Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@janusz080, no błagam cie. Powtórki są i muszą być na kanałach filmowych. Właśnie na tym to polega, żeby każdy mógł sobie obejrzeć film w dogodnym terminie. Dodatkowo jest to plus na nowych abonentów, bo jeżeli kupią HBO w kwietniu, to spokojnie premiery jesienno zimowe jeszcze zobaczą.

 

Tak na marginesie, to już pisze po raz setny (i nie tylko ja), że HBO trzyma cały czas dobry poziom i tyle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie VOD. Powtórki jasne że są, były i będą. Nie oznacza to jednak, że w ciągu jednego tygodnia film musi lecieć aż tyle razy co na HBO. Na dodatek puszczają jakieś starocie, byle dopchać ramówkę. Mają za mało praw i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego komedii ma nie być na HBO i HBO2? To są kanały prezentujące wszystkie gatunki filmów (dzięki temu są w HD czy w 16:9), natomiast HBO C jest wąsko sprofilowany. Od nowego roku , na HBO C będzie dużo więcej seriali.

 

Praw mają tyle ile mieli od początku. Powtórki muszą być i dobrze że jest kilka w tygodniu, tego samego filmu (w końcu po to są 3 kanały żeby nie czekać 2 tyg na kolejną emisje przegapionego filmu). Starocie jako wypełniacze to dobra rzecz, na całym świecie tak jest, więc czemu akurat u nas ma być inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ma nie być że HBO sprzedaje się z całym pakiete czyli 3xHBO. Jeżeli jest specjalnie wyselekcjonowany kanał pod komedie to niech sobie tam puszczają. Dzięki temu zrobi się miejsce na pozostałych dwóch antenach. I tak na HBO1 i 2 najwięcj jest komedi to do tego jeszcze dedykowany kanał Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy komedie muszą lecieć na trzech kanałach. W takim razie powinni zrobić jeszcze HBO Akcja-Sensacja, HBO Horror i HBO Dramat.

Pewnie można by jeszcze długo tak tworzyć ale tylko komedie są wyróżnione.

I nie zdziwię się gdy za jakiś czas tak zrobią. Wystarczy popatrzeć na USA, ile tam ma kanałów paczka HBO. I na każdym mnóstwo powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak macie rację HBO daje powtórki co czasem może irytować, ale HBO jest całkiem niezłe, to nie tylko najlepszy kanał filmowy ale również jeden z najlepszych kanałów premium. Konkurencja ma niezłe oferty, możecie spróbować u nich znaleźć coś dla siebie zanim zdecydujecie się na korzystanie z oferty HBO.

 

Teraz napiszę własne zdanie, nie musicie się z nim zgadzać, nie musicie myśleć, że mam rację. HBO dla mnie ma dobrą ofertę, w 90% gdy włączę telewizję i nie ma nic ciekawego w niej, to HBO ratuje sprawę. Filmy trafiają do mnie. Zresztą do każdego u mnie domownika. Mam na Vectrze od ponad roku Canal plus i gdy włączam ten kanał to bardzo rzadko coś dla siebie znajdę, domownicy również. Przez 20 miesięcy obejrzałem na nim tylko 10 filmów. Zawsze gdy włączę Canal plus są nowe filmy, ale niezbyt interesujące. Do tego mamy do wyboru dwa kanały Canal plus i Canal plus film i gdy na 1 nic nie ma i na 2 też to już kicha. 3 kanały HBO dają wiele możliwości, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę czytając ten post w tym momencie, że komedie są najbardziej lubianym gatunkiem filmowym, toteż pomimo powtórek każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie musicie wierzyć, że HBO ma często naprawdę atrakcyjne filmy, a 3 kanały HBO sprawiają, że jest to jeszcze bardziej rewelacyjne. Wystarczy wejść np na tv.wp.pl i porównać filmy przez najbliższe 3 dni aby uświadomić sobie jak bardzo HBO pozostawia inne kanały w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO dla mnie ma dobrą ofertę, w 90% gdy włączę telewizję i nie ma nic ciekawego w niej, to HBO ratuje sprawę. Filmy trafiają do mnie. Zresztą do każdego u mnie domownika. Mam na Vectrze od ponad roku Canal plus i gdy włączam ten kanał to bardzo rzadko coś dla siebie znajdę, domownicy również. Przez 20 miesięcy obejrzałem na nim tylko 10 filmów. Zawsze gdy włączę Canal plus są nowe filmy, ale niezbyt interesujące. Do tego mamy do wyboru dwa kanały Canal plus i Canal plus film i gdy na 1 nic nie ma i na 2 też to już kicha. 3 kanały HBO dają wiele możliwości, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę czytając ten post w tym momencie, że komedie są najbardziej lubianym gatunkiem filmowym, toteż pomimo powtórek każdy znajdzie coś dla siebie.

To jest z Tobą zupełnie inaczej niż ze mną. Ja, ile razy nie włączę HBO, nie znajduję tam niczego dla siebie! Dużo bardziej wolę obejrzeć TVP, TCM, Ale Kino czy Cinemax, że o Canal+ nie wspomnę! Na HBO obejrzałem może ze 4 filmy w tym roku. Nie interesują mnie seriale, nie interesują mnie polskie horrory czy równie dziwne filmy, w zastraszającej jakości. Jeśli już coś oglądam, to staram się żeby było to HBO HD albo HBO2, bo od HBO Comedy odrzuca mnie na kilometr. Może i komedie są bardzo lubianym gatunkiem, ale ja preferuję coś inteligentniejszego niż plastikowe filmy z Cubą Gooding Jr. robiącym z siebie idiotę czy filmy w stylu "Facet od WF-u" - na przykład "Kłopotliwy gość" na C+. Śmieszne i inteligentne zarazem, na pewno dużo bardziej niż amerykańskie "superprodukcje"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie raczej nic ciekawego na HBO nie ma. Parę ciekawych pozycji się znajdzie, ale ja nie jaram się każdą sieczką z USA. Tak jak poprzednik wolę TCM, a także Zone Europa, TV1000, ew. Polsat lub TVP1/TVP2. Dodam, że te kanały nie kosztują 20 (albo jak u coniektórych 30) złotych na miesiąc.

 

Ale czy komedie muszą lecieć na trzech kanałach. W takim razie powinni zrobić jeszcze HBO Akcja-Sensacja, HBO Horror i HBO Dramat.

Pewnie można by jeszcze długo tak tworzyć ale tylko komedie są wyróżnione.

I nie zdziwię się gdy za jakiś czas tak zrobią. Wystarczy popatrzeć na USA, ile tam ma kanałów paczka HBO. I na każdym mnóstwo powtórek.

Czyli poszliby śladem Discovery. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to już pisze po raz setny (i nie tylko ja), że HBO trzyma cały czas dobry poziom i tyle 8)

Tylko jeszcze mam takie małe marzenie - żeby HBO HD nie było tylko kopią HBO w lepszej jakości, ale żeby było jak NGC i NGC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi tę lepszą opcję bom ja nie widzę.

Ile razy spojrzę w TV to Canal plus nie ma nic ciekawego.

 

Np w piątek będzie na Canal+ Max Payne a po nim Hitman. Dwa dobre nowe filmy.

 

Ale przypuszczam, że to nie jest tak że HBO jest lepsze czy Canal+. Oni po prostu mają podpisane umowy z różnymi wytwórniami i tyle. Część nowości jest w HBO a część w Canal+ i nie da się mieć wszystkiego tu albo tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem najbliższe oferty na styczeń HBO i Canal plus. Pewnie też już je znacie, ale czy zdajecie sobie w pełni sprawę z tego jak bardzo dobre filmy transmituje HBO ? Zastanawialiście się już, który z dobrych filmów obejrzycie w styczniu na HBO ?

Zanim zdecydujecie się na HBO możecie spróbować obejrzeć coś na canal plus. Nie myślcie, że Canal plus ma gorsze filmy od HBO, nie wyobrażajcie sobie, że będziecie się nudzić z Canal plus, nawet nie powinniście myśleć, że Canal plus ma całkowicie słabe premiery w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...