Skocz do zawartości

Polsat 1 (kanał dla widzów zagranicznych)


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to poza nazwą (chyba to wygra nagrodę na największe dziwactwo 2015), zastanawia mnie, co w tej stacji będzie? Czyżby dublowanie ramówki Polsatu 2? No, chyba że włożą niektóre programy z TV4 (choć akurat jednego z tej anteny nie powinno się pokazywać na zagranicę, bo by pomyśleli że naprawdę jest tak pięknie z policją, wiecie o jaki szajs mi chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncesji mają zapisane:

 

- filmy fabularne i seriale stanowiące 30% w tygodniowym czasie nadawania w godz. 06:00-23:00.

- audycje informacyjne i rozrywkowe zajmujące po 5% w tygodniowym czasie nadawania w godz. 06:00-23:00.

- programy powtórkowe stanowiące ok. 75% w tygodniowym czasie emisji.

- audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim będą stanowiły 34%, a europejskie 51% w kwartalnym czasie nadawania.

 

Także już z góry można założyć co to będzie. Najprawdopodobniej dubel Polsatu 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to poza nazwą (chyba to wygra nagrodę na największe dziwactwo 2015), zastanawia mnie, co w tej stacji będzie? Czyżby dublowanie ramówki Polsatu 2? No, chyba że włożą niektóre programy z TV4 (choć akurat jednego z tej anteny nie powinno się pokazywać na zagranicę, bo by pomyśleli że naprawdę jest tak pięknie z policją, wiecie o jaki szajs mi chodzi).

Akurat ten szajs jest bardzo dobry - co innego taki serial "Sekrety Sąsiadów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Polsatu 1 to ciekawe jaką on dostanie ramówkę. Według mnie do niego zostanie przeniesiona ramówka z Polsatu 2 a tamta stacja dostanie coś nowego.

Ciekawi mnie też gdzie kanał wyląduje w Cyfowym Polsacie (na moje oko to będzie pozycja nr. 5) bo chyba w kwestiach pakietowych to raczej mamy z miejsca wszystko wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Polsatu 1 to ciekawe jaką on dostanie ramówkę. Według mnie do niego zostanie przeniesiona ramówka z Polsatu 2 a tamta stacja dostanie coś nowego.

Ciekawi mnie też gdzie kanał wyląduje w Cyfowym Polsacie (na moje oko to będzie pozycja nr. 5) bo chyba w kwestiach pakietowych to raczej mamy z miejsca wszystko wyjaśnione.

Wierzysz w to, że Polsat 2 dostanie nową i zarąbistą ramówkę? Bo ja nie. Usuną jedynie oprawy podział na strefy czasowe, polonijne reklamy i Oblicza Ameryki. Poprzekładają coś z serialami i tyle.

 

Pozycja 5? Aleś się tego uczepił. To jest "dom" dla Polsatu News i tego nie ruszą. Piz.ną ten kanał gdzieś dalej i tyle. Szczególnie, że ma być on dla POLONII, a nie dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Polsat News na pozycji jest nie do ruszenia to obstawiam kasacje Polsatu Cafe i Polsatu Play z pozycji 9 i 10. Na pierwszą z tych pozycji wskoczy Polsat 1 a na drugą Polsat 2. Za to na zwolnioną szóstą pozycje może być przesunięty kanał TV6 który to obecnie niestety jest za daleko na liście.

Według mnie napewno z ramówki Polsatu 2 polecą nocne powtórki (np: Wydarzeń) co będzie konsekwencją wspomnianej przez ciebie strefy czasowej. Mam nadzieje że wymienią też oprawę wraz z spotami bo ta obecna jest niestety okropna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie pewnie ramówka z Polsatu 2 przejdzie do Polsatu 1 a wspomniana stacja otrzyma zmodyfikowaną ofertę programową.

W praktyce jednak Polsat 1 jest słabą nazwą co bardziej wzmocni Polsat 2 gdyż ten kanał będzie uzupełnieniem zarówno Polsatu naziemnego jak i wspomnianego nowego projektu telewizyjnego.

Na bank pewnie Polsat 1 i Polsat 2 otrzymają nowe loga i oprawy bo jakoś słabo widzę je z tym co jest na drugiej wymienionej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...