Skocz do zawartości

Polsat 1 (kanał dla widzów zagranicznych)


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Polsat 2 zostaje dla zagranicy, czy się zmienia na wyłącznie Polski? Bo już się w tym pogubiłem.

Polsat 2 ma być po starcie tylko w Polsce. Zagranica ma dostać Polsat 1.

 

Polsat 1 ma być bardziej "premium", a Polsat 2 ma być bez zmian.

Bardziej "premium"? To znaczy? I skąd to wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....po różnych analizach doszliśmy do wniosku, że lepszą nazwą i silniejszą marką będzie w tym przypadku Polsat 1....

 

Co mnie śmieszy w tym artykule to słowo : "lepszą nazwą i silniejszą marką". Dla Polsatu wszystkie bez sensowne nazwy są silniejsze Spojrzeć wszędzie to powtórka powtórke goni...w silnej marce polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie to premium polega że dojdą tytuły których nie ma w Polsacie 2. Przykładowo brakuje w polsatowskiej "dwójce" pozycji znanych z anteny Czwórki tj. "Policjantki i Policjanci", "Na Patrolu" czy "Sekrety Sąsiadów".

Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

 

@luka96 Są może jakieś przecieki co do pozycji dla stacji w CP? W moim odczuciu pozycja numer 5 byłaby w sam raz no chyba że dojdzie do przebudowy pozycji 1 - 10 na liście platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego wymienionego to akurat wstydzić się nie można gdyż jest bardzo dobry pod kątem realizacji telewizyjnej.

Wracając do Polsatu 1 to jestem ciekaw czy on faktycznie ruszy a jeżeli tak to w jakim terminie gdyż sam jestem ciekaw jak on będzie wyglądał w swoim finalnym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych treści to lepiej się nie przyznawać przed Europą...

 

Zgadza się. Szczególnie do "Policjantki i Policjanci", "Na Patrolu" czy "Sekrety Sąsiadów" :lol:

 

Bingo! Trafił kolega w sedno :)

 

Pierwszego wymienionego to akurat wstydzić się nie można gdyż jest bardzo dobry pod kątem realizacji telewizyjnej.

 

Nie chodzi o realizację telewizyjną, tylko o to że to jest tak sztuczne, głupie, i wręcz propagandowe, a niestety jakiś milion ludzi się na to nabiera (a potem jak ogląda wiadomości to się dziwi czemu nie można złapać zabójcy przez 23 lata).

 

Jeśli chodzi o sam kanał, to ja bym się rewelacji nie spodziewał. Skoro z Polsatu 2 usunięto "13 Posterunek", to możliwe że go do nowego kanału wsadzą. Możliwe że będą chcieli dać jakieś programy z PN, ale oby nie o takich zaporowych porach, jak TV4. Ale to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...