Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coż, na szczeście opinia większości Internautów (Filmweb 8,2) jak i recenzentów jest zupełnie inna, niż znawcy Arkona :).


Wataha była owszem średniawa, podobnie jak zresztą Misja Afganistan, nie umiemy robić tego typu seriali. Pakt natomiast wyszedł świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 30.11-6.12.2015

 

Czwartek 3 grudnia

20:10 Turniej - dramat obyczajowy, Francja 2015 HBO

 

Piątek 4 grudnia

20:30 Płatki na wietrze - dramat obyczajowy, USA 2014 HBO

 

Sobota 5 grudnia

18:40 Bobby i łowcy duchów - familijny, Holandia 2013 HBO

 

Niedziela 6 grudnia

21:00 Klasa próżniacza - komedia, USA 2015 HBO

22:25 Nadejdą lepsze czasy - dokumentalny, Dania/Polska 2014 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś napisać o tym filmie, bo na Filmwebie nikt go nie ocenił. Dla mnie to tabula rasa :).

Nikt go nie ocenił, ponieważ według Filmwebu "film czeka na swoją premierę" :D Na imdb ma ocenę 5,5/10, a więc szału nie ma. Historia jest o tym, że mistrz szachowy Francji bierze udział w turnieju na Węgrzech. Jest mega faworytem itd. Tam jednak walczy z 9-letnim Madziarem, który szybko odkrywa jego strategie gry. To tak w skrócie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na pewno obejrzę Turniej.

 

 

Mógłbyś coś napisać o tym filmie, bo na Filmwebie nikt go nie ocenił. Dla mnie to tabula rasa :).

 

 

Nikt go nie ocenił, ponieważ według Filmwebu "film czeka na swoją premierę" :D Na imdb ma ocenę 5,5/10, a więc szału nie ma. Historia jest o tym, że mistrz szachowy Francji bierze udział w turnieju na Węgrzech. Jest mega faworytem itd. Tam jednak walczy z 9-letnim Madziarem, który szybko odkrywa jego strategie gry. To tak w skrócie :D

@puszczyk pozytywnie oceniam twój post masz u mnie "+"

 

 

image.jpg

 

 

111.jpg

 

Arcydzieło to to nie jest ,film bardziej na repertuar "Filmbox"u ;)

 

@Arkon film "Płatki na Wietrze" to tak jakby druga część "Kwiaty na Poddaszu" ten film moja żona oglądała(całkiem niezły dramat) według niej :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to żadna niespodzianka. Prawdziwą niespodzianką byłby film, który do tej pory nie był zapowiadany przez HBO. Wiadomo, że kanały mają pewne ograniczenia dotyczące emisji filmów, ale przecież nikt nie oczekuję filmów, które jeszcze niedawno były w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pytaniu chodziło mi o to, na jakiej podstawie na pewno obejrzysz ten film? Coś o nim słyszałeś?

@Puszczyk

Dzięki za opis, ja sobie odpuszczam to "dzieło" :).

Po prostu przeczytałem o czym będzie i miałem zamiar obejrzeć,ale przez brak czasu mi się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już ostatni odcinek "Paktu". Nie przepadam za serialami, ale ta produkcja mocno mnie wciągnęła. Świetny klimat, genialna fabuła i znakomita gra aktorska. Spodziewałem się innego antybohatera, ale to już moje osobiste wyobrażenia ;) Polecam, zdecydowanie lepszy od "Watahy". Mam nadzieję, że HBO wyprodukuje kolejny polski serial, bo widać, że mają do tego rękę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skończyłem dzisiaj Pakt. Bardzo dobry serial. Za wszystkie odcinki oceniam go na 8/10.

Spoilerować nie będe na razie, żeby wszyscy sobie obejrzeli, za jakiś czas można podyskutować o samej treści :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...