Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwaląc się jakiś czas temu przewidziałem ten "transfer", pisząc że C+ powinien skaperować Ćwiąkałę. Najlepszy ekspert od hiszpańskiej piłki. Mam nadzieję, że skomentuje już najbliższe derby Barcelony w sobotę. Chętnie też posłuchałbym go podczas meczu Legii. Oddanie Milko, przybycie Pana Tomka- to jest dopiero dobra zmiana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  mam nadzieję, że Ćwiąkała zastąpi Orłowskiego, bo nie może być komentatorem ktoś z wadą wymowy, po prostu nie może, Orłowski wiedzę ma, ale zrozumieć się go nie da, a Ćwiąkała ma wszystko, co do tej pracy potrzebne. Prócz Ćwiąkały ma ktoś jeszcze przyjść do Canal+, ale tego narazie nie wiadomo kto.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Ćwiąkała jest słaby. Jak ktoś chce wejść ze mną dyskusję, to niech wskaże kiedy Ćwiąkała komentował ligę włoską? 

Facet zajmuję się wymyślaniem transferów, ogółem to aby o tym rozmawiać potrafi. Niby zna 5 języków, a zna może 1. Ale wam się podoba bo udziela się na Twitterze.

 

Ćwiąkała sprzedał:

Oblak do Liverpoolu 100 mln

Kane do Realu 300 mln

Mbappe do Realu 300 mln

Salaha do Realu 150 mln

Zatrudnił Pochettino w Realu

Grizmana do Barcelony za 100 mln

Lewandowskiego do Realu za 150 mln

 

To z pamięci, mogę wam wyszukać w necie transfery tego komentatora?

 

Edytowane przez darius010
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Ćwiąkała poza znajomością języków też nie robi niespecjalnego wrażenia i w sumie nawet cieszyłbym się z jego odejścia z Eleven gdyby nie to, że teraz ktoś  zajmujący się ligą włoską będzie musiał go zastępować przy hiszpańskiej i zgaduję, że będzie to Święcicki sciana

 

Najgorsza tendencja jaką zaobserwowałem w Eleven jest taka, że ta stacja ma słabo zbalansowaną kadrę co chodzi o poszczególne ligi stąd takie kwiatki jak Dumanowski komentujący Bundesligę, albo Święcicki ligę hiszpańską. Wyobrażacie sobie żeby w Canal+ Twarowski komentował ligę hiszpańską, a Lipiński ligę angielską? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Project_ALF napisał:

Na mnie Ćwiąkała poza znajomością języków też nie robi niespecjalnego wrażenia i w sumie nawet cieszyłbym się z jego odejścia z Eleven gdyby nie to, że teraz ktoś  zajmujący się ligą włoską będzie musiał go zastępować przy hiszpańskiej i zgaduję, że będzie to Święcicki sciana

 

Najgorsza tendencja jaką zaobserwowałem w Eleven jest taka, że ta stacja ma słabo zbalansowaną kadrę co chodzi o poszczególne ligi stąd takie kwiatki jak Dumanowski komentujący Bundesligę, albo Święcicki ligę hiszpańską. Wyobrażacie sobie żeby w Canal+ Twarowski komentował ligę hiszpańską, a Lipiński ligę angielską? 

Święcicki raczej nie, bo nie jestem ekspertem. Co do kadry - to fakt, na początku mieli to w miarę ogarnięte, ale jak doszła Bundesliga to podział kompletnie się rozsypał, bo nikogo nowego nie zatrudnili, a przecież sporą ilość meczów trzeba było obsadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...