Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na DISNEY+ (28.02.24 r. [upflix.pl]):

 

"Jeszcze będzie dobrze", [8 odcinków] 

"Nadzwyczajny spadkobierca", [2 odcinki] 

"Nasze życie: Midwest, USA", 

"Pierwszy gol",

"Szogun", [2 odcinki] 

 

Nowe odcinki:

 

"Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja", [S03E04] 

"SYNDUALITY Noir", [S01E20]

"Snowfall", [10 odcinków] 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Bob's Burgers", [+ 1 audio]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun....po dwóch odcinkach zapowiada się świetny serial! ;)

Od czasów The Bear nic na tym portalu nie było na takim poziomie.

Szkoda tylko, że D+ ostatnio mając nawet FX w zasobach (uważam że zajechał nowy właściciel (Disney) markę FX) może się pochwalić bardzo dobrymi 1 czy 2 tytułami na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Nie musisz się zgadzać. Kazdy ma swoje zdanie.

Owszem, Światełko było ale to nie perełka. To dobry solidny serial. A poza The Bear i obecnie Shogunem co dalej? Porównaj to do Originalsów na HBO czy Apple. Przepaść. Nawet krytykowany SkySho (ta rotacja tytułów, brak 4K itd) ma więcej ciekawego w roku niż D+.

Osobiście dla mnie kontentem D+ to poziom NF. Na NF jest w teorii więcej ciekawego. W teorii, bo zapowiedzi szumne itd a później wychodzi to co zawsze - jak nasza reprezentacja w piłce nożne. D+ broni się tym, że jak mu coś wyjdzie (zazwyczaj od jeszcze walczącego FX) to pierwsza liga seriali - np The Bear. Ale 1-2 tytuły w roku to za mało. Gdybym dzisiaj miał wywalić pierwszą po NF platformę z opłacania co miesiąc byłby to właśnie D+. Ogólnie wg mnie D+ oraz NF to najbardziej przereklamowane platformy.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też troszkę inaczej patrzę, bo w Netii płacę za ten serwis raptem 15 zł. Biorąc pod uwagę, że niemal w każdym miesiącu mam dobry serial lub film, do tego w super jakości, to jest to bardzo opłacalna inwestycja. :) Jak wielokrotnie pisałem na stałe mam HBO Max, Disneya, Amazona i Canal+(głównie dla meczów). Tu teraz oglądam "Shoguna", za chwilę będą "Biedne istoty", II sezon naprawdę dobrego "Andora", więc dla mnie jest co najmniej nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):
Ja też troszkę inaczej patrzę, bo w Netii płacę za ten serwis raptem 15 zł. Biorąc pod uwagę, że niemal w każdym miesiącu mam dobry serial lub film, do tego w super jakości, to jest to bardzo opłacalna inwestycja.  

Płacisz 15 zł tyle co ja. Ale jakbym miał zapłacić 40 zł to Disney by poszedł na odstrzał pierwszy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cidik napisał(a):

W Plusie można mieć w pakiecie za 49,90... HBO Max, Disney+ i Polsat Box Go

Tak, Disney+ za darmo pierwszy rok a drugi musisz płacić 37,99 zł miesięcznie. I nie możesz zrezygnować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2024 o 18:33, sebagit napisał(a):

Ale jakbym miał zapłacić 40 zł to Disney by poszedł na odstrzał pierwszy.

Otóż to. Przy tak małej ilości ciekawych produkcji, D+ to się nadaje na wzięcie na miesiąc czy dwa a nie na płacenie co miesiąc. Niestety

Za dużo jest premier, platform, ciekawych produkcji filmowych czy serialowych aby "zaliczać" cokolwiek co się kupy trzyma. Im więcej premier, tym większa selekcja. Im więcej platform, tym większe selekcjonowanie za co się płaci i co ogląda. Czas nie z gumy. Wszystkiego się nie da obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już poruszyliscie temat gustu 😉 to w każdym svod jest coś fajnego jak i tragicznego ale ogólnie w ostatnim czasie to u mnie SkySho byłby na 1 miejscu gdyby było 4k i DA 😉 niestety można o tym pomarzyć przy premierze Openheimera . Na HBO Tokyo Vice trzyma poziom, Detektyw mnie zawiódł. Na D+ Shogun ciekawie się zapowiada, z drugiej strony film Twórca to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Biedne istoty" na D+? Film dla dorosłych z mocnymi scenami naturalistycznymi. Nie każdemu podejdzie. Połowa filmu jest czarno-biała, a druga w sztucznych kolorach. Jak uwielbiacie niekonwencjonalny seks, płaskie cycki Emmy Stone i wiwisekcje zwłok, to może wytrwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Skoro już poruszyliscie temat gustu 😉 to w każdym svod jest coś fajnego jak i tragicznego (....) Na D+ Shogun ciekawie się zapowiada, z drugiej strony film Twórca to lipa.

Oczywiście kazdy ma swój gust. Każdy ma inne wymagania i każdy ma swoje zdanie. Każdy lubi coś innego. Jedni lubią oglądać cokolwiek co się kupy trzyma, inni coś w tle przy grzebaniu w telefonie a inni coś dobrego, ponieważ jak już siadają przed ekran to chcą konkret.

Jak napisałem wyżej - Shogun na D+ zapowiada się na ten moment na najlepszy serial I kwartału 2024. Ale poza Shogunem, kto nie jest wielkim fanem nowych wytworów Marvela i SW to nie ma co tam oglądać (dla mnie to wyciskania na siłę regularnymi wtopami marek). Jakiś film czasami wpadnie, jakiś serial na poziomie akceptowalnym. Na tle innych platform wygląda to niestety słabo. Każda inna platforma również ma podobnie jak D+ perełkę czy dwie na rok w r/r  na bank (ostatnie perełki D+ to The Bear i wspomniany Shogun)  a do tego jeszcze kilka dobrych przed duże D seriali w kwartale. Tu jednak ostatnio D+ nie ma się czym pochwalić. Od maja 2023 mieliśmy drugi sezon  The Bear (rewelacja), dobre Światełko i W niemieckim domu a teraz Shogun (również wygląda na rewelacje). Reszta przeciętna, słaba albo coś co wyleciało np z HBO bo skończyła się licencja. Może jeszcze z 5 filmów ciekawych

Więc sorry ale więcej to oglądam na Apple HBO czy na Amazon w jednym kwartale. Już nawet NF (może nie poziom The Bear czy Shogun) ale przez taki okres (od maja 2023) dużo więcej nawet solidnych średniaków było + coraz lepsze polskie seriale + jakieś kilka filmów. Ilościowo do oglądania jest więcej na NF, jakościowo do perełek D+ - NF nie ma startu. Dlatego jak pisałem wyżej - dla mnie to najsłabsze platformy.

 

Ale podkreślam to moje zdanie. Ktoś inny może być zadowolony z D+ bo np uważa jako platformę uzupełniająca dla swoich dzieciaków dla bajek, Marvela czy SW. Czy też dostał w jakimś pakiecie/promocji D+ za grosze.

 

Kończąc wątek który zacząłem - platform mamy kilka. Jedni chomikują wszystkie, inni wybierają sobie takie, których opłacanie co miesiąc po prostu im się opłaca. WAŻNE - mamy wybór i każdy znajdzie coś dla siebie pod siebie ;)

Natomiast jeśli zaraz się zaczną podwyżki i walka z dzieleniem kont u wszystkich, to skończy się tak, że większość zakotwiczy się na jednej czy dwóch lub będzie skakać z jednej na drugą co chwilę. Mało kogo będzie stać płacić po 150-200zł miesięcznie za wszystkie

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (05.03.24 r. [upflix.pl]):

"Dystans", 
"Hideo Kojima: Connecting Worlds",      
"Królowe świata zwierząt", [7 odcinków] [+ audio, + 1 napisy]       
"Śmierć i inne szczegóły", [10 odcinków] 

 

Nowe odcinki:

"Ishura", [S01E09] 
"SYNDUALITY Noir", [S01E21] 
"Szogun", [S01E03] 


Usunięto:

"Dziki świat wikingów",     
"Wspaniała Petey",


Usunięto odcinki:

"Katastrofa w przestworzach",
"Narkotyki",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (07.03.24 r. [upflix.pl]):

"No: 309", [103 odcinki]    


Nowe odcinki:

"Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja", [S03E05] 
"Ishura", [S01E10] 
"Nadzwyczajna", [8 odcinków] 
"Nadzwyczajny spadkobierca", [2 odcinki] 


Usunięto odcinki:

"Konflikt",   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Disney+ to przede wszystkim starsze seriale, które lubię sobie przypomnieć. Lost, The X Files, Buffy, Angel, Alias, Scrubs, 24 i wymieniać mogę tak długo. Do tego animacje typu Family Guy, American Dad, Simpsons. W sumie tylko dla tego kontentu kontynuuje roczną subskrypcję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 18:05, domin107 napisał(a):

"Biedne istoty" od 27.03 

 

2 dzień później i byłby na moje urodziny. Oglądałem w kinie ale chętnie zrobię rewatch z dziewczyną.

W dniu 27.02.2024 o 21:08, Arkon napisał(a):

Pięknie, bardzo szybko, dwa miesiące po premierze kinowej i znając Disneya w znakomitej jakości 4K.

Ciekawe jak będzie ponieważ na płycie tylko wydanie w 1080p. Często jest tak że filmy arthousowe/ amitniejsze/ obyczajowe nie mają dystrybucji płytowej w 4K ale w streamingu już tak i to z Dolby Vision nawet. Porównując potem często płytowe 2K wygląda lepiej z racji wyższego Bitrate jak w przypadku "Licorice Pizza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa "Biednych istot" jest czarno-biała, więc obraz 4K nie wiem co ma dodatkowego wnieść. Sceny barwne są natomiast podbite z dziwnymi, sztucznymi kolorami. Mamy też celowy efekt rybiego oka. Akurat w tym filmie nie ma ładnych widoczków i panoram. Mamy klaustrofobię i chorą wizję reżysera.

Film trudny w odbiorze, choć jak na Lanthimosa najbardziej strawny i czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz w UHD nawet B/W dużo wnosi.. tutaj akurat brak koloru nie wpływa negatywnie.. taki obraz w 4K to żyleta.. wyrazistość widać niesamowicie w takich materiałach przy 4K.. dodatkowo drugi plan i reszta dodaje jeszcze lepszego uroku wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...