Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli można powiedzieć, że HBO Polska 18 stycznia 2009 r. od 20:30 przez 2 godziny będzie FTA, prawda?

 

Nie. Bedzie to przekaz tylko FTV a nie FTA !

 

Male pytanko poza: Czy naprawde na wszystkich platformach ma byc odkodowane, bo w newsie na satkurier stoi, ze to tylko Cyfra umozliwi abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Wiele razy takie promocje od strony HBO miały miejsce, a kanał zawsze był kodowany na satelicie (i na platformach, i dosył z Amosa był szyfrowany), za wyjątkiem niektórych sieci kablowych czy platform, których operatorzy wyrazili dobrą wolę i odkodowali sygnał dla swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym newsie jest tak napisane, ponieważ jego źródłem jest C+. Gdyby źródłem był CP lub n, to też byłoby napisane tylko o jednej platformie, bo po co platformy miałyby reklamować konkurencję na swoich stronach.

 

Aha. Dzieki za wytlumaczenie. :wink: Wiec poogladamy sobie HBO. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Was zaskoczę. Nie tylko Cyfra i n udostępnią swoim abonentom HBO w niedzielę, tak zrobi również Cyfrowy Polsat. A na deser tylko tak na marginesie napiszę, że okienko obejmuje również sieci kablowe. Które? Ja wiem tylko o największych, no i również wielkopolska Inea. Tyle na razie mogę Wam na ten temat powiedzieć.

 

A co do jakości HBO, na Cyfrze i w CP nie byłoby lepszej, a szkoda, ale taka jest polityka Cyfry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIala byc poprawa jakosci odbioru HBOjeszcze w grudniu,a pozniej obiecano ze napewno na poczatku roku i jakos cisza.Jestesmy dalej robieni w balona a przeciez placimy nie mala kase.Jesli tak dalej bedzie to rezygnuje ,bo placac i ogladac kiszke to dziekuje.

Mówiono o zwiększeniu bitrate kanału na Amosie. Czy tak się stało - nie wiem, bo nie monitoruję go w tabelach SatcoDX. Faktem jest, że miejsca na transponderach Hot Birda nie przybyło, ani nie zrobiło się luźniej, więc zmiana jest niezauważalna dla abonentów platform cyfrowych. Jedynie ci w kablówkach mogli zauważyć różnicę, o ile odbierają je w przyzwoitej "cyfrowej jakości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIala byc poprawa jakosci odbioru HBOjeszcze w grudniu,a pozniej obiecano ze napewno na poczatku roku i jakos cisza.Jestesmy dalej robieni w balona a przeciez placimy nie mala kase.Jesli tak dalej bedzie to rezygnuje ,bo placac i ogladac kiszke to dziekuje.

Mówiono o zwiększeniu bitrate kanału na Amosie. Czy tak się stało - nie wiem, bo nie monitoruję go w tabelach SatcoDX. Faktem jest, że miejsca na transponderach Hot Birda nie przybyło, ani nie zrobiło się luźniej, więc zmiana jest niezauważalna dla abonentów platform cyfrowych. Jedynie ci w kablówkach mogli zauważyć różnicę, o ile odbierają je w przyzwoitej "cyfrowej jakości".

 

NIby znalazłem ale monitorowane było 13 stycznia tego roku http://www.satcodx9.com/3560/tsbitrate. ... 00047082-v średnia bitrate 2,37

a tu cały amos http://www.satcodx9.com/3560/pol/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda i to jaka.

HBO to w koncu kanał Premium i powinien miec dobra a nawet bardzo dobra jakosc obrazu.

Posiadam C+ i mam obydwie opcje Premium i moge smialo powiedziec że pod wzgledem jakosci HBO nie dorasta do Canal+ do pięt.

 

Najlepszą jakość HBO ma w n. Tam na "żywca" przenoszą sygnał z Amosa. W C+ i CP kompresują go po raz kolejny stąd opłakana jakość. Na n czy w kablówkach nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomośc dla posiadaczy CP i n. (oczywiście inne pakiety)

Dzisiaj 20:30 będzie ten koncert nie tylko dla C+, ale także dla tych dwóch platform.

Więc oglądajcie, ten program co jest w TO-OWO został pomyłony.

 

Film, który miał byc w HBO, zostanie ząstąpiony przez ten koncert ku czci Barracka Obamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale CP najlepiej pojechał z użytkownikami dekorderów SD :D HBO SD było zablokowane tylko można było oglądać na HBO HD, w sumie to dobrze dla mnie (bo mam dekorder HD) ale szkoda im którzy mieli dekordery SD i sobie nie poobejżeli. ale i tak jakość HBO HD była gorsza niż TVN SD :| (ten z transpordera ITI) ogólnie fajny koncercik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...