Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w lutym 2008 r.

 

Malowany welon (niedziela 03.02 20:10)

 

Gatunek: melodramat

występują: Naomi Watts, Edward Norton, Liev Schreiber, Toby Jones

Opowieść o zawartym z rozsądku małżeństwie zdolnego lekarza i panienki z dobrego domu, która ulega pokusie zdrady. Wspólny wyjazd na chińską prowincję to dla nich szansa, by zacząć wszystko od początku.

 

 

Kolor zbrodni (niedziela 10.02 20:10)

 

Gatunek: thriller

występują: Samuel L. Jackson, Julianne Moore, Edie Falco, Ron Eldard, William Forsythe

Ciemnoskóry detektyw prowadzi śledztwo w sprawie rzekomego porwania białego chłopca przez mieszkańca murzyńskiego getta.

 

 

Ricky Bobby - Demon prędkości (niedziela 17.02 20:10)

 

Gatunek: komedia

występują: Will Ferrell, Sacha Baron Cohen, Gary Cole, Michael Duncan, Leslie Bibb

Sławny amerykański rajdowiec staje do pojedynku z rywalem z Francji. Gra toczy się o wysoką stawkę, a zwycięzca może być tylko jeden.

 

 

Demon: Historia prawdziwa ( niedziela 24.02 20:10)

 

Gatunek: horror

występują: Donald Sutherland, Sissy Spacek, Rachel Hurd-Wood, James D'Arcy, Matthew Marsh

Donald Sutherland i Sissy Spacek w opartej na faktach historii rodziny, którą przez cztery lata nawiedzał zły duch.

 

Coś nie za wiele tych premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam nic o czerwcu nie widzę, ale ok. Skoro Ty widzisz to znak, że ja już w moim wieku muszę iść do okulisty.

 

Jak dosył będzie z 4W to ja nawet nie chce widzieć tego kanału i jego jakości :roll:

 

5-6 zł? Ok ale niech to będzie jakość, przynajmniej większa część ramówki w HD a nie coś co nazywają HD a wcale takim nie jest, coś jak Canal+ Film HD.

 

"dowiedziało się nieoficjalnie media2.pl" Czyli może być totalnie inaczej niż to co tam napisali.

 

Skoro to będzie ten sam kanał tylko w wersji High Definition to bardzo ciekawi mnie jak to będzie z tymi filmami w wysokiej rozdzielczości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: Dlaczego w Cyfrowym Polsacie obraz i dźwięk na tych kanałach jest wcześniej niż w Cyfrze? Tzn w CP jest teraz dana scena a w Cyfrze będzie dopiero za chwilę. Dlaczego tak jest? Wiecie? Bo ja jakoś nie mogę wymyślić co jest powodem takiego opóźnienia. Nie jest to duża różnica, ale jednak jest. Teraz jest akurat mała, ale jak patrzyłem jakiś czas temu to była większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy plan doprowadzania sygnału poprzez światłowody... To byłby hit. Myślę, że sygnał będzie wtedy dużo lepszy 8)
Hit to byłby jakby przestali marnotrawić miejsce na dublowanie kanałów. Jak oni tam na górze jeszcze upchną to HD dla kazdej stacji osobno to nie wiem czy ten światłowód dużo pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz niech jeszcze wprowadzą 16/9 do kanałów SD, do tego DD i będzie gites :jupi: Jak dla mnie te loga to dziwne są jakieś, tutaj mają jeszcze tło, a te poprzednie nie miały, mniej się w oczy rzucały, oprócz HBO Comedy, bo z tego co pamiętam to tam było białe logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...