Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie na HBO działają napisy oznaczone numerem 2 ale i tak źle jest bo często gubi napisy i można pogubić wątek... dlatego ja od dłuższego czasu oglądam/nagrywam tylko na HBO2 bo tam są normalnie puszczane napisy bez problemów...

ps. napisy do Bogowie są to czemu nie ma do Służb Specjalnych? chciałbym z napisami obejrzeć ten film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny reprtuar na grudzień sprawia że HBO pokazuje bardzo dużo dobrego filmu.

Część z tych filmów to będą klasyki które już kiedyś były na antenie.

Przepraszam, bo chyba nie do końca zrozumiałem Twój post. Chwalisz HBO za grudniowy repertuar, w którym jest dużo starszych filmów? Jeśli tak, to moim zdaniem nie na tym polega tv premium. Grudzień filmowo jest fatalny i dobrze niestety podsumowuje słaby w tej dziedzinie cały rok 2015. Tylko produkcje własne ratują ten kanał, a ciekawsze filmy są emitowane w Cinemax, w ramach promocji tego programu i wyciągnięcia od nas, abonentów, dodatkowej kasy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny reprtuar na grudzień sprawia że HBO pokazuje bardzo dużo dobrego filmu.

Część z tych filmów to będą klasyki które już kiedyś były na antenie.

Idąc twoim tokiem rozumowania - dla mnie mocno dziwnym - Polsat Film też jest bardzo dobrym kanałem premium. No ale jeżeli HBO ma takich fanów jak ty, to ja się nie dziwię, że władze tego kanału byle co na premiery dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny reprtuar na grudzień sprawia że HBO pokazuje bardzo dużo dobrego filmu.

Część z tych filmów to będą klasyki które już kiedyś były na antenie.

 

Takie komentarze wołają o pomstę do nieba. Gdyby na HBO pokazywali nowości nawet z europejskiego kina, to wtedy by było nieźle. Niestety, "staroci" emitowanych już wielokrotnie na otwartych kanałach jest w tutejszej grudniowej ramówce za dużo. Nawet tak chwalona przez wielu noworoczna niespodzianka, czyli Interstellar, nie ratuje bardzo złego wrażenia. Jedyne zachęty to średniawe Jutro będzie futro 2 (w Polsce ten film nie pojawił się nawet na DVD) i Mój przyjaciel delfin 2 (dzięki Connickowi i Freemanowi do rodzinnego oglądania się nadaje). A mogliby przecież dać od Warnera Focus, Nocny pościg, Snajpera i Jupiter: Intronizację... Choćby umieścić te cztery filmy w planach na grudzień i styczeń, ale nie... Wolą iść na łatwiznę.

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP napisy na HBO HD działają prawidłowo, zarówno te w DVB i TXT.

 

No to wszystko jasne. Technicy, do roboty.

 

Co do HBO to niepotrzebnie tak jednostronnie ułożyli pasmo hitów. Same bajki. Choć ich nie oglądam to nie mam nic przeciwko takim filmom. Tylko niech zaoferują coś dla każdego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za syf w tym HBO. Takie filmy to ja mogę obejrzeć na TVN w piątkowy dzień, lub na Polsacie we wtorki i w poniedziałki. Baa nawet lepsze filmy na tych stacjach, nie mówię już o kanałach normalnych Polsat Film i TVN Fabuła a nie pseudo Premium HBO.

 

HBO było dobre... ale do 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mogliby przecież dać od Warnera Focus, Nocny pościg, Snajpera i Jupiter: Intronizację... Choćby umieścić te cztery filmy w planach na grudzień i styczeń, ale nie... Wolą iść na łatwiznę.

Do tego jeszcze nowego Bonda... 

Na te filmy jest jeszcze za wcześnie. HBO ma taką umowę z WB jaką ma i filmy od nich mogą pokazywać ponad rok po premierze.

 

HBO było dobre... ale do 2007 roku.

HBO jest takie same jakie było, a Ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mamy coraz większe oczekiwania ale z drugiej strony osłabienie HBO jest faktem chociażby ze względu na przerzucanie głosnych filmów amerykańskich (bo już nie mówię o niszowych, które pasują do Cinemaxu) do Cinemaxu. Foxcatcher, Whiplash, Sędzia. To 3 głosne tytuły z ostatnich 2 miesięcy, które osłabiły ramówkę HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

HBO jest takie same jakie było, a Ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

 To Ty nie wiesz o czym piszesz.

Kiedyś nie było pseudo kanałów Cinemax, oraz HBO miało więcej wytwórni niż obecnie. Było lepiej niż teraz zdecydowanie.

Teraz to w HBO są ochłapy, filmy lądują w Cinemax. Gdyby jakoś te Cinemaxy zlikwidowali i filmy przenieśli do HBO jako tako by to wyglądało jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest gorsze niż było - co dobrze obrazuje chociażby przejście filmów Disneya do Filmboxów. Kolega Pawop to żyje w jakieś alternatywnej rzeczywistości. Kiedyś dostęp do tego kanału gwarantował właściwie wszystkie blockbustery. Teraz już niestety tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko błędne jest założenie, że po ewentualnej likwidacji Cinemaxu zrobiliby ramówkę HBO+Cinemax. Nie o to w biznesie chodzi. Wolę jak jest teraz, mimo że jest drożej. Bo później miałbyś HBO w cenie troszkę wyższej z zawartością bez Cinemaxu. Coś jak zagranie Canal+. Najpierw stracili prawa do ligi włoskiej i hiszpanskiej a póxniej wyciagają pieniadze za nowy kanal z tymi prawami.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytwórni jest wiecej niż było. W zeszłym roku doszło MGM, w tym część Paramountu. Co prawda teraz stracili Disneya (część?), ale i tak bilans wychodzi na plus.

HBO nigdy nie dawał dostępu do wszystkich hitów, ponieważ zawsze mieli tylko połowę wytwórni.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania na Cinemax to akurat nie rozumiem. Pakiet HBO + Cinemax (5 kanałów) nadal jest tańszy niż Canal+ Select.


Dodatkowo w cenie HBO jest jeszcze HBO GO, Canal+ nie ma i nie będzie miał żadnej podobnej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie należy oceniać filmów po tytułach, ponieważ często te mało znane filmy są bardziej wartościowe, niż niejedna głośna produkcja. Oczywiście największy wpływ na ocenę oferty mają indywidualne oczekiwania każdego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na HBO, a ja sobie je wykupiłem w Cyfrowym Polsacie za jedyne 20 zł,

a dodatkowo przez pierwsze 9 miesięcy (do 09/2016) mam je gratis.

 

Zawsze wolałem bardziej Canal+ niż HBO, ale obecnie cenowo jest to przepaść 20 do 69,99 !!!

I powiem szczerze, że konfiguracja Rodzinny i HBO od CP oraz Domowy HD+ od nc+ całkowicie mi wystarcza.

 

Wolę takie "kiepskie" HBO niż ceniącą się kanalizę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem gratis przez 15 miesięcy w nc+, co nie oznacza że nie można krytykować np. repertuaru grudniowego. Poza tym jak można porównywać 20 zł za trzy kanały do 69 za kilkadziesiąt, w tym Canal+. Toż to czysta manipulacja...

Napisałem na facebooku nc+ informację o źle działających napisach na HBO. Mam nadzieję, że reakcja będzie szybsza niż na forum nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...