Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oświećcie nowicjusza dekoderów CP.

Mam HD5550s. Włączyłem tryb czuwania przy wyłączaniu dekodera. Niestety za każdym razem przy wyłączaniu pyta się czy jestem pewien itp.

Czytam instrukcję i widzę, że jest funkcja auto eco - czy dobrze rozumiem, że jeśli przestawię dekoder w tryb monitorowania to i tak po 3 godzinach w dekoderze włączy się tryb auto eco i ograniczy pobór prądu do "przysłowiowego" 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie dekoder w trybie "Monitorowania", to po 3h lub 6h (w zależności od wyboru w MENU) nieużywania przycisków na pilocie i panelu przednim dekodera, dekoder przejdzie w tryb "Monitorowania". Czyli będzie pobierał tylko kilka wat mniej od normalnej pracy. Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem, czy analogicznie w ustawionym trybie "Czuwania", przechodzi w tryb "Czuwania". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem, czy analogicznie w ustawionym trybie "Czuwania", przechodzi w tryb "Czuwania". 

Niestety przy ustawionym trybie Czuwanie przechodził w Monitorowanie. Tak było na poprzednim sofcie. Na obecnym nie sprawdzałem.

 

@swojadroga Czy wiesz coś na temat Unicable w HDxxx0?

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano oficjalnie biorę cyfrowy Polsat. Chcę brać także multiroom jakie 2(jeden główny drugi dodatkowy) polecacie? Byle nie evobox bo i tak 85 zł to dla mnie dużo.

Edytowane przez swojadroga
Mamy temat o dekoderach CP i w nim wiele takich pytań, jak Twoje. Przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oficjalną listę kanałów z Cyfrowego Polsatu, pobrane stąd: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/modul-cam-ci-plus.cp. Data aktualizacji kanałów to 1 czerwca, więc powinno działać, ale jednak jest coś nie tak. :(

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Posiadam konwerter Inverto Black Ultra i jestem podpięty na nim razem z sąsiadem. Dziwne rzeczy się dzieją, bo jak sąsiad wyłącza tuner na noc to mi wtedy znika większość programów. Jest możliwość żeby konwerter brał jakieś zasilanie od sąsiada i wtedy ja mam takie problemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że konwerter "odchodzi do krainy wiecznych łowów" nominalnie to są dwa niezależne konwertery w jednej obudowie a skoro dzieje się tak jak to opisujesz tzn. że wewnątrz obudowy dochodzi do jakiegoś zwarcia,gdyż normalnie to każdy dekoder zasila swoją część czyli d'fakto  swój konwerter.

Masz 2 wyjścia-zakup nowego albo namówić sąsiada by nie był tak oszczędny gdyż przez to Ty będziesz musiał stracić.

 

Ps.spróbujcie jeszcze zamienić przewody na konwerterze i zobaczcie co się będzie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam konwerter Inverto Black Ultra i jestem podpięty na nim razem z sąsiadem. Dziwne rzeczy się dzieją, bo jak sąsiad wyłącza tuner na noc to mi wtedy znika większość programów. Jest możliwość żeby konwerter brał jakieś zasilanie od sąsiada i wtedy ja mam takie problemy ??

Jaki to konwerter?? single czy twin?? bo jeśli single to jest oczywiste,że będzie na nim poprawnie działać tylko jeden dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę odpowiedniego wątku więc zadam moje pytanie tutaj. Czy ktoś posiada informację, co jaki czas automatycznie system uprawnień nadaje uprawnienia na kartę w dekoderze Cyfrowego Polsatu? Nie chodzi mi o sytuację, w której abonent sam z poziomu ICOK ponawia uprawnienia. Chodzi mi o normalne nadawanie uprawnień na kartę Cyfrowego Polsatu przez Cyfrowy Polsat. Może ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Edytowane przez Barti
Skoro zadajesz pytania to zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...