Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2019 o 19:31, mateusz14422 napisał:

Jakie mecze play - off NBA w tym tygodniu będą transmitowane? 

sobota, 13 kwietnia
23:00 Orlando Magic - Toronto Raptors, CANAL+ SPORT 2

niedziela, 14 kwietnia
21:30 Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers, CANAL+ SPORT 2

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedzcie mi, dlaczego w stacjach konkurencji PSP nie potrafią przygotować takiej oprawy studyjnej w formacie Multiligi jaka jest obecnie na Canal+ Sport?

Zawsze również powtarzać będę, że logotypy stacji na stałe we wszystkich stacjach powinny być o takieu wielkości co obecnie jest widoczna na Canal+ Sport. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo jeśli logotyp jest prosty typu CANAL+ i jest takiej wielkości na TV 50"+ to jest ok, ale na TV <32" już średnio to wygląda ( a wyobraź sobie teraz takie małe logo C+I Polsat), a samego napisu  NA ŻYWO nie widać z daleka.

Jako, że większość czasu jaki spędzam przed TV, spędzam na dużym ekranie, mogę powiedzieć, że można by odrobinę zmniejszyć logotypy  CANAL+, aczkolwiek nie są na tyle duże, by przeszkadzało to. CANAL+ potrafi zrobić ładną grafikę ekranową. Już bardziej bym chciał usunięcia dopisków HD, bo szpecą logo, na kanałach nc+

 

Co do kanałów PSP, to Polsat ma inną strategię...nie jakość...tylko ilość. I tego się od początku trzymają.

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mara68 napisał:

@nieczęstygość piszemy tu o tv. płatnej gdzie płaci się za oglądanie filmów i transmisji a nie za oglądanie logotypów.

W takiej telewizji to abonent ma szukać logotypu na ekranie a nie na odwrót.

 

16 godzin temu, diabeu napisał:

Jak dla mnie to w płatnej tv nie powinno być żadnych śmieci na ekranie. Logotypów, że już o bzdurnym oznaczeniu wiekowym nie wspomnę.

W TV tradycyjnej zawsze będziesz mieć logotyp kanału i (według regulacji prawnych) jakieś śmieci typu oznaczenie wiekowe, czy też zakaz nadawania pewnego typu programów o danych godzinach. Nawet jak zapłacisz. W tym przypadku płacisz za jakość  (która jest stała i nie zależy od Twojego łącza [jak w przypadku serwisów internetowych])i brak reklam (poza C+Sport)

Jeśli nie chcesz mieć nic na ekranie to oglądaj w serwisach internetowych:

-bez reklam,

- bez logo,

- bez durnych oznaczeń,

- takie programy jakie chcesz o dowolnej porze,

To się nie zmieni w linearnej TV, więc nie ma co marzyć. Jedynie można prosić o opamiętanie się KRRIT w kwestii oznaczeń wiekowych lub nadawców, aby nie "przylepiali kloców wielkości telefonu" na ekranie.

Są nadawcy, którzy dbają o wizerunek stacji i są "ślepi/zapatrzeni w siebie" nadawcy, na nc+ w tej kwestii narzekać nie można...tzn. można...ale popatrz na innych nadawców...co oni prezentują.

 

Ja osobiście wolałbym logo obecnych rozmiarów, ale transparentne w 80% i w prawym dolnym rogu, gdzie nie rzuca się w oczy,  a nie na górze (nawet małe),ale skupiające uwagę ;)

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nieczęstygość napisał:

 

W TV tradycyjnej zawsze będziesz mieć logotyp kanału i (według regulacji prawnych) jakieś śmieci typu oznaczenie wiekowe, czy też zakaz nadawania pewnego typu programów o danych godzinach. Nawet jak zapłacisz. W tym przypadku płacisz za jakość  (która jest stała i nie zależy od Twojego łącza [jak w przypadku serwisów internetowych])i brak reklam (poza C+Sport)

 

W Polsce tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos wyprzedza obraz w meczu Liverpool-Chelsea? ;) Widzę, że abonenci zwykłego HD mają co chwilę jakieś gratisy związane z wejściem platformy NC+ na 4K . :)

Edit: W 20 minucie przyśpieszyli obraz o 2 sekundy i już powinno być po problemie. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nieczęstygość napisał:

 

W TV tradycyjnej zawsze będziesz mieć logotyp kanału i (według regulacji prawnych) jakieś śmieci typu oznaczenie wiekowe, czy też zakaz nadawania pewnego typu programów o danych godzinach. Nawet jak zapłacisz. W tym przypadku płacisz za jakość  (która jest stała i nie zależy od Twojego łącza [jak w przypadku serwisów internetowych])i brak reklam (poza C+Sport)

Jeśli nie chcesz mieć nic na ekranie to oglądaj w serwisach internetowych:

-bez reklam,

- bez logo,

- bez durnych oznaczeń,

- takie programy jakie chcesz o dowolnej porze,

To się nie zmieni w linearnej TV, więc nie ma co marzyć. Jedynie można prosić o opamiętanie się KRRIT w kwestii oznaczeń wiekowych lub nadawców, aby nie "przylepiali kloców wielkości telefonu" na ekranie.

Są nadawcy, którzy dbają o wizerunek stacji i są "ślepi/zapatrzeni w siebie" nadawcy, na nc+ w tej kwestii narzekać nie można...tzn. można...ale popatrz na innych nadawców...co oni prezentują.

 

Ja osobiście wolałbym logo obecnych rozmiarów, ale transparentne w 80% i w prawym dolnym rogu, gdzie nie rzuca się w oczy,  a nie na górze (nawet małe),ale skupiające uwagę ;)

Tylko jeśli ludzie nie będą potrafili mieć wymagań i będą płacić za takie badziewie. Ja już dawno zrezygnowałem z linearnej TV. Jeśli chodzi o filmy i seriale to jest znakomita alternatywa. Jeśli chodzi o transmisje sportowe to też sobie radzę. Na ten przykład Ekstraklape oglądam w Daily Motion i tu już mam plus bo nie mam durnowatego loga Canal+. A jakość HD jest. Fakt że trzeba kombinować z VPN ale to już akurat najmniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomo21 napisał:

No to jestem w szoku. Spodziewałem się większych liczb, zwłaszcza w Multilidze.

Majowa Multiliga miała trochę więcej.  Poza tym porównanie oglądalności Multiligi trwającej od 17-23 do jednego meczu pomiędzy 18-20 to trochę kiepskie porównanie.  

Bardziej miarodajne byłoby podanie danych z godziny 18-20 dla obu kanałów. Dałoby to obraz tego co się faktycznie ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, że Multiliga i spotkania emitowane w tym samym czasie łącznie miały milion widzów ;).

Niestety widać, że spory negatywny wpływ na oglądalność ma oddanie praw TVP.

 

Pojedyncze mecze i magazyn ekstraklasy okazuja się wystarczające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajawka  Futbol amerykański byla  nsport+ w  wtorek o 20. Calanda Broncos jako premiera.

Rozgrywki CEFL Championship w futbol amerykański w nsport+ 

mecze Panthers Wrocław w rozgrywkach CEFL Championship w  nsport+ 
Kolejna transmisja w następna sobotę o 17.30 w nsport+. Panthers Wroclaw z  Koc Rams
 
 
Edytowane przez fanliverpool
nowe info
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...