Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie

Tak czytam i nadziwić się nie mogę. Mam wrażenie że oglądacie jedynie i wyłącznie filmy 24h.Spytajcie się czy Wasi rodzice zadowoleni są z oferty, bo to oni płacą rachunki. Ja nie mogę czasowo objąć obecnej oferty jaką wykupiłem, a tu takie lamenty.Namówcie tate i mame aby wykupili jeszcze abo N.Jeśli tak zależy Wam na filmach, to czy nie lepiej korzystać z innych żródeł.Co do gali bokserskich to i tak nie ma czego żałować. Na ringach pozostały same panienki.

Teraz fakty. Po co Wam tyle kanałow i filmów skoro macie tylko multiroom. Żona chce oglądać na pierwszym serial, Ty piłkę kopaną, dzieci natomiast wspominane przez Was hity filmowe. A to już daje trzy odbiorniki.Ciekawe jak to robicie? Wiadomo, taką możliwość daje wyłącznie Cyfra. Marne odbiorniki operatora też można zastąpić. W N i CP nie poszalejecie w ten sposób.Tak, wiem że N też ma swoisty multiroom.Rodzice jednak na to nie polecą jak dowiedzą się ile to kosztuje.Wszystko na tym świecie ma swoją cenę i jeśli ktoś zaszaleje z kasą to.........Grecja.

Canal+ to dla mnie zwykły kanał z lepszymi lub gorszymi filmami i piłką nożna.

 

Sumując. Pooglądajcie jeszcze szeeeeereg innych kanałow a zapewniam Was że nawet Wam braknie czasu.Spać też kiedyś trzeba.Oferta jest podobna do innych operatorów. A teksty o jakości HD dobijają. Sprawdzcie z jakich transponerów lecą i ilu operatorów z nich korzysta.Wszędzie jest tak samo.Zainwestujcie w dekoder i dobry tv.Przekaz jest dla wszystkich taki sam (niestety kiepski)

Wasze opinie utwierdzają mnie w przekonaniu że w 2012 roku będzie koniec świata i to z winy Cyfry.

Powiedzcie tacie i mamie aby odłączyły Canal+. Ucieszą się, będzie taniej.

 

Problem tego operatora tkwi gdzie indziej i są to naleciałości z przed wielu lat. Jest to stagnacja ludzka i sprzętowa.Mylą im się epoki.

Wiem że to boli ,bo ,,Mam canal+,, kiedyś nobilitował i wyżej stawiał w społeczeństwie. Ale dzieci drogie świat idzie z postępem i konkurencja coraz większa.

 

Przepraszam moderatora ale nie wytrzymałem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się czytając Twoje [beep]ny. Dzięki za poprawienie humoru z rana.

 

Najpierw chciałbym Cię uświadomić, że chcąc być zabawnym okazałeś się być śmiesznym. Insynuowanie użytkownikom, że są bandą dzieciaków, za których telewizję płacą rodzice to po prostu zwykła żenada. Nie wiem czy piszesz to na swoim przykładzie czy jak, ale to bardzo nieładnie. Skutek jest zupełnie odwrotny do oczekiwanego, zatem "kończ waść, wstydu oszczędź".

 

Rzecz w tym, że kanał premium reklamowany szeroko jako taki, który dostarcza emocji oraz budujący przez lata wizerunek kanału o kontencie bardzo premium, oferujący dotychczas rzeczywiście dobre kino, zaczyna zwyczajnie tracić dobre wytwórnie. Najpierw DreamWorks i Paramount a teraz FOX. "Wartość" kanału dla przeciętnego usera drastycznie spada. Owszem, będa pokazywać dobre europejskie kino, ale jak wiadomo od lat - najlepiej sprzedają się właśnie produkcje hitowe, amerykańskie. I ktoś taki jak ja, który ma w ofercie całą gamę kanałów Canal+ jest zawiedziony, że kanał premium za który płaci (i związał się umową) nagle zmienia strategię w dodatku mętnie się tłumacząc, że zrobili rozeznanie i użytkownicy chcą właśnie innego kontentu. Nie, nie chcą. A nawet jeśli chcą, to obok tego "komercyjnego [beep]u", (który jak już wspominałem - świetnie się sprzedaje) a nie zamiast. Płacąc ekstra za kanał premium oczekuję, że będę miał wybór - od komercyjnych produkcji przez kino europejskie aż do produkcji offowych.

 

Wiem że to boli ,bo ,,Mam canal+,, kiedyś nobilitował i wyżej stawiał w społeczeństwie. Ale dzieci drogie świat idzie z postępem i konkurencja coraz większa.

 

Sam sobie strzeliłeś w kolano. Boli Cię, że kiedyś posiadanie Canal+ nobilitowało, a teraz już nie? Przykra sprawa. Może to właśnie przez to wylewasz ten jad na poziomie poniżej wszelkiej krytyki? Mnie na przykład posiadanie Canal+ nie nobilituje. Mało tego! Duży telewizor, markowe trampki czy Cola "nie z Biedronki" także nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darbo

Popieram Arasela i tak miał zacięcie, że Ci dość obszernie odpisał. Swoją drogą może faktycznie przydałoby się aby rodzice wcześniej przeczytali Twoje [beep]ny to nie byłoby w tym poście steku bzdur. Więcej szkoda pisać bo to bez sensu i tak nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~darbo skąd Ty się wziąłeś? Jeśli odpowiada Tobie taki stan rzeczy tu utwórz nowy temat np: "Za co kochamy Cyfrę?" Ty chyba nie widziałeś jakości innych platform: Francuski TPS, Angielski i Włoski Sky ...

~arasel ma 100% rację. Co prawda mamy konkurencję na rynku ale zakup ekstraKASY był błędem ekonomicznym, bynajmniej nie w takiej ilości i nie samemu. Fakt jest faktem, że cyfra straciłaby swój atut gdyby jej wogóle na zakupiła (wiem także, że spółka EkstraKASA stawiała takie a nie inne warunki co do samodzielnego zakupu).

W wyniku tych poczynań Canal+ nie wiele różni się teraz od Cinemax. Też leci kino europejskie, też lecą ciekawe filmy z lat ubiegłych. No może brakuje kina polskiego.

Fox to nie tylko komercyjne [beep]y, typu "Drużyna A", "Niepowstrzymany" czy "Wygrać miłość".

Ale "Szalone serce", "Wall street: Pieniądz nie śpi" to są naprawdę dobre filmy. Wiem, że w tym roku one się znajdą w ramówce. Ale to pokazuje co Abonenci stracą w niedługim czasie ...

Za to będziemy mieli serial: "Misja Afganistan", nie mówię że to źle. Może to być dobry film (choć raczej się mylę) ale te 13 odcinków serialu nie zrekompensuje straty kolejnej wytwórni (i to wszystko przez ekstraKASĘ - smutne :cry: ale prawdziwe)

 

a wszyscy którzy przeszli z punktu c do punktu n wrócą "przymusem" :lol2:

Niekoniecznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to oni badają rynek, robią analizy... jeżeli sprzedadzą to pewnie temu kto da największe pieniądze... Jeśli Cyfra to... będzie wszystko u niej ale jednocześnie zmniejszy się tak potrzebna konkurencja... co oznaczać będzie dla nas abonentów... kolejne 61 stron działu "narzekamy na Cyfrę+", go to oni będą rozdawać karty a my możliwość migracji do słonecznej platformy....czyli to może być radość przez łzy płynące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja mam do Koleżanek i Kolegów takie pytanie, choć obecności tych pierwszych akurat tutaj jak na lekarstwo :D , nie lepiej to chwilę zaczekać, niż tak mówić byle co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam jak kolega Koledze: pewnie, że można poczekać ze spekulacjami, wywodami, analizami, polemikami ale... istotą tego forum jest wymiana myśli, poglądów, informacji. Problemem, jak każdego forum, jest to "byle co". Dla jednego jest to szczyt góry a dla drugiego dno wykopu. Co bardziej zorientowani i czytający to forum zorientują się szybko komu wierzyć, kogo słuchać a komu odpisywać, a kogo pomijać milczeniem (bo wypada i kultura nakazuje). a że to wątek narzekania to... przecież narzekać można... nawet i idiotycznie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mamy konkurencję na rynku ale zakup ekstraKASY był błędem ekonomicznym, bynajmniej nie w takiej ilości i nie samemu. Fakt jest faktem, że cyfra straciłaby swój atut gdyby jej wogóle na zakupiła (wiem także, że spółka EkstraKASA stawiała takie a nie inne warunki co do samodzielnego zakupu).

 

"Błedem ekonomicznym" , pewnie jak to czytają analitycy z Cyfry również mają dobrą zabawe :)

 

Jak wiadomo Canal Plus nie zakupił tej ligi samemu.Ten nowy 3 letni kontrakt również tak jak ostatni kontrakt nie są to pieniądze tylko Canal Plus. Suma ostatniego kontraktu który sie skonczył z koncem ubiegłego sezonu (rowniez 3 letni) wynosiła 120 mln zł za sezon z czego część to były pieniadze Orange. Obecnie telwizje za nowy kontrakt zapłaciły jeszcze mniej bo 100 mln zł za sezon i rowniez to nie są pieniadze tylko Canal Plus a jest to: Canal+ 60, Cyfrowy Polsat 25 i Eurosport 15 tak wiec Canal Plus nabył prawa na nastepne 3 lata jeszcze za mniejsze pieniadze niż ostatnio i to pełne prawa. Prawa do produktu gromadzacego bardzo duza widownie i to jeszcze na lepszych warunkach niż we wczesniejszym przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie się stało. Wiemy już na czym stoimy. Dyskusje dyskusjami, analizy analizami i spekulacje spekulacjami. I dobrze niech i tak będzie, ale faktycznie niektórzy trochę za bardzo się ekscytują i przejmują tym. Dlaczego tak uważam? Odpowiedź jest banalnie prosta. Ci co mają dłuższe umowy to i tak zakończą Je w większości z końcem 2012 roku lub zaraz na początku 2013 i spokojnie sobie przejdą do konkurencji, jeśli nie będzie ich oferta zadowalać. A do końca umowy tak czy owak filmy z FOXa i tak będą oglądać. Ci co teraz będą przedłużać umowy już wiedzą co się szykuje i też będą mogli podjąć dla siebie najlepszą decyzję. Tak więc to nie jest jakaś tragedia. Co innego, gdyby ta informacja ukazała się w przyszłym roku o tej porze, to wtedy niektórzy faktycznie mogliby się poczuć trochę zawiedzeni. Tak więc oglądajmy póki mamy premiery od FOXa i podejmujmy dla Nas najlepsze decyzje odnoście przyszłości.

 

Co innego kwestia tego co się dzieje z kanałem "premium" i wartością tego kanału. Degrengolada jest tu, przynajmniej na dzisiaj zauważalna a teksty pokroju "przeprowadziliśmy ankietę czy też badania wśród abonentów" można o kant d... rozbić bo mnie jakoś nikt nie pytał o zdanie, a sądząc po wpisach nie jestem jedynym. W ten sposób Cyfra straci klientów i to niekoniecznie tylko dlatego, że oferta dla kogoś będzie mniej atrakcyjna co bardziej przez właśnie tego typu praktyki i zagrywki. Widać odkąd nastały nowe rządy to zabrakło chyba komuś jaj (bez urazy dla Pani dyrektor :wink: ) aby wprost powiedzieć jaka jest sytuacja i przyznać się do niepowodzenia. Uważam, że wtedy byłoby to o wiele lepiej odebrane i lepiej świadczyło o marce jaka zdaje się (jeszcze) być Cyfra.

 

 

Być może mijam się gdzieś z prawdą ale jak dla laika za którego się uważam a będącego abonentem Cyfry tak na dzisiaj wygląda sytuacja tej platformy i Jej oferty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą ~Feniks1983 w prawie całej rozciągłości ...

 

Widać odkąd nastały nowe rządy to zabrakło chyba komuś jaj (bez urazy dla Pani dyrektor :wink: ) aby wprost powiedzieć jaka jest sytuacja i przyznać się do niepowodzenia.

 

Z całym szacunkiem Feniks1983 ale kto w biznesie przyzna się do błędu/ów? Liczy się dobry PR. Jeśli go zabraknie to mamy murowany odpływ klientów.

Myślę, że pomimo zakupu praw FOX-a przez Telewizję Nowej Generacji i tak stracą na niepewnej sytuacji co do przyszłości tej platformy. Będzie tutaj zyskiwał niestety Cyfrowy Polsat. Więc im szybciej się wyjaśni czy sprzedaż eNki czy może fuzja z Cyfrą+ (raczej niewykonalne - choć chciałbym się mylić) tym lepiej dla ogółu platform. Niekoniecznie dla klientów (mniejsza konkurencja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ cytrynek - pewnie, że masz rację, że liczy się dobry PR. Tylko sam chyba przyznasz, że komunikat o przeprowadzonych badaniach jest kiepskim pomysłem na utrzymanie dobrego PR biorąc pod uwagę, że tu na tym forum jeszcze nikt nie pisał, że Cyfra go o coś pytała (wiem, że my tu na forum to jesteśmy mały procent abonentów, ale w takim razie na jakiej grupie te badania były robione, że nawet jedna osoba się nie trafiła?). Ankiety żadnej na mailu czy na ICA też nie miałem. I teraz ludzie jak to czasami mają w zwyczaju zaczną się zastanawiać dlaczego innych pytają a nie ich? Czy ich zdanie się nie liczy? Jak ktoś za nich może decydować (tak jak było z MusicChoice o czym już wspominaliście koledzy)? I wtedy zaczną jeden, drugi, piąty dziesiąty tracić zaufanie do tak mało wiarygodnego partnera i kwestia ewentualnej dalszej współpracy staje pod znakiem zapytania. Stąd też moje osobiste odczucie, że nawet w biznesie czasami trzeba umieć się przyznać do porażek/błędów czy jak to tam nazwać niż brnąć w jakieś dziwne fakty i wyssane z palca informacje.

 

Co do fuzji, to życie pokaże czy dojdzie do jakiejś, ale wydaje mi się, że faktycznie na dzisiaj 3 platformy na Naszym rynku to chyba za dużo. Ale pewności nie mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zamiast jechać po sobie to idzcie na spacer, bo znowu ja i inni moderatorzy będą mieli tylko opcję "delete" :shock: Niektóre posty to już nie traktują o narzekaniu na C+ tylko "Jaki ja jestem mądry a Ty głupi" :? Nie przekształcajcie tego forum na wzór komentarzy z Onetu czy Wp :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie bez kozery lucius@powiedział nam w ostatnim poście,że do jesieni nie ma się co spodziewać nowych kanałów.No i zamilkł dyplomatycznie.Widocznie C+przymierza się do zakupu wyjdzie zakup to i tak będą nowe kanały i rewolucja.Jeżeli n-kę kupi ktoś inny wówczas też coś będzie na otarcie łez tak to widzę.A co mówią lub jakie są nastroje w Centrali możesz zdradzić Cyfra.TV Może wątki dot.sprzedaży n-ki i ewentualnego zakupu jej przez C+ umieścić w nowym wątku tak na marginesie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowy wątek o zakupie N przez C+ ? Przecież to już totalne fantasy by było w wykonaniu userów :shock: Dajmy sobie spokój :D Takie decyzje i rozmowy mają miejsce na poziomie właścicieli poza naszym krajem więc nikt nic nie bedzie wiedział aż do momentu podpisania jakiejkolwiek umowy, i to czysto teoretycznie, bo z tych wszystkich dywagacji na 5 stron o tym kto kogo kupi i jak będzie super lub źle to można tak naprawdę bajkę napisać :-)

Nastroje dobre bo sprzedaż prawie 2 razy większa niż w analogicznych miesiącach poprzedniego roku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie dla klientów (mniejsza konkurencja).

 

Dlaczego uwazasz ze mniejsza konkurencja to strata dl klienta? Zalezy kto czego oczekuje. Jesli publiczna + tvn i polsat to rzeczywiscie taki pakiet start bylby drozszy. Jesli ktos chce miec np planete i discovery hd showcase musi placic za wszystko podwojnie.

 

Kocham pilke nozna. Nie dosc ze musze miec 2 dekodery to place prawie 100 zl za 2 kanaly. Gdyby nsport byl w cyfrze zaloze sie ze az tyle by mi placic nie kazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu na tym forum jeszcze nikt nie pisał, że Cyfra go o coś pytała (wiem, że my tu na forum to jesteśmy mały procent abonentów, ale w takim razie na jakiej grupie te badania były robione, że nawet jedna osoba się nie trafiła?). Ankiety żadnej na mailu czy na ICA też nie miałem.
Ankiety były przeprowadzane na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety były przeprowadzane na wiosnę.

 

I co tylko na wybranych abonentach? To jeśli zrobili badania na grupie 1000 osób to chyba nie jest miarodajne... Bo do mnie jakoś nikt nie dzwonił, nikt nie pisał i nie było też żadnej ankiety w ICA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to ważne z tymi ankietami?/ Po pierwsze nawet jak rorbili to nie sądzę aby ankietowani powiedzieli - nie chcemy dobrego filmu ,wolimy polskie seriale, nie walczcie o wytwórnie itd :D . To co napisali w oświadczeniu to pijarowski bełkot swiadczący o "klasie"ludzi którzy teraz są u sterów. Mieli prawie cały dzień aby napisać coś w miarę sensownego i do przełknięcia, tak to potraktowali abo. jak jakiś niedorozwojów którzy wszystko kupią. Dali ciała i tyle.Jedynia rehabilitacja to zakup całej N :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tylko na wybranych abonentach? To jeśli zrobili badania na grupie 1000 osób to chyba nie jest miarodajne...

Akurat próba 1000 osób na losowej grupie może być miarodajna. Tylko pytanie: kto przeprowadzał badania? Jeśli Cyfra+ to nie są one wcale autorytatywne.

Poza tym jeśli przeprowadzali jakieś badania to z wynikami powinni chyba zapoznać klientów (mówię o kompletnych wynikach) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...