Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do kwestii napisów u mnie na Globo 9500 HD najnowszy soft (dostawca Cyfra+) na HBO HD napisy są malutkie, chyba czcionką 10 lub 12 a do tego są po środku z lewej strony. Nic nie jest obcięte i nie ma opóźnień, ale tylko jak się ogląda na żywo. W przypadku PVR jak się odtwarza czy to z timeshift czy "normalnego" nagrania jest spore opóźnienie, a w zasadzie pokazują się wcześniej niż dialog. Na chwilę obecną jedyną możliwością normalnego oglądania jest przez telegazetę, ale to niestety się nie nagrywa. Czy ktoś może wie coś więcej o tych napisach tzn czy to, że są z boku to wina tunera czy samego nadawcy. Dodam jeszcze, że u kolegi, który ma sieć kablową - cyfrową w ogóle nie ma napisów na tym kanale. Oczywiście na innych kanałach jak np. na CANAL+HD i u mnie i u niego są bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nbox CLRA bez softu turbo napisy wyświetlają się z czcionką taką jak w teletekście i na środku ekranu. Niestety mają tendencję do znikania. Więc jesli już to też preferuję oglądanie z napisami z teletekstu gdzie mogę usunąć czarne tło i napisy wyświetlają się poprawnie.

Chociaż oczywiście mam nadzieję że jest to tylko stan przejściowy i że wkrótce HBO wprowadzi poprawne napisy DVB do swoich kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli macie C+, CP lub N to na 100% wina leży po stronie CP, bo on udostępnia HBO HD dla tych platform. Szkoda tylko, że nikt nie wypowiedział się, jak odbiera HBO HD z transpondera TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Serial "Bez tajemnic" składa się z 45 odcinków. Terapie poszczególnych bohaterów będzie można śledzić od 17 października przez kolejnych dziewięć tygodni od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD. Dodatkowo w związku z premierą serialu program HBO zostanie odkodowany na całą niedzielę 16 października. Tego dnia wieczorem o godz. 20.10 będzie można również obejrzeć prapremierę pierwszego odcinka serialu w rozszerzonej wersji również o godz. 20.10 w HBO.

Czy to oznacza, że sygnał będzie odkodowany całkowicie, czy drogą satelitarną C+, CP i sieciach kablowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...