Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Arkon napisał:

Dla mnie najważniejsze prawa i tyle. Nie ma nic bardziej emocjonującego niż oglądanie swojego klubu.

Dokładnie, gdyby Widzew nie upadł i ciągle grał w ESA to cały ten czas płacił bym ten characz za filmy. Za 33 miesiące wracam do c+. Teraz już nie ma takiej różnicy cenowej jak była po fuzji. Jestem tylko ciekawy czy w c+ będzie stabilizacja cen. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Dokładnie, gdyby Widzew nie upadł i ciągle grał w ESA to cały ten czas płacił bym ten characz za filmy. Za 33 miesiące wracam do c+. Teraz już nie ma takiej różnicy cenowej jak była po fuzji. Jestem tylko ciekawy czy w c+ będzie stabilizacja cen. 

Kurcze 33 miesiące? Masakra z takimi umowami. Myślalem że CP nie praktykuje umów dłuższych niż 2 lata a tu wygląda na 3 lata albo i dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cyfrowypolsat.pl umowy są na 2 lata z 3 mies. za darmo, dłuższe to ew. przy przedłużeniach.

C+ ma prawa do ekstraklasy jeszcze tylko na sezon 2020/2021 i na tyle jest gwarantowany w CP, więc jak komuś na tym zależy to podpisywanie dłuższej umowy nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam dają w APSach. Ale jak chcesz mieć ekstraklasę jako nowy abo to na stronie jest umowa 24 miesiące (3 gratis) na Familijny + Film + Sport + Cinemax za 60 zł i dopłata 20 zł za C+. Czyli ogólnie nie aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chwalę Canal + za to jak angażuje się w produkty, do których ma prawa. Studio przed i pomeczowe, magazyny teraz Radio Canal. To przez tyle lat na Polsacie nie było żadnych magazynów z siatkarskich Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów mimo że to ulubiona dyscyplina słonecznej stacji. Wiadomo, że wszystko jest kwestią pieniędzy, lecz cieszyłbym się z przedłużenia umowy na rozgrywki CEV jak i zdecydowali się na EHF. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie. NC ma prawa do PGE Ekstraligi na żużlu jeszcze 2020 2021 sezony. Współdzielą z Eleven. Niedzielne najlepsze mecze sa w nsport. Jest gdzies jakis komunikat / jakas gwarancja, że mecze dalej będa w nSport? A nie że nagle do Canal plus dadzą i każa płacić niewiadomo ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak szukałem, to na przykład tutaj: https://speedwayekstraliga.pl/wiecej-pge-ekstraligi-dla-fanow-od-roku-2019-wszystkie-mecze-polskiej-ligi-wylacznie-na-platformie-nc/ wymieniany jest nSport+, tak samo jest we wszystkich artykułach i komunikatach na ten temat, więc myślę, że raczej nie będzie wariantu, w którym PGE Ekstraliga zostanie przeniesiona do Canal+ Sport. Do tego też w porze transmisji żużlowych na kanałach C+ często są inne transmisje, głównie piłki nożnej, a to właśnie nSport+ jest jako taka antena kojarząca się z ligą żużlową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

Jak tak szukałem, to na przykład tutaj: https://speedwayekstraliga.pl/wiecej-pge-ekstraligi-dla-fanow-od-roku-2019-wszystkie-mecze-polskiej-ligi-wylacznie-na-platformie-nc/ wymieniany jest nSport+, tak samo jest we wszystkich artykułach i komunikatach na ten temat, więc myślę, że raczej nie będzie wariantu, w którym PGE Ekstraliga zostanie przeniesiona do Canal+ Sport. Do tego też w porze transmisji żużlowych na kanałach C+ często są inne transmisje, głównie piłki nożnej, a to właśnie nSport+ jest jako taka antena kojarząca się z ligą żużlową.


A mi w międzyczasie udało uzyskać się oficjalną odpowiedź od nc+. Po prostu zadałem pytanie. Myślę więc ze posiadacze nsport+ mogą być spokojni

"Szanowny Panie,
Informuję, że od sezonu 2019 do 2021 niedzielne spotkania transmitowane będą w nSport+, piątkowe pokaże ELEVEN SPORTS."
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie śladowa. Gdyby było się czym chwalić to by były komunikaty prasowe. A tu nawet ze sztandarową ekstraklasą jest kiepściutko, to co dopiero się spodziewać po meczach Zaksy z Lube ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

Ma ktoś jakieś dane dotyczące oglądalności siatkówki na kanałach C+?Zastanawiam się czy ktoś to ogląda.

 

 

Ciężko znaleźć jakiekolwiek info, musi być bardzo słabo.

W poprzednim sezonie siatkarskiej Ligii Mistrzów oglądałem dwa mecze Zenit Kazań - Trefl Gdańsk i Zenit St. Petersburg - Skra Bełchatów.

Moim skromnym zdaniem bardzo słabo jeśli chodzi o komentarz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...