Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ronnie84 napisał:

po 45 dniach od premiery w kinie będzie na D+?

No a dlaczego nie ? Najwcześniej miałby premierę 19 sierpnia 2022 roku

Serialowy "Skarb narodów" nabiera kształtów. Ja na to czekam :)
https://planetagracza.pl/skarb-narodow-serial-tytul-logo/?fbclid=IwAR1KjCiic9ZQgWlv3-H4zlfLuZuIQl8HrloPOJM5wGOZzEtHKd52pRyOeyM

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Captive Audience: A Real American Horror Story" - pamiętam jakie wrażenie wywarł na mnie serial "Wiem, że na imię mam Steven", było to na początku lat 90. Ten dokument opowiada historię całej rodziny Stevena Staynera, który został porwany w wieku lat 7, by po 7 latach uciec wraz z innym chłopcem od porywacza i wrócić do rodziny. Nigdy nie sądziłem,  że historia tej rodziny jest tak skomplikowana, tragiczna. Serialu o którym pisałem wyżej już nigdy nie wiedziałem w żadnej tv, a moim zdaniem  to jeden z najlepszych seriali lat 90. Sam Steven nie dożył premiery tego serialu, zginął tragicznie w wieku 24 lat. Świetnie zrobiony dokument, trudno uwierzyć, że to wszystko naprawdę się wydarzyło. W filmie dokumentalnym nie ma o tym mowy, ale chłopiec, który uciekł ze Stevenem od porywacza, Timmy, zmarł w wieku 34 lat. 

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Princess" - plakat sugerował kolejną baśń dla grzecznych dziewczynek. I rzeczywiście tak jest w czołówce. Ładne widoczki, bajkowy zamek i księżniczka leżąca w komnacie jak Śpiąca Królewna. Gdy jednak otworzy oczy, zaczyna się jazda bez trzymanki. Księżniczka staje się mścicielką i kobiecy Rambo w sukni rozwala po kolei swoich wrogów. Dlatego tytuł nie jest polecany dzieciom i znajdziemy go w zakładce Star. Krwisty befsztyk podlany sosem czarnego humoru. Propozycja na seans z cyklu Nocne Szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jest taki natłok różnych produkcji, że nic się nie stanie jak ktoś poczeka. Ale widać ewidentnie, że disney miarkuje i nie wrzucił wszystkiego na start. To nie jest krytyka tylko raczej strategia, żeby w każdym miesiącu coś wpadało. 

Lista premier na lipiec nie jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na ofertę hulu i jest kilka pozycji, które potencjalnie mogą wpaść u nas :
 
CANDY- serial kryminalny
MAGGIE - serial, sitcom
Fresh - horror
THE GIRL FROM PLAINVILLE - serial
Ostatnia produkcja to Universal, więc tego może u nas nie być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale warto zapoznać się z ofertą HULU i FX tam jest kilka produkcji, które jeszcze czekają na premierę u nas.

Fresh i Candy myślę, że spokojnie już mogą się pojawić. Myślę, że jest trochę niejasne jak wygląda sytuacja z premierami z HULU i FX w naszym disney +. 

To jest szalenie ważny kontent dla D+ więc tu powinno być wszystko jasne. Trzeba ich cisnąć, żeby też dali jakieś info odnosnie "Under the banner of heaven " i "The old man"

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał:

 Trzeba ich cisnąć, żeby też dali jakieś info odnosnie "Under the banner of heaven " i "The old man"

 

28 lipca miną 3 miesiące od czasu premiery The banner of heaven a u nas nadal cisza :)

Dodatkowo patrząc na to, że ostatni odcinek pierwszego sezonu The old man zadebiutuje w Stanach dopiero 21 lipca oraz widząc  jak D+ "obija" się z innym serialami FX to raczej nie spodziewałbym się szybkiej premiery The old man u nas.

Info dla niecierpliwych.

The old man ma się pojawić 13 lipca w australijskiej i nowozelandzkiej wersji Disney+ zapewne z polskimi napisami.

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2022 o 07:39, domin107 napisał:

THE GIRL FROM PLAINVILLE - serial

 

W dniu 10.07.2022 o 10:20, Pawop napisał:

Ostatnia produkcja to Universal, więc tego może u nas nie być.

 

On the 10th of July the mini series “THE GIRL FROM PLAINVILLE” premieres in Latin America and Europe by STARZPLAY.

 

StarzPlay has picked up The Girl from Plainville for its service in the UK, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Italy, Luxembourg, the Netherlands, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, Japan, and Latin America including Brazil and Mexico

 

Na SKY'u pierwszy odcinek jest już dostępny pod zakładką STARZPLAY od 10 lipca.

IMG-20220712-WA0002.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dadam napisał:

 

 

 

Na SKY'u pierwszy odcinek jest już dostępny pod zakładką STARZPLAY od 10 lipca.

 

 

Kolego, nie wiem czy zauważyłeś, ale mieszkamy w Polsce i widzów interesuje POLSKA premiera.

Jak chcesz sobie wrzucać premiery z innych regionów to są na to odpowiednie wątki. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, domin107 napisał:

Kolego, nie wiem czy zauważyłeś, ale mieszkamy w Polsce i widzów interesuje POLSKA premiera.

Jak chcesz sobie wrzucać premiery z innych regionów to są na to odpowiednie wątki. 

Dokładnie. To jest polski serwis Disney Plus Polska. Nie chiński, nie niemiecki, tylko polski serwis z biblioteką filmów i seriali.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj poszła aktualizacja na Androida i wydaje mi się że nie tylko chodziło w niej o kwestie funkcjonalne aplikacji ale także dodano sporo nowych filmów

Nowosci na platformie oczywiście bo generalnie są to starsze filmy 

 

 

 

 

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...