział, że mam 112 kanałów i 6xC+ oraz HBO więc zaoferował mi to samo co mam tylko bez HBO za 59,90 zł na 12 miesięcy. [...]

Na bank nie dostałeś tego samego bo zapewne bez np Sportklubu i Zest tv.

 

Konsultant dziś dzwonił i dopytałem go o Sportklub i Zest. Powiedział, że bez tych kanałów. Na dzień dzisiejszy wypowiedzenie jest już zarejestrowane. Poczytałem ostatnie strony i piszą tu o abonamencie za 49,90 zł ale że niby to ściema. Kto więc uczciwy mi doradzi co mogę jeszcze utargować? W sumie ani na HBO, ani na 8xC+ mi nie zależy ale jakby utargować się dało to lepiej mieć więcej za mniej, a nóż może kiedyś się przyda. Chciałbym multiroom na camaleonach bo mam swój dekoder, ale wkręcano mi że nie ma takiej opcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakiś czas temu zaproponowali Extra+ i Filmbox za 39,90, przyjąłem ofertę i miałem dostać maila do zaakceptowania - przez 2 tygodnie mail nie przyszedł, zadzwoniłem na 22 310 47 47 i powiedzieli mi że takiej oferty mi nie mogą dać.... I co im zrobisz ? A może pod inny nr powinienem zadzwonić ?

 

Zadzwoniłem pod numer z którego do mnie dzwonili i bez problemów wysłali maila ponownie, więc oferta okazała się aktualna.. robią z ludzi [beep]i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta była wysłana mailem to pojawia się w nowym ICA.

 

Nie pojawiła się, stąd zamieszanie. Pierwszy mail miał iść na domenę wp.pl i powiedzieli że mają często zgłoszenia że tam miale nie dochodzą (choć to dziwne trochę bo maile reklamowe z nc+ dochodzą bez problemów), teraz podałem mail na o2, mam nadzieję że dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...