Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co  jak rozgrywki nie ruszą?Ile będzie przerwy 5 miesięcy??Dla mnie te 25 zł to nie jest dużo a jest jeszcze oferta filmowa.Tylko dochodzi jeszcze  Eleven i CP który mam tylko dla sportu.W sumie te 50 dych to nie pięniądz bo i tak bardzo szybko by się rozeszły.Ale z drugiej strony płaci się za nic.Dwie platformy i nie ma za bardzo co oglądać bo głownie oglądam sport i film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym rzecznik sam sobie zaprzecza :

 

Cytat

To jednak bardzo duże uproszczenie dla funkcjonującego od lat modelu, w którym klienci kupują dostęp do pakietu kanałów, a nie konkretnych wydarzeń, które są tam transmitowane.

 

Cytat

Obecną sytuację, gdzie liczba dostępnych wydarzeń sportowych na żywo zmieniła się, możemy porównać jednocześnie do sytuacji przerwy między sezonami

 

 

No to jednak wydarzenia mają znaczenie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż napisałem do nich czy planuja np jakąś rekompensatę lub możliwość rezygnacji z opcji. Dostałem odpowiedz że Eleven pokazuje piłke z Australii. A  C+ legendarne mecze ligi angielskiej. I dodaje że jak ligi będą wznowione znowu będzie można je oglądać w danych kanałach?Dobrodzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był osobny pakiet  i działał on na zasadzie włącz- wyłącz to mieliby abonenci możliwość reakcji i nie  płacenia za kanały gdzie lecą obecnie powtórki.  Cenię sobie elastyczność dlatego nie mam satelity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, TimesSquare napisał:

Trzeba być niespełna rozumu, aby domagać się w takiej sytuacji zwrotu za abonament. Za 100zł byście matkę sprzedali...

Mi bardziej chodzi o to by dali abonentom możliwość rezygnacji z opcji lub rekompensaty w inny sposób? Choć sam i tak bym nie zrezygnował bo może szybko żużel ruszy. A o rezygnacji z C+ u mnie nie ma opcji.Chodzi o podejście odpowiednie do abonenta jak w innych krajach a nie ochłapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TimesSquare napisał:

Trzeba być niespełna rozumu, aby domagać się w takiej sytuacji zwrotu za abonament. Za 100zł byście matkę sprzedali...

Za podobne stwierdzenie (chociaż nie aż tak dosadne) w innym wątku dowiedziałem się o sobie bardzo wielu rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, TimesSquare napisał:

Trzeba być niespełna rozumu, aby domagać się w takiej sytuacji zwrotu za abonament. Za 100zł byście matkę sprzedali...

 

Taaak. W znacznie bogatszych krajach platformy oferują zniżki.

 

https://www.sportspromedia.com/news/nent-viaplay-sports-streaming-rights-price-coronavirus-cancellations

https://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/bt-sport-how-to-pause-suspend-subscription-sky-sports-channels-a9424391.html

 

Takie zniżki, to jest doskonały sposób, żeby utrzymać klienta, znacznie lepszy niż dawanie gratis Mezzo w SD. A tutaj jest znowu komunikacja jak przy okazji fuzji.

I będzie miała podobne skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi. Klientowi z superpremium czy innym premium maxem można z wartościowych rzeczy dać jedynie żniżkę.

Już nawet ekstraklasa ogłosiła, że kluby moga ciąć pensje w obecnej sytuacji. Dodatkowo bukmacherzy też "jęczą" bo muszą placić ekstraklasie i PZPN...

Abonenci pewnie są na końcu listy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mamy stan epidemii , a nie stan bezprawia. W kwestiach opiewających na miliony nie zdarza się dowolność działań decydentów lub pozaprawne tzw. dogadanie się.  Tak bez podkładki w przepisach.

Prawnicy muszą zajrzeć do umów czy Kupujący czasem nie przeoczył konsekwencji stanów nadzwyczajnych.

A co z abonentami?

Zamiast bez sensu pytać...może Kolega napisze reklamację do PC+ zaczynając słowami "wzorując się na postawie C+" i identycznie uzasadnić deklarację, że od kwietnia przestanie opłacać abonament....

Wszystkim nam bardzo przydałaby się odpowiedź PC+ w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona jest na poprzedniej stronie. Oferta Canal+ to nie tylko kanały sportowe,ale i filmowe. Obecną przerwę można porównać do przerwy między sezonami serialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Kolega zaprezentował w linku to takie ble, ble, ble... o niczym, na potrzeby załagodzenia chwili . Ale twarde postawy i decyzje nadchodzą.

Oświadczenie francuskiego C+ to nowa jakość. Stwierdzenie : nie ma towaru-nie ma kasy  trochę zmienia sposób oceny operatora. Skoro C+ uważa, ze np. pokazywanie pustych boisk to nie jest towar (choć tak wyglada dziś Ligue1)  , za który ustalono zapłatę....to dlaczego jakiś Pierre czy Janek ma spokojnie przyjmować pokrętne stwierdzenie, że kupił C+, Eleven czy MP dla nazwy kanału? I potulnie płacić.za nie potrzebne treści  (choćby prawie zerowe widownie ersatzu na C+Sport)

Ja daleki jestem od twierdzenia, ze polski C+ coś popuści z ceną.....ale jak postąpi z kontrahentami na ostro to czy indywidualni klienci tak to przełkną bez wkurzenia. I to w wielu wypadkach w obliczu utraty części własnych dochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Odnosząc się do artykułu na głównej stronie Sat Kurier https://satkurier.pl/news/190558/canal-nie-zamierza-placic-za-zawieszone-rozgrywki-ligue-1.html

Polski CANAL+ na 99% również wstrzyma transze... Chociażby na Ekstraklasę.

Teraz powstaje pytanie. Co z nami, abonentami? 

Pisałem że nie zapłacą za prawa??A pobiorą  pełne opłaty od  abonentów dodatkowe oszczędności to koszt sygnału studia itp. Na obecnej sytuacji zarobią jeszcze więcej niż sie spodziewali. Tak się robi interesy i śmieje z abonenta opowiadajac mu bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że patrząc w ten sposób Canal+ może powoli się pakować ...patrzą na dziś..patrzą na jutro.. ale za rok....sprawa będzie wyglądać zupełnie inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, być może to trochę zmieni swiat i pan piłkarz nie będzie już Bogiem.

Obecnie potrzeba nam ludzi od nauki , bo co taki Neymar, Messi czy Ronaldo poza swoimi fotkami na portalach społecznościowych może wnieść do tego co się dzieje?  Przelanie pieniędzy na szczytny  cel ? Świat z bardzo poszedł w komsumcje i jak widać balonik powoli pęka....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...