Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że na początku roku wypełniałem jakąś ankietę. Było w niej kilka pytań o zawartość programową kanałów z paczki Canal+, kilka na temat nowych kanałów i kilka na temat pozostałych kanałów produkowanych przez Canal+. Z tego co pamiętam to ankieta była przeprowadzana przez Cyfrę w formie elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mamy 2 kanały filmowe (C+,C+Film) i 2,5 sportowego (C+Sport, C+Sport2, C+Gol) = 4,5

 

od 30.07 będziemy mieć 1,5 kanału filmowego (C+,C+Film) i 3 sportowe ( 0,5 to C+, 1 to C+Sport, 1 to C+Gol, 0,5 to C+Weekend)

= 4,5

 

tak mniej więcej....

 

Gołym okiem widać czego będzie więcej, a czego mniej :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 2 mecze na canal+ sprawia ze to będzie kanał pół na pół sportowo-filmowy brawo za interpretacje...........

A nie zauważyłeś, że 17:45 w sobotę i 14:25 w niedzielę, to jeżeli nie jedne z niewielu, to najlepsze godziny, żeby coś zobaczyć w weekend po ciężkej harówie przez cały tydzień i całodziennej sobotniej w domu przy sprzątaniu i innych zajęciach domowych, dla których w tygodniu po prostu brak czasu!!!!!

Nie dziw się więc kolego, że tak jest to odbierane przez (wbrew pozorom) olbrzymią grupę abonentów!!!!!

Dlatego proszę bez sarkazmów. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupota i tyle.

canal+ nigdy nie byl programem stricte filmowym.

natomiast canal film i owszem i tam sportu nie ma.

myslicie ze jak na C+ nie bylo by meczy to np bylby w zamian jakis hit filmowy??? a niby skad skoro traca wytwornie po koleji i beda pokazywac polskie badziewia i seriale...no ale w koncu sami abonenci o to prosza..hahaha

pytanie..wie ktos od kiedy te dwa nowe C+ HD beda bo jesein to jest pojecie dosc rozciagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiem, że popularności sobie tym tekstem nie zyskam, ale jak się widzi takie kwiatki, jak: "charuwa", "karze", to ... przychodzi refleksja, że może lepiej Panie i Panowie więcej czytać, a mniej oglądać telewizję, to będzie to z korzyścią dla rozwoju i ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie karze ogladac :) . Od filmow masz jeszcze duzo kanalow, na pewno cos znajdziesz dla siebie. Na Canal+ sie swiat filmow nie konczy :D

 

Owszem nie, ale skoro płacę ciężką kasę za kanał premium to chciałbym na nim ogladać filmy a nie [beep] sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ale skoro płacę ciężką kasę za kanał premium to chciałbym na nim ogladać filmy a nie [beep] sport.

Wykup HBO, Cinemax, czy Filmbox jak filmu oglądać nie chcesz :) .

Ja sam nie mam kanałów premium, ale gdybym miał nie oglądać kanałów sportowych produkcji Canal+ po prostu wykupiłbym ofertę konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że Cyfrę mam przede wszystkim ze względu na ligę hiszpańską To jednak nie samym sportem człowiek żyje i czasem zamiast meczu chce obejrzeć dobre kino którego ostatnimi czasy coraz mniej na C+

PS A żeby wszystkie mecze ligi polskiej były na żywo to już jest chory pomysł!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport sportem, ale ile można.Zupę też można przesolić i to chyba zrobili. Dawno tylu negatywnych wypowiedzi nie było. Ten komunikat też zmontowany pośpiesznie aby szybko przykryć totalną wtopę z foxem. Gdzie Planete hd, Ale kino Hd, Travel hd itp. które chociaż w małym zakresie poprawiłyby wizuerunek coraz słabszej platformy - cisza kompletna. Poza tym ciekawe skąd znajdą miejsce na trp.? może w swoich genialnych posunięciach upchną te dwa kanały hd na starych trp. na specjalne życzenie abo. po badaniach marketingowych :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to na infolini grają głupa, że na razie nic nie wiadomo.

Zadzwoniłem że grają w kulki i ich oferta filmowa schodzi na psy, że FOX przejeła konkurencja.

Zadałem też pytanie czy w przypadku zmian programowych - vide canal + sport2 ma zniknąć, a mają się pojawić canal + weekend hd i canal + gol hd, będe mógł roziwązać umowe.

Przemiłą panią troche przytkało i zaczeła że jak narazie to zakończyli nadawanie tvn warszawa oraz orange sport, o innych zmianach nic jej nie wiadomo i skąd mam informację o tym że canal+ sport2 ma zniknąć a mają sie pojawić c+ gol hd oraz c+weekend. Po podaniu jako źródła media2 oraz satkuriera. Pani dalej szła w zaparte że nic jeszcze nie wiedza.

Jak ponownie nawiązałem temat z FOX że przegieli i poprosiłem aby takie informację o niezadowoleniu rpzekazać dalej. Przemiła Pani coś przebąkneła o rozwiązaniu umowy z 13th ... :)

Robi się bardzo ciekawie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...