Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
bitrate o 16ej był średnio na poziomie 2.2Mbps.

Ładnie, ładnie. Aż około 0,5 więcej niż Polonia1. :lol2: Dobre i to, choć da się oglądać HBO Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HBO Comedy - Robin Williams - mega stand up, informacja przed występem: "Na życzenie Robina Williamsa jego występ ma być nadawany wyłącznie w oryginalnej wersji językowej' czy jakoś tak, no dobra - za[beep]iście, nie będzie żenady z lektorem, to jest jednak stan[beep], do tego nadają się tylko napisy. No ale pierwszy mankament tych napisów - po rozciągnięciu z letterboxa napisy się ucinają, no niedobrze. O znowu komunikat, ten sam. Żenada, ale dojdźmy do tego co chciałem napisać. Nie ma lektora - super, ale ***** nie ma nawet polskich napisów :| ?!? Czy ktoś sobie robi jaja czy HBO naprawdę myśli że polacy tak za[beep]iście znają angielski? Chociaż ANGielskie suby by dali, ale niee, zrozum Robina bez żadnych napisów. Wybaczcie moje rozgoryczenie, ale pojechali po bandzie :/ ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy oprócz wytwórni Warner,Sony,Disney,New line cinema, HBO posiada prawa do LionsGate studio ?? Widziałem na HBO ostatnio Film "Transporter 3", ale gdzieś niedawno przeczytałem ze LionsGate należy do Viacom (Paramount, Dreamworks), czy ITI wykupując prawo do filmów z wymienionych wytworni kupiło również prawa do LionsGate ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd!

UIP, to tylko DYSTRYBUTOR KINOWY stworzony przez Universal i Paramount i nie sprzedaje filmów do TV (jak to robi m.in Monolith). Poza tym wspomniane wytwórnie są na wyłączność gdzie indziej, także filmów tego dystrybutora nie ujrzysz w HBO. Forum Film, było dystrybutorem m.in Disneya (teraz jest nim CD Projekt), ale akurat HBO nie miało tych filmów dzięki Forum Film, tylko dzięki umowie z Disneyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem Canal+ i HBO ofertę mają porównywalną... Chętnie zobaczyłbym produkcje prezentowane w obu stacjach i ciekawe, że niemalże jednocześnie (z dwutygodniowym odstępem czasu) obie stacje pokażą po jednym z sequeli "Szybkich i wściekłych". Jednak akurat w tym pojedynku lepiej wypada C+, bowiem "Szybko i wściekle" to produkcja dużo lepsza (jak i pod względem efektów specjalnych) od części "Tokio drift", która moim zdaniem była klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może mi ktoś wyjaśnić z czego wynikała zmiana w ramówce HBO w ostatnią niedzielę? Cały tydzień zapowiadana premiera polskiej komedii "Zamiana" nagle została zamieniona na jakiś "Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania". W niedzielę zmiana nastąpiła już w EPG a ze strony hbo.pl zniknął w ogóle tytuł "Zamiana". Przed samym filmem została wyświetlona jedynie plansza "przepraszamy za zmiany w ramówce" ale jakoś nikt do tej pory nie pisał o tym na forum. Mam nadzieję że takie pozycje jak "Anioły i Demony"albo "Narzeczony mimo woli" polecą już normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia. Może zrobią tak jak w przypadku filmu 'Zaginiony diament'. Pierwotnie emisja miała być w grudniu zeszłego roku, a została przeniesiona na czerwiec '10. Być może w lipcu bądź sierpniu 'Zamiana' zostanie w końcu wyemitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No przecież nie dadzą takiego serialu jak Spartacus w środku dnia na przykład :D. Nawet pomimo że jest to kodowana stacja. Premiera była o 22:00, następnie powtórka w HBO2 również o 22:00, także całkiem przyzwoita godzina jak na serial przesiąkniety taką ilością scen erotycznych, wulgaryzmów i przemocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przesunięcie premiery "Zamiany" wynikło bezpośrednio z tragedii w Smoleńsku , emisja filmu o perypetiach pary prezydenckiej bez zachowania zwyczajowego miesiąca mogłoby by kogoś urazić.

Podobnie w sytuacji trzęsienia ziemi, powodzi itp - promowanie filmu o podobnej tematyce może spotkać się z bolesną reprymendą KRRiTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...