Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też w końcu przedłużyłem. Miałem umowę do końca czerwca. Umowa na 12 miesięcy Extra , 6x Canal, multiroom (2 x Cameleon), 2 x Pace PVR za 59,9zł + HBO na 6 miesięcy gratis, potem 25zł. Średnia 72,4zł.

 

pakiet

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

 

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

History HD

HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koniec kolejnej umowy się zbliża więc z pytaniem do Was :)

Umowa kończy się 31.08.2015 roku więc jeszcze trochę czasu mam.

Dotychczasowa oferta to:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

najem mediaBox+ 5zł 15m

Najem mediaBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Adventure TV HD (2 lata gratis decyzja UOKiK)

Cena: 84,90

 

Kilka telefonów już było, pierwsze to jak zwykle kwota wyższa od bieżącej. Dziwna polityka po tym jak konsultant się pyta czego oczekuję, ja odpowiadam, że niższej ceny, a on mi oferuje pakiet za ponad 100 zł.

Dzisiaj telefon kolejny. Jedna z ofert to taka jak mam + na 6 miesięcy pakiet FilmBox, History i jeszcze coś. Cena to 84,90. Tylko mnie nic dodatkowego nie interesuje, a ceny nie chcą obniżyć.

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koniec kolejnej umowy się zbliża więc z pytaniem do Was :)

Umowa kończy się 31.08.2015 roku więc jeszcze trochę czasu mam.

Dotychczasowa oferta to:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

najem mediaBox+ 5zł 15m

Najem mediaBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Adventure TV HD (2 lata gratis decyzja UOKiK)

Cena: 84,90

 

Kilka telefonów już było, pierwsze to jak zwykle kwota wyższa od bieżącej. Dziwna polityka po tym jak konsultant się pyta czego oczekuję, ja odpowiadam, że niższej ceny, a on mi oferuje pakiet za ponad 100 zł.

Dzisiaj telefon kolejny. Jedna z ofert to taka jak mam + na 6 miesięcy pakiet FilmBox, History i jeszcze coś. Cena to 84,90. Tylko mnie nic dodatkowego nie interesuje, a ceny nie chcą obniżyć.

Jakieś propozycje?

 

 

Propozycja jest taka, żebyś się nie spieszył :)

 

Comfort + 19,90 /12miesiecy

Adventure 0zł

Sundance 0zł

H2 - 0zł

History HD - 0zł

 

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koniec kolejnej umowy się zbliża więc z pytaniem do Was :)

Umowa kończy się 31.08.2015 roku więc jeszcze trochę czasu mam.

Dotychczasowa oferta to:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

najem mediaBox+ 5zł 15m

Najem mediaBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Adventure TV HD (2 lata gratis decyzja UOKiK)

Cena: 84,90

 

Kilka telefonów już było, pierwsze to jak zwykle kwota wyższa od bieżącej. Dziwna polityka po tym jak konsultant się pyta czego oczekuję, ja odpowiadam, że niższej ceny, a on mi oferuje pakiet za ponad 100 zł.

Dzisiaj telefon kolejny. Jedna z ofert to taka jak mam + na 6 miesięcy pakiet FilmBox, History i jeszcze coś. Cena to 84,90. Tylko mnie nic dodatkowego nie interesuje, a ceny nie chcą obniżyć.

Jakieś propozycje?

 

 

Propozycja jest taka, żebyś się nie spieszył :)

 

Comfort + 19,90 /12miesiecy

Adventure 0zł

Sundance 0zł

H2 - 0zł

History HD - 0zł

 

 

Co o tym myślicie?

Trochę lipna ta oferta bez C+.Ale jak nie potrzebujesz to wcale nie jest zła ta oferta w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja dzisiejsza oferta po telefonie do DUK:

 

"Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, Filmbox 0 zł 6m dla Abonentów, HBO 20 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów"

 

Wstępnie się zgodziłem, jest HBO na cały rok i tym samym na całą umowę, stała cena 79.90 czyli tyle ile płacę teraz, multiroom 2x cameleon i 2 dekodery za free (ten mały sagemcom oraz philips z dyskiem). Wcześniej przed 11 maja za to samo chcieli 99zł i HBO tylko na pół roku a potem dodatkowo płatne lub odłączenie.

 

Minusem jest jak widać brak 2ch nowych C+ ale seriali nie oglądam w tv a tematyka discovery mnie nie interesuje. Przypuszczam, że ligi mistrzów tam nie puszczą. Warto wysyłać wypowiedzenie? Konsultant (miły, rzeczowy i uprzejmy) zasugerował, że nic mi to nie da :P

 

Obecnie mam poniższą ofertę, płacę jak wspomniałem 80zł miesięcznie, aneksowałem ją bez wypowiedzenia (przeszedłem z cyfry do nc+):

 

Comfort+, HBO, Premium Sport&Film, Extra+, Multi+, Multiroom Standard.

 

Co radzicie? Dostałem na maila link do aktywacji więc nic nie jest przesądzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umowa do 31.08.2015, obecnie mam Comfort/Extra/Multi/8C+/HBO/mrs/Pace w łamańcu płacę średnio 69,90 wypowiedzenie wysłane w piątek, dziś 1-sza oferta (wypowiedzenie jeszcze nie dotarło):

Superpremuim 8C+/HBO/Cinemax + Filmbox + mrs + Pace 94,90 na 12 m-cy - odrzucone, powiedziałem żeby dzwonili jak taki pakiet będą oferowali za 79zł wtedy wezmę nawet na 24m-ce.

 

Pozdrawiam.

gajovy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umowa do 31.08.2015, obecnie mam Comfort/Extra/Multi/8C+/HBO/mrs/Pace w łamańcu płacę średnio 69,90 wypowiedzenie wysłane w piątek, dziś 1-sza oferta (wypowiedzenie jeszcze nie dotarło):

Superpremuim 8C+/HBO/Cinemax + Filmbox + mrs + Pace 94,90 na 12 m-cy - odrzucone, powiedziałem żeby dzwonili jak taki pakiet będą oferowali za 79zł wtedy wezmę nawet na 24m-ce.

 

Pozdrawiam.

gajovy

 

Ja bym brał bo prawdopodobnie trafiłeś na konsultanta "jelenia".

Mi, w ciągu ostatnich 7 dni, trzech różnych gości proponowało to samo ale za cenę 109,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona dziś , już mi się więcej nie chciało negocjować :)

Extra

6 x Canal, multiroom, dwa pvr

HBO na 12 miesięcy, umowa 12 miesięcy za 79.9

 

 

Jasne nc+ nie chce nikomu zaoferować ceny z przed 11 maja ,a Tobie dają hbo na 12 m + do tego jeszcze 2 pvr za 79,90 zł

 

potwierdzenia.oferta@info2.ncplus.com.pl

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie przypominamy o konieczności aktywowania zamówienia dotyczącego oferty/usługi:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

79,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 12 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-08-2015

Koniec okresu oznaczonego 31-07-2016

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, MULTIROOM STANDARD, Najem PVR (Multiroom),Najem PVR (Multiroom)

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, HBO 20 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów,Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

 

Potwierdzamy, że uruchomienie oferty/usługi nastąpi z dniem 01-08-2015 po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację oferty/usługi.

 

W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

 

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej.

 

AKTYWUJĘ OFERTĘ

 

W przypadku otrzymania od Państwa rezygnacji z oferty/usługi lub nieuzyskania akceptacji, w terminie uzgodnionym podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, oferta/usługa zostanie anulowana.

 

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na uruchomienie oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej.

 

REZYGNUJĘ Z OFERTY

 

 

Z poważaniem,

 

Zespół nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: comfort+extra+paczka canal+, HBO, Cinemax, HBO GO, Filmbox razem za to wszystko 99 zl. Po prawie 20 telefonach od DUK i wysłanym wypowiedzeniu proponowano mi 109 -115 zl. Dziś po kolejnych negocjacjach ugrałem: superpremium, canal×8, HBO, Cinemax, Filmbox, HBO GO, NC+Go, Adventure hd za 102,90 na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...