Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że komentarz to bardzo ważna część transmisji. Czasami jest tak, że meczu nie da się oglądać, ale fajny, dobry komentarz powoduje, że odbiór transmisji jest trochę inny. Jest też tak, że jest super mecz, emocje, a komentarz jest tragiczny i na prawdę odechciewa się oglądać. Niestety, sam mecz to się liczy na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że komentarz to bardzo ważna część transmisji. Czasami jest tak, że meczu nie da się oglądać, ale fajny, dobry komentarz powoduje, że odbiór transmisji jest trochę inny. Jest też tak, że jest super mecz, emocje, a komentarz jest tragiczny i na prawdę odechciewa się oglądać. Niestety, sam mecz to się liczy na stadionie.

Dlatego ja staram się doceniać to co jest w C+.Bo wcale nie wygląda to tak żle jak inni przedstawiają.W takim TVP czy Eurosporcie wygląda to znacznie gorzej.Nie wspomnę o Nsporcie za czasów N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to taki Skrzyński jest lepszy od Iwańskiego, Jagoda od Terleckiego czy Zewlakowa, Olbrycht od Patyry albo Durda od Rafała Saka. Tak porównałem tych którzy są słabi w danych stacjach. :P

Nie przesadziłeś trochę z tym, że Jagoda jest lepszy od Żewłakowa ? Jest on wkurzający, no ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to taki Skrzyński jest lepszy od Iwańskiego, Jagoda od Terleckiego czy Zewlakowa, Olbrycht od Patyry albo Durda od Rafała Saka. Tak porównałem tych którzy są słabi w danych stacjach. :P

Nie przesadziłeś trochę z tym, że Jagoda jest lepszy od Żewłakowa ? Jest on wkurzający, no ale bez przesady.

 

Moim zdaniem Artek1008 obraził Jagodę tym porównaniem :)

 

Komentarz w wykonaniu Żewłakowa jest frustrujący. Lubię Marcina, reprezentował on swego czasu mój ulubiony polski klub, ale jako współkomentator jest beznadziejny. Argumentów, że nie kaleczy on języka polskiego, ładnie formułuje zdania i jest w miarę sympatyczny nie kupuję. To za mało. W tym kraju ludzi o podobnej charakterystyce jest multum. Jedyna różnica pomiędzy nimi, a Żewłakowem jest taka, że Marcin to (rozpoznawalny) ex-piłkarz. Jednakże to, że jest on byłym piłkarzem o niczym nie świadczy. Żeby być współkomentatorem trzeba mieć to coś, ten błysk. Dlatego dobrych byłych współkomentatorów-piłkarzy jest w tym kraju tak mało.

 

Tymczasem Żewłak z gadki sprawia wrażenie niedzielnego kibica. Oprócz tego prawi banały, wygaduje oczywiste oczywistości. Myślę, że pierwsza lepsza osoba z ulicy (bez przeszłości piłkarskiej) ale interesująca się piłką nożną, sportem zjadłaby Marcina chociażby pod względem wiedzy. Żewłak to jeden z tych komentatorów/ekspertów za których się wstydzę. Znacie to uczucie kiedy wstydzicie się za kogoś innego? To takie uczucie kiedy wiesz, że jakaś osoba w jakiejś dziedzinie się wybitnie nie sprawdza, a mimo to ona tkwi w tym i pogrąża się jeszcze bardziej. Nie wiadomo czy z ignorancji, czy z nieświadomości o swojej słabości.

 

Jagoda to również irytujący typ, ale jednak słuchając go widać, że jego wiedza jako komentatora, dziennikarza nie zatrzymała się tylko na El Clasico, Borussii Dortmund i reprezentacji Polski. Jest irytujący, wymądrza się ale wolę irytującego mądralę niż irytującego amatora w kabinie komentatorskiej.

 

Co do wypowiedzi Artka1008 to się z nią zgadzam. Nawet w 99%.

 

Słabe ogniwa w nc+ > słabe ogniwa w innych stacjach

 

Może nie we wszystkich przypadkach, ale w przeważającej większości na pewno tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt żartujesz sobie w tym momencie. Jagoda to nie tylko irytujący swoją beznadziejną barwą głosu typ,ale przede wszystkim złośliwy, ocierający się o [beep]two komentarz. Leczy sobie widać kompleksy będąc za mikrofonem , bo samo osiągnął w futbolu niewiele. Najgorszy w całej NC+. Żewłak może nie jest jakiś odkrywczy,może mówi banały,ale przynajmniej mnie nie irytuje swoim głosem,a jak słyszę Jagodę to najchętniej od razu bym wyłączył transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden ciężki przypadek. :) A zwie się Grzegorz Milko i jakimś cudem trzyma się w redakcji od lat. Ja gorszego od niego komentatora/reportera/prowadzącego studio w Polsce nie znam. Z początku myślałem, że Jońca jest gorszy, ale ME z Jackiem Zielińskim bardzo fajnie komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...