Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca - poprzednio łamaniec za ok 53zł. za to samo co poniżej:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 59,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), FILMBOX, HISTORY HD, History 2HD, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

filmbox i history na 1 miesiąc gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heban. To chyba pierwsza oferta w tej cenie z 8 C+...

@netmati. Raczej nie.

Raczej druga.Jedna osoba już wcześniej o tym pisała też był tylko Extra+8C+ jeśli chodzi o ofertę programową.@Janek11 idż do punktu i zapytaj jak powiedzą że nie ma takiej możliwości to zapytaj o promocję.Wymiana na Wifi PremiumBoxa+0zł 0zł dla Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"8 Canal+" w cenie 6ciu dostaniecie na kolejne urodziny nc+ nie wcześniej.....

Na marginesie czy ktoś z was ogląda "Canal+ Discovery"? Lepiej by wprowadzili Travel Chanel HD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy jak się uda przeciągnąć konsultanta na "jasną stronę mocy" to się dostanie co chce sam jestem tego przykładem :wink:

To ze ktoś tam coś wywalczył nie oznacza że większości się ta "sztuka" uda .. warto jednak nie być "burakiem" dzwoniąc na infolinie i się wymądrzać bo to nic nie wniesie do końcowego wyniku rozmowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pakiet 6. kanałów C+ (podstawa Extra+), czyli bez tych 2 C+ Discovery i C+ Seriale, i bez C+ VOD,

-paczka HBO/Cinemax

-HBO GO/On Demand

-multiroom (w tym jeden z nagrywarka)

-umowa na 12 mies.

za 89,90 zl

 

nie chcieli juz dodać pełnej paczki 8. kanałów.. co sądzicie o tej ofercie, daje rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth akurat mój post był kierowany do osób wyżej a nie do Ciebie.Mam na myśli tych niedowiarków.Ostatnio na forum pojawiły się oferty z MR po N za free z drugim Pace za free wymiana na dekoder z dyskiem za free czy to przypadek?Widać że oferty się trochę zmieniły więc i może to 8C+ jest realne.Tylko trzeba potrafić negocjować i rozmawiać z konsulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth akurat mój post był kierowany do osób wyżej a nie do Ciebie.Mam na myśli tych niedowiarków....

 

heh :woot:

8xC+ to nie kwestia wiary a jedynie napływania kolejnych informacji od użyszkodników, którym niby (oby) udało odcisnąć się piętnem na naganiaczu z NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, propozycja z teraz

 

Comfort

Multi

Extra

Pace x 2

Mr 2 Karty

6 c+

Hbo 6 m

Cinemax 12m

Hustler 6m

12 m po 64,90 ,

 

"Ps zwracam honor innym użytkownikom ,że napisałem ostatnio ,że nie wierzyłem ,że można dostać 2 pace za free "

 

Oferta odrzucona,liczę prędzej na całe 12 m hbo z hbo go,ale obecnie nie ma takiej możliwości, oczywiście aby było 8 c+ śmieszna dopłata20 zł, czekam do końca sierpnia ,po co mam przedłużać teraz ,jak umowy się i tak sumują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które już tu padło jak wygląda wymiana sagecoma, na mediaboxa lub wifi tak by były z dyskiem, czy komuś to udało się za free bez aktywacji i opłaty msc i jak to mu się udało ?

Oczywiście, że się udało. Na WiFi P.box.

ale w punkcie czy przy przedłużeniu umowy z konsulem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymana oferta: Extra+, 6xC+,HBO, Cinemax, Filmbox, Redlight,History HD, Sundance HD,MR, Pace- 84,90 lub z 8xC+ -99,90. Odrzucona. Chciałem ManPack za 0 i na tym się rozbiło...

Tak naprawdę chciałem dorzucenia Sportklub gratis do oferty i zgodziłbym się. Pani powiedziała, że to tylko 1,99 ...i poprosiła o podanie numeru konta to mi przeleje równowartość 12 opłat za Sportklub. Żeby tylko przedłużyć umowę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...