Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem film "Reminiscencja"
Pierwsza połowa filmu może trochę wydawać się nużąca, akcja jest rozgrywana bez fajerwerków, ale druga połowa już wciąga i końcówka zaskakuje widza.

Ogólnie pozytywne wrażenie.

Polecam.

23 minuty temu, _Artek_ napisał:

Tymi premierami z kina mogą wykończyć netflix-a który ma wszystko....i nic ;D

To prawda. Netflix ma dużo, ale niewiele nowego.

HBO Max tu zyskuje bardzo i do tego konkurencyjne cenowo.

Cieszmy się póki możemy, bo coś czuję że zarówno cena jak i polityka szybkiej premiery po kinie wiecznie trwać nie będzie.

To jest obliczone moim zdaniem na szybkie zwiększenie liczby subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Max dotrzymuje słowa, mimo świetnych wyników "Batmana" w kinach. Tym bardziej cena 20 zł wydaje się śmieszna. Prztyczek w nos dla Netflixa, a za chwilę następny ze strony Disneya. Nie ukrywam, że mnie to cieszy, choć nie liczę na zmianę polityki tego serwisu, ale po cichu liczę na odpływ abonentów przy tak dużej i dużo tańszej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dvbtowiec napisał:

 

Cieszmy się póki możemy, bo coś czuję że zarówno cena (…)

To jest obliczone moim zdaniem na szybkie zwiększenie liczby subskrypcji.

Jak dojdzie Discovery pewnie cena będzie wyższa. Ale zniżka 33% działa nadal. 
Natomiast to nie wymysł Warner Bros i tutaj konkurencja Universal z Peacock oraz Paramount z Paramount+ tez tak ma - 45 dni. 
Od nowego roku jeśli nie będzie już Covidu (czyli zostanie uznany na całym świecie jako grypa) i kina nie będą szargane - moim zdaniem się to zmieni. Oczywiście pójdą na kompromis i wydaje mnie się ze 100-120 dni po premierze w kinie premiera na VOD będzie optymalne ;) 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Tymi premierami z kina mogą wykończyć netflix-a który ma wszystko....i nic ;D

No bez przesady. Na NF są nowości - coś polskiego, coś zgarnie ze świata na dystrybucje oraz ma ogromną ilość ze swojej fabryki, premier filmów oraz seriali. Problem polega na tym, ze to nie blockbustery a z reguły tylko crapy lub średniaki - czyli przeciętność 

Zasieg jednak robi swoje (prawie 200 krajów na świecie i ponad 220mln userow) i tak czy siak oglądalność nawet takich produkcji jest ogromna. Kasa im się zgadza ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spotify napisał:

Jak dojdzie Discovery pewnie cena będzie wyższa. Ale zniżka 33% działa nadal. 
Natomiast to nie wymysł Warner Bros i tutaj konkurencja Universal z Peacock oraz Paramount z Paramount+ tez tak ma - 45 dni. 
Od nowego roku jeśli nie będzie już Covidu (czyli zostanie uznany na całym świecie jako grypa) i kina nie będą szargane - moim zdaniem się to zmieni. Oczywiście pójdą na kompromis i wydaje mnie się ze 100-120 dni po premierze w kinie premiera na VOD będzie optymalne ;) 

 

Nie sądzę, że tak będzie. Raczej zostanie to 45 dni a może 60.

Konkurencja się zaostrzy. 

Disney chyba też po 45 dniach będzie puszczał w disney + premiery

Moim zdaniem uderzy to w serwisy VOD jak Chilli np. najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, domin107 napisał:

Nie sądzę, że tak będzie. Raczej zostanie to 45 dni a może 60.

Konkurencja się zaostrzy.

Wszystko na zasadzie zysków i strat. Jeśli kina wrócą do czasów przed pandemią, to będą naciskać na kina. Jeśli ogarną po około 150mln userów na świecie i będzie to opłacalne, to będą dawać na VOD nawet wcześniej.

Napisałem o optymalnym rozwiązaniu. Kina swoje zarobią, później VOD. Im szybciej premiery na VOD, tym mniej kina zarobią. Ludzie liczą złotówki i zaczną mniej chodzić do kin. A gdyby mieli poczekać z pół roku (nie jak teraz nawet rok czy więcej) na premierę w VOD, to wychowanie na konsumpcjonizmie (a za tym idzie niecierpliwość bo wszystko na już i teraz) to pójdą do kin.

Platformy mają od tego ludzi, którym płacą i będą dobrze wiedzieć co jest bardziej opłacalne.

34 minuty temu, kocik89 napisał:

Netflix osiadł na laurach. A tu będzie tylko lepiej. W  nfx za to podwyżki za gry mobilne. Cyrk

Nie osiadł na laurach. Oni wydają krocie na marketing i badania. Po prostu mają takich widzów, wiec produkują pod ten algorytm. A ten algorytm daje im oglądalność a oglądalność kasę. Gdybys był szefem, to byś to zmieniał? 
Chcieli dotrzeć do masowego widza i dotarli. A ze coraz więcej się z tego wyłamuje, to już swoją drogą. 
NF dopóki pozwala na dzielenie, to w naszym kraju wiele nie straci. To zawsze poza Amazon najtańszy VOD z ilością premier 3-5razy większa niż PV a to masowemu widzowi odpowiada 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że tak będzie. Raczej zostanie to 45 dni a może 60.
Konkurencja się zaostrzy. 
Disney chyba też po 45 dniach będzie puszczał w disney + premiery
Moim zdaniem uderzy to w serwisy VOD jak Chilli np. najbardziej. 
Disney nie ma 45 dniowego okna. U nich filmy pojawiają się po ok 3 miesiacach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 22:39, matinen napisał:

Jestem po pierwszym odcinku "Odwilży" i zapowiada się więcej dobrze. Jest klimat. Świetny Fabijański jak na razie. Cieszy obecność Bogusia w obsadzie. Dawno go nie widziałem w czymś nowym.

"Odwilż" daje radę, ale żeby jakiś opad szczęki był, to raczej nie...

 

Wajda sztuczna, podobnie jak jej partner Kotschedoff. Starzy wyjadacze jak Grabowski czy Linda trzymają poziom. Ktoś chyba pisał, że udźwiękowienie jest ok - no mi w przypadku Wajdy jednak czasami by się przydały napisy. Jestem świeżo po audiometrii, więc to nie problem z moim słuchem. ;)

Czołówka z Eilish mi kompletnie nie podeszła, w "Ślepnąc od świateł" i nuta i wizualka intra IMO dużo lepiej wypadła.

 

Ktoś coś wie, czy i kiedy zostaną dodane brakujące odcinki Adventure Time? Wysyłałem requesta w tej sprawie i prawie miesiąc temu odpisali, że "Uprzejmie informujemy iż problem związany z odcinkami serii  Adventure Time jest nam znany. Informujemy także iż nasi technicy pracują już nad rozwiązaniem tego problemu. " Ktoś coś może wie więcej w tym temacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Zgadzam się- jestem po dwóch odcinkach"Odwilży" i na razie jest nieźle i tyle. Na pewno dużo słabiej od choćby I sezonu "Kruka" czy "Klangora".

Tak. Zdecydowanie niżej od "Kruka" czy "Watahy". Ale wyżej od seriali TVN Player, którego prawie żadnego nie mogę dokończyć, mimo dobrej obsady. W TVN Player wieje mi sztucznością. Na siłę próbują wszystko podać na tacy. Do tego często walą jaskrawymi kolorami po oczach. W serialach HBO i C+ jest lekka nuta tajemniczości, którą należy samemu odkrywać. 

W "Odwilży" podobają mi się niektóre ujęcia wieczorne i nocne. Ta niesamowita mgła i czuć tą wilgoć idącą od Zalewu Szczecińskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na IMDB są opisane trzy odcinki "Tokyo Vice" i okazuje się, że tyle było w amerykańskim HBO Max na start.

A u nas nie dość, że wpadło jednodniowe opóźnienie to jeszcze opublikowali tylko dwa.

Nieustająca kopalnia żenady ten serwis ;)...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...