Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

 

@ircios @Krzysiek11:)

Nie będzie takiej wersji. Nie było nawet takiej w planach - z tego, co wiem.

Skoro nie będzie  takiej wersji z głowicą sat i nie było w planach, to skąd zdjęcia z menu boxa z sat ? Ktoś sobie jaja robi i tworzy fejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:

 

@shevchenko1987 Dowiedziałam się, że oni na potrzeby streamingu pobierają sygnał z satelity i nie planują tego zmieniać. Więc jeśli na satelicie nie będzie 50 fps, to w OTT też nie.

Czyli po co zapewnienia że ma być 50 fps skoro ich na tę chwilę nie będzie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ircios napisał:

Skoro nie będzie  takiej wersji z głowicą sat i nie było w planach, to skąd zdjęcia z menu boxa z sat ? Ktoś sobie jaja robi i tworzy fejki?

Dokładnie, w interfejsie w zakładce KANAŁY NA ŻYWO były przecież nawet loga kanałów dostępnych tylko via SAT np. TVN HD, POLSAT HD, Eurosport czy RED CARPET TV.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie. Dopytałam jeszcze raz i tylko niektóre kanały pobierają z satelity. Kanały własnej produkcji, takie jak CANAL+ Sport i inne, idą ze źródła, czyli teoretycznie mogliby włączyć 50 fps. Czy to zrobią i kiedy, nie udało mi się dowiedzieć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rotalplus napisał:

 Pilot niemal identyczny jak w miboxach

Pilot do Mi BOX S ma prznajmniej przycisk Netflix. W dzisiejszych czasach w większości domach to standardowa usługa ;)

Za to pilot do Boxa z Play Now ma przyciski:

  • Netflix
  • HBO GO
  • YouTube
  • Prime Video

Jak już Canal+ ma swój dekoder to mogli przynajmniej umieścić przycisk "C+" do uruchomienia usługi. Play Now takowy ma :D

Czyżby pieniędzy na to zabrakło?  ;)

 

20201029-182642.jpg

20201029-182835.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Wi-Fi w nim, to też porażka. Trzeba się okablować albo adapter dokupić. Takie małe cacko jak MiBox Stick ma wifi, a do takiego pudła nie szło włożyć.  No ale czego się spodziewać, jak to ze 2 lub 3 lata temu zostało stworzone. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Brak Wi-Fi w nim, to też porażka. Trzeba się okablować albo adapter dokupić. Takie małe cacko jak MiBox Stick ma wifi, a do takiego pudła nie szło włożyć.  No ale czego się spodziewać, jak to ze 2 lub 3 lata temu zostało stworzone. 

Przestań fantazjować lub odłóż te tabletki które bierzesz.

Jak urządzenia certyfikowane i posiadające chromecasta może nie mieć wifi? Myślisz ty w ogóle cokolwiek?

 

Masz tutaj instrukcje: https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/tnk-new/instrukcja_canalbox_v2.pdf

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rotalplus napisał:

istnieje wersja pilota z przyciskiem Netflix

Pewnie będą ten przycisk "Netflix"  testowac przez  kolejny rok zanim się pojawi ?

A przycisk "C+" tez istnieje ? :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jest zbędny , ale powinien być , by potencjalny klient miał możliwość korzystania.

Dekoder Play Now również domyślnie uruchamia usługę Play Now , ale mogę odpalić Netflixa lub inną usługę  i przyciskiem wrócić do Play Now TV.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...