Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hbo hd obraz spoko ale na normalnym hbo obraz poobcinany z 4 stron

Masz dostęp do wersji HD a oglądasz SD :crazy: .U mnie takie kanały co mają odpowiedniki HD po przesuwałem je gdzieś w [beep] listy m.in HBO SD. Tak na marginesie.U mnie takie kanały jak Polsat, Eurosport, Eurosport2, Canal+ Sport, HBO, Canal+ Film, Cinemax, AXN, Fox Life mogą już wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkowo myślałem że będzie to opcja taka jak w USA

czyli programy dostępne przez internet na ekranie komputera

 

w Polsce niestety tak to nie jest

 

teraz do tej usługi dostęp mają abonenci Inei, mający wykupioną opcję HBO

w dekoderze jest zakładka HBO GO i za pomocą internetu można odtwarzać filmy

 

czyli jest to g.... a nie porządna usługa dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej abonentem Canal+ jestem już z 4 lata natomiast HBO od 2 tygodni. Niestety muszę stwierdzić iż oferta filmowa HBO jest lepsza :( HBO bije Canal+ pod względem powtórek czasami jeden film można obejrzej 3 razy w ciągu 2 dni. (to akurat jest momentami minu)

Ktoś kiedyś na forum napisał iż trzeba posiadać HBO i Canal+ żeby coś ciekawego obejrzeć i to jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie opcje HBO i mam pytanie w jakiej jakości jest HBO HD ponieważ w SD jakość obrazu nie należy do najwyższych za tą cenę.

 

Dla mnie HBO HD jest drugim najlepszym kanałem HD zaraz po MTVN HD.

 

Jakością obrazu bije na głowę zwykłe SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że są w takim formacie. Tak zostały nagrane i tak zostały wyemitowane. Niby dlaczego chcesz, żeby film przyciąć po bokach i emitować takiego kastrata - czy tylko po to aby ekran Twojego tv był wypełniony w całości. Jeśli lubisz takie pocięte filmy to najlepszym wyjściem jest TVP1, gdzie film z formatu 21:9 jest przycinany do 4:3 i zostajesz pozbawiony blisko 40% oryginalnego obrazu. Powyższe filmy na blu-ray też mają czarne pasy. Nowe telewizory mają możliwość zmiany formatu ekranu i zawsze tam można sobie zlikwidować te czarne pasy. Tylko jaki w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...