Skocz do zawartości

Polsat 1 (kanał dla widzów zagranicznych)


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli z oficjalnej reklamy można się dowiedzieć, że nie będzie dostępny w Polsce, to tak pewnie będzie, chociaż może to się kiedyś zmienić. Prawda jest taka, że w Polsce nie jest potrzebny, tym bardziej bez polskich reklam, chyba że rzeczywiście będzie kanałem premium, bo również takie informacje się pojawiały. Tak, czy inaczej obecność w Polsce tylko by blokowała jego prawdziwy potencjał. Wystarczy tylko przeczytać ramówkę iTVN, który według niektórych jest nawet lepszy od TVN. A testować to CP może, gdzie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był w ofercie. Piszę wyraźnie, że tylko dla pojedynczych osób był dostęp. Losowo. Jako test na końcu listy. Później nie było dostępu, jak i całkiem usunięto z listy. Jak się pierwszy raz bawiłem nbox'em, to w lecie 2007 r. i był takowy test, ale bez dostępu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to nie Polsat 1. Nie przeinaczaj.

 

Z komunikatu: Oferta kanału została zaplanowana tak, aby widzowie mieszkający poza granicami Polski mogli obejrzeć najnowsze pozycje programowe tuż po premierze na antenie głównej Polsatu.

Ale bzdury. Chyba tylko Pierwsza miłość będzie premierowo, a reszta to powtórki, głównie paradokumentów. Słabo!

Edytowane przez Emil.1603
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym?

Okił jedzie do usa i będzie nowa produkcja: docu reality z usa :mrgreen:

 

A tak poważnie to na co liczyliście?

Przecież to polsat/ipla bis.

Oni nawet formatów na międzynarodowej licencji (taniec z gwiazdami/skaknie do basenu/przebieranie się za lady gaga) nie mogą puszczać zagranicą, więc zostają własne produkcje.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tak wygląda POLSAT 1 w akcji :)

 

 

fxKuGCP.png

 

ysKcmxK.png

 

W3MvRAr.png

 

YimA63Z.png

 

S4nMqJa.png

 

hOJPIXg.png

 

wOu6QNG.png

 

JDFh23U.png

 

gE6SKyX.png

 

gE6SKyX.png

 

IEei0uC.png

 

D7zyRCH.png

 

jwz2M4t.png

 

 

Z tego co zauważyłem, to każda autopromocja nie zaczyna się identem własnym POLSAT 1, a czołówką "Włącz emocje!". Nie wiem czy tak było na POLSAT 2, ale w zapowiedziach wymienia się także czas środkowoamerykański, gdzie u poprzednika była chyba tylko wschodnioamerykański. Nie ma reklam. Gdyby były, to zapewne POLSAT MEDIA by je oczywiście sprzedawały. Od czasu do czasu pojawi się ident z logo POLSAT 1, z oprawą muzyczną Polsatu :)

 

Oglądając Pogodę czy Sport, to pomyślałem sobie, że Polsat mógłby rzucić trochę pieniędzmi i zrobić specjalne serwisy z pogodą dla Wielkiej Brytanii czy wybranych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Tak samo informacje sportowe mogłyby dotyczyć bardziej Polonii. O głównym polonijnym serwisie informacyjnym już nie wspomnę. Pomarzyć zawsze można... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...