Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wpisze "Allo, Allo" czy "Top Gear" w wyszukiwarke to pojawiają się pozycje z logo BBC Player.

 

Co ciekawe u mnie:

"Chcesz obejrzeć Allo, Allo! ?

Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu"

 

A korzystam z C+ Online przypisanego do jakiegoś wysokiego abonamentu TV ze wszystkim ;).

bbcip.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Przesadzasz. Oferta ma być 1 czerwca, jeszcze trochę czasu zostało, także wyluzujcie

Mylisz przesadę z opisem sytuacji, typowej dla tego serwisu w momentach, kiedy sami zapowiadali jakiekolwiek zmiany. Nigdy na czas, zawsze przy dużym zamieszaniu i zerowym profesjonalizmie (np. 4K)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Np Allo Allo tylko 4 sezony z 9, brak Doktora Who. 

Nie zapowiadali, że będzie Doctor Who, ani, że będą od razu wszystkie sezony Allo Allo.
Wydaje mi się, że niektórzy mieli wygórowane oczekiwania względem BBC Player. Spodziewałem się, że będzie to trochę bardziej rozbudowane niż kanały na żądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:


 


Nie zapowiadali, że będzie Doctor Who…
Wydaje mi się, że niektórzy mieli wygórowane oczekiwania względem BBC Player. Spodziewałem się, że będzie to trochę bardziej rozbudowane niż kanały na żądanie.
 

No, nie zapowiadali, natomiast czy wrzucenie od razu całego Allo Allo, czy kojarzonego z BBC Doktora Who to są „wygórowane oczekiwania”? Biorąc pod uwagę, że przez lata były problemy z obejrzeniem ich flagowych produkcji, to otrzymaliśmy tutaj półprodukt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam przystawkę androidową MXQ pro + 4K podłączoną cinch'ami do telewizora CRT (wiem że to nietypowe).

W aplikacji canal plus online oglądając stream mam problem z dźwiękiem. Przykładowo na kanale HBO nie ma ścieżki oryginalnej, tylko lektor a na Canal plus premium brak lektora i ścieżki oryginalnej, jedynie ścieżka z audiodeskrypcją działa.

Czy ktoś miał podobne problemy z tym sprzętem/tą aplikacją?

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...