Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że oni się nic a nic nie uczą. Przed chwilą dzwoniłem do DUK i proponowali mi ofertę Extra + Canal plus za 84,90 i 20 zł dodatkowo za dekoder Pace. Konsultant mi tłumaczy, że dla "swojego dobra" powinienem wymienić dekodery na ADB i zrezygnować z multiroomu. Widać oni wiedzą co ja chcę najlepiej. Przy ostatnim przedłużeniu Platinum dostałem za 84 zł bez żadnych opcji dodatkowych, więc tym razem nie dam się tak naciągnąć. Widać że ncplus preferuję strategię cwaniactwa z obu stron przy negocjacjach. Myślałem, że obejdzie się bez wysyłania rezygnacji ale widzę że na początku traktują każdego klienta jak łosia, a dopiero jak złoży rezygnację może otrzymać coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pakiet za 59,90 nie jest taki zły .Extra+ oraz do tego 6xCanal, HBO na pół roku. Jakby dorzucili Cinemax na 12 miesięcy za 0 to byłoby idealnie. Po 6 miesiącach weźmie się HBO za 20 PLN na pół roku i średnio wyjdzie 69,90. Nie ma oczywiście C+Seriale oraz C+Discovery . Co też w przyszłości ma być na tych kanałach, że tak drogo je cenią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to obrócić w żart. Na pewno byś co nieco ugrał. Wiem z autopsji. One, oni są też zmęczeni takimi "targami" - bo co rozmówca, to na okrągło to samo. Dlatego wprowadzam nastrój i jest śmiech. Parę razy opowiedziałem nawet kawał. Idzie rozmawiać i porozmawiać. Tylko spokój nas uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaproponowali: 79 zł = Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, HBO GO, HISTORY HD, nc+GO TV Seriale+

30 zł Dodatkowo za 4 Multiroomy.

= 109 zł

Dotychczas oferta: Comfort + z Canal+ i HBO 79zł. + teoretycznie 40 zł za 4 multiroomy. (faktycznie przez ich pomyłkę po aktywacji ostatniego dekodera multiroom (wifiBox+/SAGEMCOM) zrabotawali mi te 4 mutiroomy do 0 zł. Bez mojej inicjatywy. Umowa kończy mi się do końca lipca.

 

Dodam ze 3 pozostałe muliroomy są na Box+/HD ADB 5800S.

 

Czy można uzyskać coś taniej przy moim abonamencie . Przyznam że na Filmbox minie zależy ale oni chcieli utrzymać cenę 109zł i t mi zaproponowali.

 

Jak jest z tymi multiroomami. Jak można je uzyskać by były za darmo.??

 

 

Ponawiam pytanko do szanownych forumowiczów? + o co chodzi z tymi multiroomami -jakiś camelon? dodatkowy pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Całość w łamańcu 73,9

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia

1.To co mam tylko 6C+, Hbo Go cena 79,9

2.To co w pkt 1 + 2x Cinemax i Filmbox Live cena 84,9

Umowa na 12 miesięcy

Wypadnie też Canal Vod, który jest tylko przy 8 C+

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużaniu umowy jest możliwość wynegocjowania bezpłatnie wymiany dekoderów multiroom nboxa (biały) na nowe dekodery. Mam takie 3.??

 

Ja wymieniłem bez problemu w punkcie NC+ 5800 na WiFiboxa. Umowę przedłużyłem od stycznia, a dekoder wymieniłem w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film (6xC+) oraz HBO w łamańcu za 53,26 zł miesięcznie do 31 lipca. Wypowiedzenie wysłałem dwa dni temu, ale na pewno jeszcze nie dotarło i dziś dostałem od konsultanta taką ofertę: Powiedział, że mam 112 kanałów i 6xC+ oraz HBO więc zaoferował mi to samo co mam tylko bez HBO za 59,90 zł na 12 miesięcy. Zapytałem czy jest możliwość do tego multiroomu na kartach Cameleon, ale powiedział mi, że już nie dają kart Cameleon (chyba że jeszcze w jakich APS-ach mają). Podziękowałem miłemu panu za ofertę i powiedziałem, że poczekam aż dojdzie wypowiedzenie, zarejestrują je w systemie. Odpowiedział mi, że NC+ zmieniła politykę przedłużania umów i że już nie dzwonią po 20 razy z 18 różnymi ofertami po kilka razy dziennie, bo UOKiK się dowalał do nich. Rozmowę zakończyliśmy na tym, że jak zarejestrują w systemie wypowiedzenie to dostanę maks. jeden telefon i jak się nie zgodzę na warunki to już nie będą do mnie wydzwaniać. Zaryzykowałem i powiedziałem, że i tak poczekam na rozwój sytuacji. Jest to w ogóle prawdą z tym, że niby nie wydzwaniają jak najęci? Czy ugram coś więcej, choćby ten multiroom, a jeśli nie to czy niższą cenę da się uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film (6xC+) oraz HBO w łamańcu za 53,26 zł miesięcznie do 31 lipca. Wypowiedzenie wysłałem dwa dni temu, ale na pewno jeszcze nie dotarło i dziś dostałem od konsultanta taką ofertę: Powiedział, że mam 112 kanałów i 6xC+ oraz HBO więc zaoferował mi to samo co mam tylko bez HBO za 59,90 zł na 12 miesięcy. Zapytałem czy jest możliwość do tego multiroomu na kartach Cameleon, ale powiedział mi, że już nie dają kart Cameleon (chyba że jeszcze w jakich APS-ach mają). Podziękowałem miłemu panu za ofertę i powiedziałem, że poczekam aż dojdzie wypowiedzenie, zarejestrują je w systemie. Odpowiedział mi, że NC+ zmieniła politykę przedłużania umów i że już nie dzwonią po 20 razy z 18 różnymi ofertami po kilka razy dziennie, bo UOKiK się dowalał do nich. Rozmowę zakończyliśmy na tym, że jak zarejestrują w systemie wypowiedzenie to dostanę maks. jeden telefon i jak się nie zgodzę na warunki to już nie będą do mnie wydzwaniać. Zaryzykowałem i powiedziałem, że i tak poczekam na rozwój sytuacji. Jest to w ogóle prawdą z tym, że niby nie wydzwaniają jak najęci? Czy ugram coś więcej, choćby ten multiroom, a jeśli nie to czy niższą cenę da się uzyskać?

Na bank nie dostałeś tego samego bo zapewne bez np Sportklubu i Zest tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...