Skocz do zawartości

TVP GO


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@dvbtowieciLiczylem na cud 😉

A tak poważnie, to przećwiczyłem nawet różne ustawienia w telewizorze i bez efektu. Nawet w aplikacji VOD (też w telewizorze), serial np. "W trybach zbrodni" jest w języku szwedzkim 🤔 Pierwsze odcinki były przedtem z lektorem, obecnie wszystkie są bez 😏 Podobnych przykładów można mnożyć.

Zaczynam się zastanawiać, czy nie jest to "wina" telewizora.

Taka ciekawostka: w aplikacji VOD TVP (Android w telefonie) ten sam serial jest obecnie dostępny z... napisami 😏

Edytowane przez MarioPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacjach VOD jesteś zależny nie tyle od ustawień telewizora, a od możliwości technicznych jakie oferuje sama aplikacja. 

Z tego co zauważyłem ten serial jest tłumaczony napisami. 

A w HbbTV nie ma ustawień do ich włączenia, albo nie znalazłem. 

Za to jest w VOD TVP. 

Podczas oglądania odcinka wciśnij na policie strzałkę w górę, aby wysunąć pasek postępu. Na smartfonie pewnie wystarczy kliknąć w ekran. 

W prawym rogu masz dwie ikony. 

Ostatnia to trybiki odpowiadająca za ustawienia, przedostatnia kwadracik z kreskami u dołu, to napisy. Podświetlona, oznacza włączone. 

Takich opcji właśnie brakuje w HbbTV. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W aplikacji na telefon, to odcinki uruchamiają się automatycznie z napisami 🙂

2. W VOD TVP w telewizorze nie ma napisów. Wciskanie strzałek góra, dół nic nie daje . Jedynie lewo , prawo powoduje, że pojawia się menu, gdzie jest tylko przewin przód , tył i start, które... nie działa 😏

3. Poprzez TVP GO (telewizor) , też brak napisów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi straszna lipa z tej aplikacji. Miałem nadzieję na dużą poprawę w stosunku do TVP VOD, a tu wygl. na to, że stara apka nie była taka najgorsza. Niezłe ktoś przepala pieniądze podatników w TVP. Robi się projekt, szumne zapowiedzi, a potem…”wygasza oczekiwania” na coś dobrego, ale kasa leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie. TVP GO na telewizorze. Wchodzę chce wybrać film, serial, cokolwiek i mnie wywala. Internet śmiga. Sprawdzane i na wifi i na kabel, ciągle to samo. Kiedyś działało bez zarzutów a teraz od dłuższego czasu nic nie można obejrzeć. Jaka może być tego przyczyna? Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kasias napisał:

A ja mam pytanie. TVP GO na telewizorze. Wchodzę chce wybrać film, serial, cokolwiek i mnie wywala. Internet śmiga. Sprawdzane i na wifi i na kabel, ciągle to samo. Kiedyś działało bez zarzutów a teraz od dłuższego czasu nic nie można obejrzeć. Jaka może być tego przyczyna? Z góry dziękuję za podpowiedzi. 

Kilka dni temu oglądałem "Stulecie Winnych" ostatni sezon w TVP GO. I nie miałem z tym problemu.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie działa wam kanały na TVP GO? Próbuje odtworzyć kanały na SHARP 40BL3EA 40" ale jest tylko chwila dźwięku albo czarny ekran. Później pojawia się niebieski ekran i taki komunikat. Wystąpił błąd sieciowy podczas pobierania wideo

Edytowane przez darkranger1
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wizjaplus napisał:

Dziwi fakt że chodź kanały TVP ABC i TVP Rozrywka są nadawane w HD to w aplikacji TVP GO są dostępne tylko w SD.

 

Też mnie to smuci. To zapewne pozostałość po tym, że w momencie startu platformy TVP GO te kanały jeszcze nie nadawały w HD i nie zaktualizowali strumieni.

To też dowodzi, że za bardzo nie pilnują tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...