Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to dziwne, że transmisja była w formacie 4:3 letterbox (napisy u góry ekranu i logo HBO pojawiające się od czasu do czasu wchodziło na czarne pasy) - w końcu to USA, ponad 100 kanałów w HD! :lol: Na HBO HD tylko logo zapowiadające transmisję było w HD, później materiał przez pewien czas leciał z czarnymi pasami, aż w końcu ktoś w Polsce wpadł na lepszy pomysł i uciął je do formatu 16:9. :) Po polskiej wersji spodziewałem się czegoś więcej, tłumaczenia symultanicznego jak z rozdania Oscarów, a nie oryginalnej wersji z czasem komentującym pewne wydarzenia lektorem (kto chciał oglądać po angielsku mógł przełączyć się na drugą ścieżkę dźwiękową). :? Najciekawsza była chyba jednak końcówka transmisji, gdzie po zakończeniu programu było widać zapowiedzi filmów na HBO po angielsku - czyżby to było amerykańskie HBO? Dopiero po chwili obraz zniknął, przez około pół minuty był czarny ekran, a potem ktoś włączył z powrotem zapowiedzi polskiego HBO. Po niecałej minucie straciłem uprawnienia odbioru. :wink: Chyba ogólnie cała transmisja była robiona na ostatnią chwilę, bo nawet w teletekście HBO Polska nie było o tym wspomniane (więc to nie wina To&Owo). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, że na kanale HD nie było choćby upscallingu do HD. U mnie nawet na dobrym telewizorze 16/9 SD nie widziałem żadnych szczegółów - twarz człowieka z odległości "na rzut beretem" bywała na tyle niewyraźna, że nie widziałem nawet, gdzie koleś ma nos, a gdzie oczy :P Na takim TVN SD to widzę dokładnie zarost gości, a tu nawet oczu nie dostrzegałem :P No i jeszcze te nieszczęsne pasy, które robiły podwójną panoramkę. Oraz brak synchro dźwięku z obrazem + częste przerywanie ścieżki audio. Było to nadawane w ogóle w 5.1?

Ale, ale... nie żebym narzekał - cały ten "koncert" to była IMO wielka porażka pokazująca, jak daleko Amerykańcy w kwestii realizacji wielkich rzeczy są do tyłu za Europą. Niby wielki reżyser się zabrał za zrobienie tego czegoś, a wyszły flaki z olejem. Zero świateł, chore ujęcia (w pewnym momencie było widać dokładnie, że wszyscy wszystko czytają z telebimu), nędzne najazdy kamer. No i jeszcze te gadki "this country was created for you and me" + "God bless Amercia" :P Popytam znajomego w USA, jak tam zostało odebrane to pośmiewisko. Nie zdziwię się, że powie, iż popłakał się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie nad czym tu się rozpisywać. Przecież nie od dziś wiadomo, że jakość kanałów premium jakimi są HBO jest denna i nic się w tym temacie nie zmienia. Ostatnio nawet TV4 pobiła paczkę HBO na łeb na szyję. Przy Bitrate ~ 3000 (o HBO Comedy już nie wspomnę :crazy: ), TV4 miała poziom bliski 5000!!! To o czym my tu piszemy? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakończeniu programu było widać zapowiedzi filmów na HBO po angielsku - czyżby to było amerykańskie HBO?
Tak. To była amerykańska wersja HBO - widać było logo ubarwione na kolor złoty z napisem LIVE - mogliby u nas tak zrobić > takie małe odświeżenie wizerunku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie wiekowe też raczej nie, bo emitują je zawsze przed filmem. Myślę, że w ten sposób oznaczają filmy, które według nich warto obejrzeć. :wink: Albo takie, w których grają gwiazdy. :lol:

Ale żeś dowalił. Wyobraź sobie, że z perspektywy HBO każdy film warto obejrzeć, bo dla nich to czysty zysk. Przecież nie będą w ten sposób klasyfikować swoich pozycji filmowych. Hahahhah xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanko-wczoraj przy ogladaniu boksu zauwazylem ze jest wywieszona pod sufitem reklama HBO SPORTS czy sa szanse ze i u nas pokaze sie ten kanal ? Rozumiem ze to taki kanal jak canal+sport czyli bylby niezly w komplecie HBO tylko co tam leci oprocz boksu ?? NHL ? NHL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanko-wczoraj przy ogladaniu boksu zauwazylem ze jest wywieszona pod sufitem reklama HBO SPORTS

Coś w rodzaju tego loga sports_podcast_90.jpg, z tej strony http://www.hbo.com/sports/ :?: Aż na tyle dobrze nie znam jeszcze angielskiego, ale raczej nie chodzi tu o osobny kanał, a tylko o pasmo w którym nadają boks i NFL oraz "Real Sports" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni w trakcie oglądania HBO pojawia się na dole pasek z informację o serialu Czysta krew; dla mnie tego rodzaju napisy świadczą o [beep]owiu osoby która na to pozwala; skandal, już tylko czekam jak pojawia się na pasku wiadomości z kraju i ze świata; jak oglądam film to oglądam film, a jak zechcę obejrzeć inny to sięgnę po program tv :evil: ; myślałem że głupota jest normą w TVP, ale widzę że i w HBO są godni naśladowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, z którego rękawa rzesz wytrzasnął ten kanał? :shock: Przecież HBO w swoim bogatym światowym portfolio nie oferuje żadnych kanałów sportowych.

 

 

Podobny "chłyt" prezentuje nam BBC, dająć przy transmisjach sportowych bogo BBC Sport... już wiele razy na tym forum niedoświadczeni użytkownicy wykłócali się, ze istnieje taki kanał... Z HBO nie chciałbym aby się powtórzyło :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...