Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była ostatnio jakaś premiera na C+ z Paramounta? Jeżeli nie, to raczej HBO ma wzamian za Disneya Best Film, i prawdopodobnie Paramounta i Next Film. Tych blockbusterów będzie teraz mniej.

 

A seria Transformers jest od Paramounta?

 

Pozostają nadal jeszcze dwie duże wytwórnie: Warner Bros i Sony Columbia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ten płacz, w czasach szerokiej dostępności do internetu ktoś jeszcze czeka na nowości filmowe pokazane w tv rok po premierze kinowej? Teraz kanały filmowe takie jak c+ czy hbo nie robią już takiego wrażenia jak kilka czy nawet kilkanaście lat temu.

Np. ja - bo nie mam ani czasu ani ochoty na ślęczenie przed komputerem, pobieranie i oglądanie tam filmów.

 

 

Co do utraty praw przez HBO. Szkoda, że nie ma jasnych informacji odnośnie praw filmowych jak to jest w przypadku praw sportowych. 

Fajnie jakby było to wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem "złodziejem", nie oglądam filmów pobranych z neta, ani seriali (wyjątkiem jest HBO GO i inne legalne strony). Gier też nie pobieram, zawsze gdy jakaś gra na PS3 mnie interesuje kupuje ją w Empiku czy RTV AGD. Lepiej mieć np. HBO i C+, niż powtórki, i jakieś głupie talent show na NTC. Osobiście nic nie mam do osób, które odbierają tylko DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Filmbox nie chwali się pozyskaniem tych praw. Jakiś zły rok- najpierw C+ straciło La Ligę, teraz HBO wytwórnię Disneya...Miałem nadzieję, że posiadanie Canal+, HBO i Cinemax pozwoli mi na obejrzenie wszystkich najważniejszych premier filmowych, a tu zonk. Z serialami było kiepsko, teraz podobnie będzie z filmami!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 2-8.11.2015

 

Czwartek 5 listopada

20:10 Łabędzi śpiew - dramat obyczajowy, USA 2015 HBO

 

Piątek 6 listopada

22:00 Wielki kierowca - thriller, USA 2015 HBO

 

Sobota 7 listopada

12:05 Tsunami - po katastrofie (1/2) - katastroficzny, Wielka Brytania/USA 2006 HBO

 

Niedziela 8 listopada

12:40 Tsunami - po katastrofie (2/2) - katastroficzny, Wielka Brytania/USA 2006 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...