Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem aktualnie główną wadą jest opłata za dekoder pvr 20zł.Tym bardziej przy wprowadzeniu usługi vod.Daliby upusty lub możliwość wykupu za przyzwoitą cenę ewent.zamiany to mieliby więcej klientów na wypożyczanie filmów.Niby 20zł to nie dużo ale sztuka cierpi :D.No i brak History Ch.HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem już abonentem n-ki i CP. Cyfrę mam od kilku tygodni, i jak na razie jest najlepsza

A ja wlasnie (mozna tak powiedziec) bylem abonentem Cyfry+ poniewaz jeszcze w tym tygodniu wysylam rezygnacje i biore n-ke. N-ke biore glownie z tego wzgledu poniewaz tam mozna obierac kanaly HD bez dodatkowych oplat a nie jak to robi Cyfra ze trzeba placic za te kanaly. Nie liczac juz dzierzawy dekodera.

Szkoda bedzie mi jedynie Canal+ bo reszte to co bede chcial to bede mial :wink: No ale Canal+ posiada jeszcze moj braciszek to od czasu do czasu u niego cos obejrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z telefonicznego CTA: "Przewidywany czas oczekiwania to powyżej 10 minut" ... "W tym momencie wszyscy nasi konsultanci są zajęci, prosimy o oczekiwanie" i tak w kółko, po 20 minutach refren: "W tym momencie wszyscy nasi konsultanci są zajęci, prosimy o oczekiwanie". Z tak beznadziejną obsługą klienta nie spotkałem się jeszcze nigdy. CTA Cyfry+ nie dorasta do pięt BOA np. banków, sieci komórkowych, stacjonarnych, kablówek, czy firmom oferującym sprzedaż telemarketingową. Porażka na całej linii. Dziwię się, że tyle lat (czas analogowego C+) ten bajzel jest tolerowany :/ Najlepiej wydać komunikat, że mieliśmy problemy techniczne i jest oki :idea: Ja już pomijam komunikat w CTA, że warto na ICA się zalogować i samemu dokonać zmian. A może ja chcę pogadać, ale wtedy słyszę, iż wszyscy agenci są zajęci ... grr. Zresztą co mam zrobić jak ICA nie działa i jeszcze CTA :?:

O odpowiedziach na maile szkoda gadać :shock: Ostatnio dostałem odpowiedź po 5 dniach :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju!

Ten wątek, to jakaś prowokacja mała? :>

Toż to, temat tego wątku warunkuje już odpowiedź...

 

Ja ze swojej strony nie mam powodów do narzekań. No, chyba, że wspomnę o małej ignorancji ze strony C+, co do szybkości wprowadzania poprawionego softu do dekoderów wszelkiej maści...

Tak poza tym Cyfra+ jest jak najbardziej OK :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju!

[...] No, chyba, że wspomnę o małej ignorancji ze strony C+, co do szybkości wprowadzania poprawionego softu do dekoderów wszelkiej maści...[...]

Może się czepiam, ale mnie naprawdę oczy bolą jak widzę coś takiego. Nie mam pojęcia co miałeś na myśli.

W razie wapliwości waro zajrzeć np tu: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=ignorancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziac pod uwagę to że czasem poczta z rachunkami przychodzi z duuuuuzym opoznieniem (to akurat wina poczty) ale potem 5 zl za upomnienie przysylaja jak sie spoznisz...

 

Lucius, dokladnie tez tak pomyslalem ze to prowokacja. Tym bardziej ze moj pierwszy post w tym temacie zostal wykasowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do Cyfry+ z informacja na jaki adres trzeba wyslac list z rezygnacja. Czekalem troszke na polaczenie. Nie za dlugo bo niecale 35 minut :] I pani grzecznie mi sie zapytala co jest powodem mojej rezygnacji no to odpowiedzialem jej ze przede wszystkim to ze trzeba placic dodatkowo za usluge HD a konkurencja nie pobiera dodatkowych oplat za kanaly HD. No wiec pani zaproponowala mi 4 miesiace odbioru kanalow HD za free. Grzecznie podziekowalem i powiedzialem ze mnie to nie urzadza no i wtedy podala mi w koncu adres korespondencji na ktory moge wyslac rezygnacje. Oto on:

Canal+ Cyfrowy Sp. z. o.o.

02-100 Warszawa

skr.poczt.8

No i Goodbye Cyfro+ :/ Witaj "n" - full pakiet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zaproponowała Ci pakietu PrestiżHD+ na następujących warunkach?

-umowa 13 m-cy

-pierwsze 9 m-cy 84zł

-następnie możliwość zejścia na niższy pakiet jeśli nie chcesz płacić 168zł

 

Co jak co, ale full opcja w C+ ze wszystkimi kanałami HD za 84zł do full opcji w n nijak się ma...

 

PS: 35 minut czekania mówisz? :crazy::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A ja bardzo sie zawiodlem na cyfrze plus siadla mi wczoraj karta na multipakiet.Dzwonilem 8 razy za kazdym razem wszyscy zajeci czas oczekiwania 10 minut.Dawniej w cyfrze odbierali telefon po 2 sygnalach.Znaczaco sie u nich pogorszylo.Dzis zamiast do Torunia zadzwonilem do ce ntrum cyfry plus w Lodzi i Warszawie ponowiono i sygnal i dalej nic to to sorry dobrze ze mutipakiet wzialem.Od razu koncze z nimi jak umowa minie.Mam tez polsat CAM multimedia i netia o kazdej porze dnia i nocy co dzwonie moment ktos odbiera.W polscacie smialo do 20 a pozniej przez icok ponawiam sygnal.UWAZAM ZE TO DYSKRYMINACJA NIEMOC PONOWIC SOBIE SYGNALU CYFRY Z ICH STRONY ZAZNACZAM ABONENCI MULTIPAKIETOW CANAL PLUS.Reszta bez problemu moze to robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie wiedział to w C+ też możesz ponowić sygnał przez stronę www a dokładnie to http://www.ica.cyfraplus.pl i czy to trudne? nic tylko narzekać potrafią niektórzy

 

a co do problemów z dodzwonieniem, teraz ciężko się dodzwonić ze względu na promocję i osoby zainteresowane, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej czy osoby chcące zmienić pakiet na ten z + i zajmują linię.

 

 

no tak, nie doczytałem, no ale przecież można chyba ponawiać uprawnienia i też chyba na programie 1 przechodzą uprawnienia z tego co wiem tylko trzeba samemu sprawdzić czy już uprawnienia spłynęły na kartę no bo wiadomo, że obraz się nie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lucass niema innej opcji niz ICA do ktorego sie moge zalogowacv bo mam tylko multipakiet.A telefonow nikt nie odbiera bo wszyscy zajeci.Dzis do Warszawy chodz z Torunia jestem musialem dzwonic ale pomogli.Ja i tak mam wielkie wielki sentyment do polsatu.Jedyny w okolicy mialem ten dekoder cala moja rodzina sie smiala.Nie mialem ani talerza ani nic.Od poczatku sledzilem polsat jak rosnie w sile.Pierwsze oprogramowania na sagemach jakie dali to bodajze obsluga diseqc.Az stal sie perla polskiej Gospodarki.Poprawia oferte bo czasami naprawde nudza(stad moj multipakiet) i naprawde cyfra sie zatrzesie w posadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są gusta i guściki best52@wp.pl@ miałem cały CP/jak dużo zresztą innych /i powiem Ci ,że z programów typowych CP to może po 1 lub dwa filmy obejrzałem na TV 1000 i Europie,piłkę ręczną mojej Wisły Płock a przeważnie to wiadomości na PN więc aby C+ zatrzęsła się w posadach to CP jeszcze dużo brakuje.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra nie byłaby taka zła jakby mieli lepsze dekodery.

A czy polsat lub N mają lepsze? Dreamboxy maja dawać?

To ma być niezawodny sprzęt dedykowany, taki z którym każde beztalencie techniczne sobie poradzi.

Jeśli chodzi o technologię mediahigway to chyba nie jest zły patent.Jeśli ktoś chce oglądzać cyfrę na lepszym sprzęcie nic nie stoi na przeszkodzie aby podpisać abonament na samą kartę w N czy polacie takiej opcji nie ma.

Dziwne jest też to że wszyscy narzekają na mediasaty a na wszystkich forach jest takie zainteresowanie softami typu Of czy generator :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...