Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, sirnowy napisał(a):

pojawiło się w nagraniach dzień później.

Nagrania a catchup to co innego. Na każdym kanale c+ wchodzisz na transmisje, klikasz "okrągłą" strzałkę i możesz oglądać do 8h w tył. Nie zdarzyło mi się, żeby to nie działało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mingo napisał(a):

Nagrania a catchup to co innego. Na każdym kanale c+ wchodzisz na transmisje, klikasz "okrągłą" strzałkę i możesz oglądać do 8h w tył. 

Dobra rozumiem, że możesz to zrobić w czasie transmisji - jest 70 minuta meczu, wbijasz do domu klikasz i oglądasz od początku. Ale załóżmy,  że transmisja się skończyła. Ciągle możesz wejść z poziomu programu TV i odtworzyć sobie transmisje, jeśli to bylo do 8h wstecz?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku było tylko 8 godzin wstecz. 

To samo jest we francuskim myCANAL. Tam też jest tylko 8 godzin wstecz. 

Gdzieś czytałem, że za kwestie techniczne apki odpowiada Francja, więc dopóki tam się to nie zmieni to i u nas nic się nie zmieni. 

Godzinę temu, sirnowy napisał(a):

Dobra rozumiem, że możesz to zrobić w czasie transmisji - jest 70 minuta meczu, wbijasz do domu klikasz i oglądasz od początku. Ale załóżmy,  że transmisja się skończyła. Ciągle możesz wejść z poziomu programu TV i odtworzyć sobie transmisje, jeśli to bylo do 8h wstecz?

Tak. Jeżeli transmisja rozpoczęła się najpóźniej 8 godzin temu. U mnie to działa bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sirnowy napisał(a):

Dobra rozumiem, że możesz to zrobić w czasie transmisji - jest 70 minuta meczu, wbijasz do domu klikasz i oglądasz od początku. Ale załóżmy,  że transmisja się skończyła. Ciągle możesz wejść z poziomu programu TV i odtworzyć sobie transmisje, jeśli to bylo do 8h wstecz?

Dokładnie tak. Jest np. 2 godziny po meczu, leci coś innego. Wchodzisz, wciskasz strzałkę i możesz wybrać wszystko to, co zaczęło się do 8h wstecz. Wybierasz mecz, który Cię interesuje i oglądasz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy  wam na kanałach a dokładnie w pakiecie Love Natur odbiera obraz.Bo na moim Philipsie który w aplikacji C+ ma dostępne i 4  C+ 4K i 11 4K ora w kolekcji C+ 4K faktyczny odbiór w 4 K  obrazu wraz z dźwiękiem a w Love Natur tylko dźwięk.

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Prośba o komentarz.

Na telewizorze Sony z andorid 9 (tak samo jest na Mibox 4K) na aplikacji Canal plus nie mogę odtworzyć żadnego filmu z biblioteki Love Nature 4K. Słychać głos ale obrazu nie ma. Czy mam jakiś problem z ustawieniami? Czy to jest kwestia starszego systemu Android?

Canal plus 4K wraz z biblioteką C+4K chodzi bez zastrzeżeń.

 

Dodam, że na dekoderze Ultrabox 4k bez problemu mogę odtwarzać filmy z  biblioteki 4K Love Nature. 

Będę wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2024 o 23:02, Marek napisał(a):

Mam pytanie.Czy  wam na kanałach a dokładnie w pakiecie Love Natur odbiera obraz.Bo na moim Philipsie który w aplikacji C+ ma dostępne i 4  C+ 4K i 11 4K ora w kolekcji C+ 4K faktyczny odbiór w 4 K  obrazu wraz z dźwiękiem a w Love Natur tylko dźwięk.

 

Mam ten sam problem. Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...