Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprawdziłem program czerwiec - lipiec 2009 na HBO no i .... nie ma tam w ogóle programu na lipiec, co oznacza że repertuar lipcowy nie jest jeszcze ustalony (albo ściśle utajniony :D ) w każdym razie, myślę że to podanie programu na początku miesiąca było tylko błędem i w lipcu nie czekają nas jedynie same powtórki.

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku można jednak po HBO spodziewać się i tak kilku premier które mogą zupełnie zostawić w cieniu Canal + (który stracił prawa do filmów ze stajni Paramount Picture i lada moment może stracić prawa do filmów DreamWorks) oraz powstającego nFilm i nFilm2 (które nabyły prawa do premier ze stajni Paramount Picture). Wkońcu HBO ma umowe z Warnes Bros i Sony Pictures Entertainment (Columbia Tri-Star) i mam nadzieje że puszczą na jesień takie hity jak choćby "The Dark Knight".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
HBO bez wątpienia najlepszy kanał premium :) Dla mnie król od 2003 roku.

Chyba na przysłowiowym Rubinie... Gdzie 16/9 na HBO i HBO Comedy? HBO2 też ma mierną jakość obrazu. Dla mnie wyżej w rankingu jakości stoją Canal+ i nFilm. Zawartość to nie wszystko, jeśli nie widać jej na ekranie z powodu kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam jeszcze paczke HBO ale juz dalem wypowiedzenie bo filmy filmami ale jakosc obrazu tragedia.Zastanawia mnie tylko czy to wina Cyfry+ czy samego HBO bo moze taki sygnal dostarczaja .Wlasnie z powodu tragicznej jakosci rezynuje,to wstyd zeby kanaly Premium za ktore sie extra placi byly tak tragicznej jakosci obrazu.Jak ludzie zaczna rezygnowac to moze pojda po rozum do glowy zeby cos z tym zrobic bo interwecje do nich nic nie daja(ta sama regulka od HBO pracujemy nad poprawa jakosci ,juz od 2 lat i jakos jej nie widac ,cygany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyciel. HBO ma kiepski dosył, stąd taki obraz.

Taaa... A dosył Animal Planet to youtube? A skoro C+ bierze kanały TVP po światłowodzie, to mam rozumieć, że TVP Info już u źródła ma chol*rną pikselozę, wkur**jącą nawet na telewizorze CRT? Po pojawieniu się HBO z tp. C+ w Cyfrowym Polsacie było wiele skarg na beznadziejną jakość. Pewnie dekodery CP to taki [beep], że psują zaj**isty obraz z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymałem prezent od Cyfry w pośtaci paczki HBO. Jakoś wcześniej aż tak bardzo nie zwracałem uwagi na na zawartość kanałów.

Ale dziś po przejrzeniu oferty jest drobny szkopół. Po co w tej paczce HBO Comedy jak wiekszość filmów emitowanych na HBO 1 i HBO2 to właśnie komedie w różnym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też na to zwróciłem uwagę. W ogóle to całe HBO to obecnie badziew. Kiedyś to było coś, ale obecnie oferta jest marna, o stosunku cena/jakość nie wspominając. Powtórka na powtórce, pełno badziewnych, nudnych filmów. Kpina. I tak najlepiej wychodzi się z HBO w CP - tylko (albo i aż) 20 zł. Wolę włączyć 3pak TCM, Zone Europa, TV 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...