Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram nowy wątek dotyczący pytań i problemów technicznych platformy CANAL+ online.

 

Kwestie techniczne dla obu poniższych ofert są wspólne, wobec tego dyskusja będzie prowadzona w jednym wątku. 

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+ (dział Platforma CANAL+)

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów (dział Streaming i usługi VOD)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przy próbie włączenia 2 sezonu. serialu "Wychowane przez wilki" z biblioteki HBO Max w ramach CANAL+Online wyświetla się komunikat:

 

"Aktywacja. Aby odtwarzać te zawartość w aplikacji Disney+, musisz aktywować swoje konto Disney+".

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czyli gdzie było, bo nie przeglądam każdego wątku na forum....

 

EDIT. Już widzę, że w wątku Disney+ był jeden wpis o tym, pytanie, czy to było odpowiednie miejsce, skoro komunikat z aplikacji CANAL+. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Canal+ wydłuży catch up TV?

W wersji Canal+ na przeglądarki internetowe (komputery) dodatkowo pojawił się program telewizyjny. Można w nim znaleźć opisy poszczególnych audycji od dnia wczorajszego do tygodnia w przód. Możliwe jest odtworzenie wybranych propozycji wyemitowanych poprzedniego dnia. Funkcja ta jest najprawdopodobniej dopiero testowana, ponieważ to nieliczne pozycje m.in. kanałów Planete+ i Kino Polska. Po ich odtworzeniu użytkownik nie ogląda zapisu z anteny danej stacji telewizyjnej, tylko dany odcinek produkcji z biblioteki VoD nadawcy (bez logotypu kanału)

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-online-canal-program-telewizyjny-top10-catch-up-tv-serwis-streamingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to jest właśnie chwalenie się oglądalnością w przypadku kanału premium, który utrzymuje się z ilości abo a nie z reklam, gdzie podawanie oglądalności ma swoje uzasadnienie w celu większego zainteresowania potencjalnych reklamodawców. Choć z drugiej strony Canal+ ma premium już tylko w nazwie. Bo i reklamy są, było też testowanie przerywania audycji reklamami na kanałach tematycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was spotkał się z problemem braku reakcji na zmianę ustawień napisów w apce C+ Online?

Od momentu zainstalowania tej apki na TV Sony przy opcji oglądania filmów z napisami ZAWSZE pojawiają mi się napisy z białymi literami na szarym tle i nijak tego nie mogę zmienić.

Cokolwiek ustawiam w napisach w apce, na nagraniu zawsze jest to samo, ustawienia nie przechodzą na nagrania.

Mam też dekoder CANAL+ BOX 4K ULTRA HD i tam też jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedy ostatnio rejestrowałam konto koniecznie chcieli pełne dane osobowe i numer telefonu, a obecnie zadowalają się w pełni adresem e-mail i danymi karty. I co najważniejsze, na urządzeniach z DRM Widevine L3 mam już nie 360p lecz 540p. Usługa CANAL+ online rozwija się, powoli, ale do przodu :) 

Kto wie, może za rok doczekam się 720p.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oglądam czasami programy na Mi Boxie i od kilku tygodni się nie da po prostu tak niemiłosiernie tnie.

Myślałem na początku, że dotyczy to Live TV i programów oglądanych z archiwum ale teraz odpalam normalnym program z działu sport i nie da się ogladać. Zrobiłem update aplikacji parę dni temu i myślałem, że pomogło ale jak widać nie.

Czy ktoś może zauważył taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Prawdziwy dramat, 😉 i jak z tym żyć..? To tylko telewizja.

Tłumaczysz sobie to dokładnie tak samo przed pisaniem własnych postów, czy to bagatelizowanie kwestii dotyczy tylko innych albo konkretnych nadawców ? Np. C+

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...