Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś praktycznie oferta standard: Extra+, 6xC+, HBO na 6 mies. za 59,90 lub Extra+ za 49,90.

 

Przy umowie do końca lipca, mam pakiet jeszcze w sierpniu, a sprzęt muszę zdać do 14 września, tak?

A jakim cudem chcesz oglądać w sierpniu skoro masz umowę do końca lipca?Chyba że myślisz żeby za sierpień zapłacić po cenach standardowych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam umowę do końca sierpnia, dziś telefon z propozycją

Extra+ 6C+ History, H2, Adventure + MR standard = 79 zł (wypowiedzenie nie wysłane)

Czy można coś więcej ugrać, konsultant twierdzi że nic nie może dać niżej cenowo.

Godzić się czy czekać jeszcze na inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank za tą kwotę nie dostał 8C+ :| nie zła ściema :crazy:

To, że Ty nie dostałeś wcale nie znaczy, że ktoś inny nie dostał. Mam Extra oraz 8xC+ za 59,90. Nie mam powodu kłamać. W 2013 jak wynegocjowałem Universe z opcją Platinum czyli 6 x C za 49,- zł też wielu ludzi nie wierzyło. Powklejałem ss-y ze strony NC+ z ofertą i zamazanym numerem klienta to dopiero uwierzyli. Teraz mi się nie chce tego robić aby komuś coś udowadniać. . Kto nie chce wierzyć, że mam taka ofertę jego sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank za tą kwotę nie dostał 8C+ :| nie zła ściema :crazy:

To, że Ty nie dostałeś wcale nie znaczy, że ktoś inny nie dostał. Mam Extra oraz 8xC+ za 59,90. Nie mam powodu kłamać. W 2013 jak wynegocjowałem Universe z opcją Platinum czyli 6 x C za 49,- zł też wielu ludzi nie wierzyło. Powklejałem ss-y ze strony NC+ z ofertą i zamazanym numerem klienta to dopiero uwierzyli. Teraz mi się nie chce tego robić aby komuś coś udowadniać. . Kto nie chce wierzyć, że mam taka ofertę jego sprawa .

Nie jest możliwe abyś miał taką ofertę gdyż nc plus jej nie posiada. Pakiet z wszystkimi c+ miałeś za 49 zł gdyż wtedy był pakiet budowany z extra, comfort + canal film canal plus. Obecnie nie da się indywidualnie złożyć pakietu, widnieje jako extra canal + (6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila po pierwszej rozmowie po wysłaniu wypowiedzenia:

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/07/2015.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*.

Z poważaniem,

Zespół nc+

Czy to jest informacja ze nie będą do mnie więcej dzwonić i proponować przedłużenie umowy? Czy muszę jeszcze raz pisać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklei im ciekawe co wtedy będą mieli do napisania :lol2:

 

Painta obsługiwać nawet małpa potrafi. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej oferty.

A skąd ta wiedza masz dostęp do systemu NC+?Swojego czasu nie było oferty za 49 zł z paczką C+ jaki i Extra +6C+HBO za 44.90 zł :lol2: Tylko wszyscy oszukiwali i potrafili obsługiwać painta :lol2: Ba nawet osoba która pierwsza na dowód wstawiła pismo z NC+ z taką ofertą też zrobiła to sama na komputerze.A może jeszcze powiesz że Wifi Premiumboxa bez przedłużania umowy nie da się dostać za free bo nikt poza mną się tym nie chwalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem też ofertę poniżej 70zł.

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, HISTORY HD, History 2HD, Hustler HD

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów

Za kwotę 66,88zł na 12 miechów kameleon.

Co myślicie o tym koledzy ?

Odpuścić te 2c+ czy walczyć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem też ofertę poniżej 70zł.

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, HISTORY HD, History 2HD, Hustler HD

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów

Za kwotę 66,88zł na 12 miechów kameleon.

Co myślicie o tym koledzy ?

Odpuścić te 2c+ czy walczyć dalej?

Dzisiaj?To już nawet w niedzielę dzwonią z ofertami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...