Skocz do zawartości

Ale kino+


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, to kanał od roku już jest zniszczony.

Niestety tak jest ale dotyczy to większości kanałów tematycznych.Teraz już tylko niech zaczną przerywać reklamami to wcale nie będę go oglądać. :chair:

Nie chcę być prorokiem, ale to się stanie że będzie emisja reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujemy z nową rozpiską filmową, którą na pewno znacie z tematu CANAL+. Zapraszam do cotygodniowego sprawdzania co ciekawego czeka nas w kanale Ale Kino+ ;)

 

Premiery w Ale Kino+ 24-30.06.2013

 

Poniedziałek 24 czerwca

20:10 Fantomas kontra Scotland Yard - komedia, Francja/Włochy 1967 Ale Kino+

 

Wtorek 25 czerwca

18:30 Klub kawalerów - komedia muzyczna, Polska 1962 Ale Kino+

20:10 Królestwo zwierząt - dramat kryminalny, Australia 2010 Ale Kino+

 

Środa 26 czerwca

20:10 Candy - dramat obyczajowy, Australia 2006 Ale Kino+

 

Czwartek 27 czerwca

20:10 Pozdrowienia z raju - thriller, Francja/Filipiny/Niemcy/Wielka Brytania 2012 Ale Kino+

 

Piątek 28 czerwca

22:10 Łowcy - thriller, Szwecja 1996 Ale Kino+

 

Sobota 29 czerwca

22:00 Łowcy 2 - thriller, Szwecja 2011 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam się domyślać o co chodzi z brakiem napisów przy niektórych tytułach.

Napisów i oryginalnej ścieżki na HD nie miałem na "Fantomasach", "Córce studniarza" i "Nienawiści". Te 2 ostatnie tytuły próbowałem nagrywać o różnych porach i zawsze miałem lektora przy ustawieniu "język oryginalny". :( Wyglada na to, że filmy francuskie są zawsze z lektorem i bez napisów. Szkoda ... Ale ciągle mnie zastanawia kwestia SD, tam na tych filmach mogłem wyłączyć lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swordfish: To nie tak z filmami francuskimi, bo wlasnie zwykle filmy z tego kraju były z napisami ("Corke studniarza" nawet tak oznaczono w rozpisce na stronie a u mnie tez było tylko z lektorem). Wiekszosc filmow ma napisy ale nie wszystkie, inforemacje na stronie ale kino często są błędne. Mam nadzieje ze beda na "Pozdrowieniach z raju", już czekam na ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 1-7.07.2013

 

Poniedziałek 1 lipca

20:10 Port lotniczy - katastroficzny, USA 1970 Ale Kino+

 

Wtorek 2 lipca

18:25 Inspekcja pana Anatola - komedia, Polska 1959 Ale Kino+

 

Środa 3 lipca

20:10 The Doors - historia nieopowiedziana - dokumentalny, USA 2009 Ale Kino+

 

Czwartek 4 lipca

20:10 Debiutanci - komedia, USA 2010 Ale Kino+

 

Piątek 5 lipca

20:10 Bractwo Bang Bang - dramat, Kanada 2010 Ale Kino+

 

Sobota 6 lipca

20:10 G.I. Jane - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1997 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z Telemana, ale widzę, że tam podają niepełne dane, bo na stronie Ale Kino te filmy, które wymieniłeś są oznaczone jako premiery, a tam nie. No cóż, post edytuję, a na przyszłość trzeba korzystać z oficjalnej strony.

 

Very nie umieszczam, bo seriali nie uwzględniam w rozpisce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie żaden film emitowany na Ale Kino+ nie jest premierą w sensie po raz pierwszy w TV. Jest to premiera na kanale.

 

Tak ale to nie wina Telemana tylko samego Ale kino+ :evil: ponieważ kupuję gazety typu To&owo czy Teletydzień i w nich jest tak samo czyli np.film nadawany jest któryś to raz a mimo to jest oznaczony jako premiera. :read:

Raczej to wina gazet, a nie Ale Kino. Na stronie jest wszystko jasne, więc wątpię, żeby nie potrafili stworzyć notki prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to wina gazet, a nie Ale Kino. Na stronie jest wszystko jasne, więc wątpię, żeby nie potrafili stworzyć notki prasowej.

Akurat. To ewidentna praktyka ale kino+. Co na stronie jest niby jasne? Przecież właśnie na ich stronie filmy z archiwum (tzn. te, które były już kiedyś nadawane w ale kino+) określane są jako "premiery", gdy za jakiś czas ponownie wracają na antenę. Jako przykład mogę podać choćby cykle "Powrót do przyszłości", czy "Park Jurajski". Nadawane były już ze 2-3 lata temu, niedawno ponownie wróciły na antenę, a na stronie znowu określane były jako "premiery". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie żaden film emitowany na Ale Kino+ nie jest premierą w sensie po raz pierwszy w TV. Jest to premiera na kanale.

W ten sposób to można powiedzieć że TVN czy Polsat też praktycznie żadnych premier nie nadają, bo wcześniej większość filmów leciała w C+ lub HBO.

 

Podoba mi się jak reklamują filmy w niemieckich stacjach tv typu RTL czy Pro7 czyli "free tv premiere". U nas też swego czasu TVN czy Polsat (już nie pamiętam) dodawał przy zapowiedziach info "premiera w telewizji otwartej" (czy coś w tym stylu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to wina gazet, a nie Ale Kino. Na stronie jest wszystko jasne, więc wątpię, żeby nie potrafili stworzyć notki prasowej.

Akurat. To ewidentna praktyka ale kino+. Co na stronie jest niby jasne? Przecież właśnie na ich stronie filmy z archiwum (tzn. te, które były już kiedyś nadawane w ale kino+) określane są jako "premiery", gdy za jakiś czas ponownie wracają na antenę. Jako przykład mogę podać choćby cykle "Powrót do przyszłości", czy "Park Jurajski". Nadawane były już ze 2-3 lata temu, niedawno ponownie wróciły na antenę, a na stronie znowu określane były jako "premiery". :lol:

 

Pewnie temu tak jest , bo włodarze dawnej N-ki , którzy teraz prowadzą NC+ nie widzieli w ogóle tych filmów , a to dlatego , że nie mieli ani Ale Kino+ , ani Canal + , bo wtedy mieli kanały Nfilm/Npremium . :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...